Oczyszczania stawów i kości, chrząstki, tkanki organizmu z soli

Oczyszczania stawów i kości, chrząstki, tkanki organizmu z soli

Wiele osób nie zauważa czas, że mają na ostre ruchy stawów crackle. Ale nie każdy wie, że można pozbyć się go w zaledwie 40 dni terapii ryżu.

Opis procedury:

Wstępne przygotowania ryżu. Matowy żółty, podszyta brązowym. Możesz przygotować z wyprzedzeniem raz 2 kg ryżu.

Ponadto, niezbędne jest przygotowanie cztery puszek majonezu.

Procedura Risoterapii obejmuje cztery dni szkolenia i czterdzieści dni jedzenia specjalny ryż z owsianką. W pierwszym dniu treningu należy wypełnić ryżu w pierwszym słoiku. Musimy wziąć 2 łyżki ryżu.

Opłukać, osączyć z wody. Washed ryż umieścić w słoiku, wlać ropę bronić brzegi wodą, pozostawić do moczenia w ciągu dnia.

W drugim dniu treningu powinien zmienić wodę w pierwszym słoiku (jeśli ryż zaczyna obracać się kwaśny, możliwe jest, aby zmienić wodę w naczyniu nie jeden, lecz dwa razy dziennie), pokrywa ryżu w innym naczynia i umieścić te dwa naczynia tak, że nie może być mylony , Procedura zmiany wodę powinny być przeprowadzone w następujący sposób: wodę ze słoika odsączone, płucze ryżu, mycie powstały goo, następnie wlać surowy ryż obrony wodę. W trzecim dniu szkolenia powinny zmieniać wodę w pierwszym i drugim słoików i wypełnić ryż w trzecim słoiku.

Na czwarty dzień szkolenia powinien zmienić wodę w każdej z trzech słoików z ryżu i wypełnić w czwartym słoiku. Piątego dnia ryżu w pierwszym słoju Gotowy do użycia. Od tego musi być ugotowany ryż owsianka bez wody soli i cukrów. Aby to zrobić, należy spuścić wodę ze słoika, wypłukać ryż Otrzymaną masę położyć go w garnku, zalać wodą i gotować przez 1-2 minut.

Owsianka ma na czczo rano, bez soli i oleju. Uwolniony jar płukanie i wypełnić nową porcję ryżu. Ten słoik spocząć w pokoju, ale nie jest to pierwszy i ostatni.

Po otrzymaniu kasza ryż nie może jeść ani pić na 05:00. Potem pozwolił stosowaną dietę. Picie reżim jest 2-2,5 litra wody dziennie.

W zalecanego dziennego menu to rodzynki, suszone morele, różnorodne świeże owoce. Wyżywienie ryż sam należy unikać, gdyż może to spowodować zaburzenia metaboliczne (choroba «beri-beri»). Weź kasza powinna być w ciągu 40 dni. W tym okresie należy unikać przyjmowania napojów alkoholowych, jak również palone, kwaśny, ostry i słony.

Może Zastosowanie win Tablicy (rozcieńczonych 1: 2), który jest bogaty w różne pierwiastki śladowe.

Po 10-15 dni tej diety mogą pojawić się bóle stawów i słabość — oznacza to, że produkcja soli z organizmu idzie dobrze. W trakcie risoterapii zalecane jako miarę możliwości przenoszenia połączeń, opanowanie kompleksy musculoarticular ćwiczeniami.

Efekt terapeutyczny:

Procedura Risoterapii służy do wyświetlania dodatkowych sole od stawów, więzadeł, chrząstki, kręgosłupa i innych tkanek kostnych ciała; Ponadto procedura ta pozwala na szybkie opanowanie pozycji lotosu

Share →