Oczyszczanie organizmu z toksyn

Oczyszczanie organizmu z toksyn

Wiele słyszałem, że organizm potrzeby człowieka czyszczenie. A w naszych czasach nie było wiele modnych sposobów pozbycia się toksyn. Ale mądra natura i tak dostarczył system odzyskiwania, przez które wychodzi wszystkie niepotrzebne. Zastanawiam się, co myśli o tym Giennadij Małachow — autor popularnych książek o uzdrowienie, zwolennikiem zdrowego stylu życia i wiodącą program telewizyjny « Małachow Plus «.

Gdzie są toksyny?

— Giennadij Pietrowicz, teraz wielu księgarniach zalewani czyszczenia literatury. A twoje książki są sprzedawane. Ale jeśli zapytać, na przykład, miejscowy lekarz, jak oczyścić organizm z toksyn, nie może zrozumieć, co to wszystko i co pytanie pytano.

Czym jest żużel?

— W ciągu życia człowieka w jego organizmie gromadzą się substancje, które same w sobie nie wykraczają poza ciałem. To niestrawione resztki żywności, zanieczyszczenia w wodzie, substancje chemiczne, które wchodzą w żywności i leków, a także matrycę i uszkodzonych komórek. Często osoba je, gdy zdenerwowany lub zdenerwowany.

Następnie niestrawione fragmenty żywności pozostały. Niekiedy połączenie żywności odpowiednio ze sobą i tworzą szkodliwych związków chemicznych, z których niektóre nie są zbyt wydmuchiwane na zewnątrz.

Czy można sobie wyobrazić, że w 70 roku życia zwykłego człowieka przez jego ciało przechodzi przez około 100 ton żywności i 40000 litrów płynu! A co sekundę rodzi się i umiera 10000000 komórki. I w każdej komórce tworzą swoje odpady.

Wszystko to jest niezbędne, aby wycofać się z ciała. Tak, i brud w ubiegłym wieku mieliśmy wokół dużo więcej, i zaczęliśmy do przejadania się, jak nigdy dotąd w historii cywilizacji i zatyka chemikalia ciała. A nasze wydalniczy narządy nie są przeznaczone dla takich ilościach.

Nagromadzonych toksyn w organizmie, hamowanie przepływu pełnych procesów fizjologicznych.

— Oczyszczanie z toksyn — procedura jednorazowa lub ona wymaga regularnego powtarzania?

— Nawet po bardzo wysokiej jakości czyszczenia jest mało prawdopodobne, zaczniemy nowe życie razem i zatrzymać zatkać ciało. Dlatego, dwukropek czyścić będzie mieć trzy lub cztery razy w roku, i wątrobę — pięć lub sześć razy. W przyszłości mogą być czyszczone colon raz lub dwa razy na rok. Lepiej zacząć podczas wiosennej i jesiennej równonocy i profilaktycznie przeznaczyć jednego do dwóch tygodni do głównych oczyszczania, który obejmuje oczyszczenie jelita grubego i wątroby. Po to, że wystarczy mikroklizmochki z odparowanego moczu utrzymania w czystości ciała.

Można jednak, zamiast na czczo w dni Wielkiego Postu.

Jelito cierpi pierwszy

— Czy istnieje hierarchia w organizmie: co jest ważniejsze do czyszczenia pierwszy?

— Błoto uformowanym z niedożywienia, gromadzi się głównie w jelicie grubym. To ciało zamienia się w największą i brudne wysypisko ciało — wylęgarnią chorób, źródła zatrucia. Szczególnie straszne ludzie to wysypisko, ciągle przeżywa zaparcia.

Absorpcja płynu we krwi występuje głównie w jelicie cienkim, tak aby wszystkie trucizny i inne odpadki lawiny przerastają ciała. To naprawdę nie ma znaczenia, jaki jest silny z natury.

Fakt, że odbyt jest brudna, wykazują częste zaparcia lub przemocy, brak krześle. W takich przypadkach, krew nasycony toksyny zanieczyszczeń uniemożliwiając zdrowie.

— Więc pamiętaj — jelita grubego musi być czyszczone.

— Ze względu na to, że poprawiają krwi przywrócenia równowagi kwasowo-zasadowej w jamie jelita grubego i ogólnie w jamie brzusznej, normalizacja mikroflorę jelita grubego i obrony immunologicznej. Jak upewnić się, że dwukropek oczyszczony? Krzesło będzie regularne i proste, kału kolbasovidnoe materia i jednorodna.

Potrzeby wątroby pomóc

— Następny w kolejce po jelitach — w wątrobie?

— Tak, to ciało jest zanieczyszczona niesamowicie szybki. Zwłaszcza w dzisiejszym nienaturalnym, rafinowanej żywności. Dodając do tego stały dopływ brudu i toksynami pochodzącymi z jelita grubego.

Rezerwy wątroby są ogromne. Ale okazało się, że w wieku 30-40 lat, w większości komórek wątroby (50-60%) jest już tłoczno i ​​praktycznie wyłączony z życia. Ludzie mogą wydawać się zdrowy i wygląda na dobry wygląd, ale ukryte patologii już robi swoją brudną robotę — on opony łatwo, często choruje, a są choroby przewlekłe, a aktywność zanika szybko. Podczas choroby układu krążenia, układu oddechowego, w tym leków, pokarmowego, układu nerwowego, skóry, zaburzenia hormonalne, nowotwory daremne.

Wszystkie z nich — z uwagi na brudny i zastoju krwi w układzie żylnym.

Wątroba w takich przypadkach nie jest jeszcze odpowiednio wykonywać swoje funkcje — organy trawienne, krążenie krwi i metabolizm. Komórki ciała są pozbawione (regularnie otrzymują składniki odżywcze); są one w stanie poluudushennom (tlenu, trochę słaby odpływ dwutlenku węgla); są one «po uszy» w ich własnych odchodach (toksyn i trucizn, martwe cząstki komórkowe zbierać wewnątrz komórki z powodu słabości przepływu krwi i jej zanieczyszczenia).

Oczyszczanie wątroby prowadzi do normalizacji krążenia, szczególnie żył, w całym organizmie, przywraca metabolizm białek, węglowodanów, witamin, minerałów, hormony. Kiedy wątroba jest oczyszczona, a figura staje się szczuplejsze.

Wyniki czyszczące

— Giennadij Pietrowicz, władze nadal muszą być czyszczone i to daje?

— Nerka oczyszczająca może przywrócić równowagę kwasowo-zasadową w całym organizmie, normalizuje metabolizm wody słonej.

Czyszczenie czołowej i zatok szczękowych od śluzu płynnych i skompresowanych może przywrócić funkcji mózgu.

Regularnie czyszczone i niektóre płyny ustrojowe. Jest środowisko, w którym przepływa życia komórek. Jeśli jest skażone, o dowolnej normalną aktywność komórek nie da się powiedzieć. Ale co to jest ciało?

To jest suma komórkach składowych.

Żużel, rozproszone w mediach płynnych, rozpraszania energii form dziedzinie życia (tj zaszkodzić naszej energii), a tym samym zakłócać normalnej pracy fizycznej ciała.

Oprócz czyszczenia głównych narządów i układów wymaganych przejść oczyszczenie każda komórka i całe ciało, aby zwolnić stare, osłabione komórki, mutantów komórkowych.

— A jeśli pacjent nie jest w porządku, na przykład, tylko jelita? Jest to konieczne do oczyszczenia i inne narządy?

— Bez względu na to, co i gdzie osoba boli — serce, nerki, wątroba, żołądek. Alergia go, przeziębienia, zaparcia lub zaburzenia seksualne — ból wskazuje jedynie do wspólnych problemów w organizmie. Te 99% jest spowodowana zaburzeniami w postaci pola życia w ciele fizycznym z błota.

Zadaniem człowieka — wykonać kilka czynności: czyste uniwersalne pole formularza życia, średnio płynne, jelit, wątroby i naprawić wszystko w porządku diety.

Reprezentujemy nasze ciało jako czysta wód, do których ścieki są odsączone stale. Co się dzieje w regionie dolnej? We wszelkich zgromadzonych dołów na śmieci i go wyciągnąć, mają dobre poruszenie się wody i spuścić podniesioną część błocie.

Tak samo jest z organizmu. W celu «mieszać się» do jego hałdy należy stworzyć warunki do czyszczenia — ogrzać się w łaźni parowej lub aktywnie poruszać, pić aktywowana wodą. Następnie żużla, rośnie «od dołu», zbliżył się do naturalnych narządów eliminacji — okrężnicy, płuc, nosa i gardła.

— Mówiąc o oczyszczanie organizmu, mamy na myśli tylko żużel lub coś innego?

— Ważne jest oczyszczenie z pasożytów, takich jak duże (robaki), niewielkie (wirusy i bakterie) i leczenie nie jest możliwe, bez formy pola oczyszczanie z «popiołu» jest ta emocjonalne wybuch.

— Czy jest jakaś sekwencja czyszczenia?

— Po oczyszczeniu formę dziedzinie życia można rozpocząć czyszczenie jelita grubego, a następnie — na wątrobę, a dopiero potem przejść do innych procedur czyszczenia. Nie wiedząc o tym, czasami ludzie mają tendencję do mycia ciała fizycznego i zacząć lewatywy. Stołek w dużych ilościach, i poprawić samopoczucie nie występuje. Ludzie zastanawiają się: co to jest?

Może to oczyszczanie — wszystko bzdury? I jest to spowodowane faktem, że związek przyczynowy zakłócony. To jest niemożliwe do osiągnięcia na oczyszczanie na poziomie fizycznym, nie dbając o poziom duchowy.

Share →