Odchudzanie z węglem aktywnym - proste, tanie, bezpieczne

Odchudzanie z węglem aktywnym — proste, tanie, bezpieczne

Wszystkie osoby, które mają nadwagę, wiesz jak trudno jest. Dla człowieka w sposób naturalny dąży do piękna i harmonii, ale tysiące opcji do wyboru naprawdę skuteczne i nie zaszkodzi ciała? Po tym wszystkim, nie każdy, kto chce schudnąć, może do tego dobry cel do porzucenia tradycyjnego sposobu życia i diety.

To z tego powodu, poszukiwanie magicznej kuli odchudzania nigdy się nie zatrzymuje. I nie ma magicznego lekarstwa? Tak więc, nie istnieje, i to utrata masy z węglem aktywowanym!

Techniki dla utraty wagi — innowacje?

Często twierdził, że aby schudnąć z pomocą małego czarne pigułki węgla — ten trend naszych czasów, to wymyślił kilka lat temu — jest mitem. Można powiedzieć, że to był używany nawet przez nasze babcie. Ale potem zaczął się szał na drogich narzędzi nowomodna o złożonym składzie. Ale, jak się okazało, zaproponował «magia» leku często robią więcej szkody niż pożytku. I wtedy przypomniał sobie dobrze zapomniane stare metody.

Ta metoda jest zalecana Hipokrates i mądrych lekarzy starożytnego Egiptu.

Wspomaga utratę wagi węgiel aktywowany?

Wielu wątpi w skuteczność tej metody, ponieważ jest to zbyt proste i łatwo dostępne.  Jednak skuteczność nie zawsze jest bezpośrednio zależna od ceny. W przypadku węgla jest to przypadek — niedrogie narzędzie pozwala szybko osiągnąć dobre wyniki, jeśli chodzi o bezpieczne nadmiernej utraty wagi.

Jak to działa i czego się składa?

Węgiel aktywny jest stosowany w farmakologii, wykonany z torfu, węgla i drewna i innych substancji roślinnych. Zatem jest doskonały sorbent i skuteczne środki filtrujące.

Pozytywny wpływ węgla powodu porowatej struktury. Dzięki węgla absorbuje metale ciężkie, gazy, leki, trucizny i innych substancji chemicznych. Wykorzystanie węgla do utraty wagi daje wynik ze względu na fakt, że węgiel jest szybko wchłaniany i wydalanego płynu.

Zatem, aby schudnąć z pomocą węgla aktywnego może być, i ta metoda odchudzania nie powoduje absolutnie żadnych szkód w organizmie.

Zjawisko

Schudnąć z pomocą węgla aktywnego może być tylko w pewnych zaleceń. Dotyczy to przede wszystkim liczbę tabletkach. Dla maksymalnego efektu, na kursy węgla wymagane do 12-14 dni. Po Oczywiście wymagane jest zrobić sobie przerwę na co najmniej 10 dni. Potem, oczywiście, mogą być powtórzone.

Więcej niż trzy kursy nie jest zalecane, ponieważ długotrwałe stosowanie węgla aktywowanego może powodować niepożądane reakcje ze strony przewodu pokarmowego.

Zasady przyjęć

Zażyciem węgiel aktywowany jest lepiej z jednej tabletce rano. Drink to musi być na godzinę przed posiłkiem. Dawka powinna być stopniowo zwiększana — dopóki nie osiągnie ilości 1 tabletka na 10 kg ciężaru ciała.

To znaczy, jeśli zważyć człowieka 60 kg dawka maksymalna może przekraczać 6 tabletek.

Gdy odsetek ten sięga Dawka nie powinna pić je jednocześnie. Najlepszym rozwiązaniem — podzielić wszystkie pigułki na trzy porcje i pić rano, po południu i wieczorem na godzinę przed posiłkiem.

Przeciwwskazania

Można powiedzieć, że zmniejszenie masy ciała za pomocą węgla aktywnego jest praktycznie żadnych przeciwwskazań. Być może tylko wówczas, gdy jest on niepożądany odbiór, to ostatni kurs leków terapeutycznych. Zastosowanie węgla aktywowanego może się wystarczająco szybko, aby zneutralizować działanie wielu leków.

Dlatego przed rozpoczęciem utraty wagi temkak, upewnij się, że po zakończeniu cyklu leczenia tyle czasu minęło.

Myśli i uwagi

 • Elżbieta, 41 lat, Ufa dodatek do nadwagi, miałem kilka poważnych problemów: w godzinach porannych nie jest obrzęk na twarzy, szczególnie pod oczami, a kolor skóry był niezdrowe. Spróbuj zrzucić nadmiar płynu za pomocą diuretyk — prawie żadnego wpływu. Razem z moją dziewczyną (ona podobne problemy) postanowił spróbować utraty wagi z węglem aktywowanym.

  Szanowany recenzje i uzasadniony sposób — jeśli efekt nie będzie, przynajmniej nie szkodzić, a tanie … Pili węgla na dwa tygodnie, mam obrzęk zniknął cztery dni później, co więcej, zaczęli dostrzegać, że żołądek mniejsze. Tydzień później na wadze — nie mógł uwierzyć własnym oczom: minus 3,5 kg, przyjaciółka schudła trochę mniej — 2, 8, ale również bardzo zadowolony, w ciągu dwóch tygodni będziemy powtarzać kurs!.

 • Anna, 28 lat, Jekaterynburg: Co ja po prostu nie zrobić, aby stracić co najmniej 5 funtów i poszedł do siłowni — ćwiczeń i masażu jest zrobione, i usiadł na diecie.

  Trenuj trochę pomocy — stan skóry poprawiła się, ale ciężar tylko 1,5 kg materii — bardzo mało. Z masażem — taki sam wynik i diety — to wszystko tortury! Wreszcie gdzieś słyszałem opinie o węgiel.

Czytałem artykuł zbadane wskazań do stosowania tego pieniądze — nic szkodliwego i wpływa niekorzystnie nie znaleziono. Postanowiłem spróbować i szybko zobaczyłem wynik. Dwa tygodnie — tylko 4 kg!

Zrób sobie przerwę (iść na siłownię raz w tygodniu), i wziął kolejny dwutygodniowy kurs. W sumie stracił 6 i pół kilo, i czuję się o wiele lepiej. Kto chce schudnąć szybko, spróbuj węgla aktywnego — wielką pomoc!

 • Marina, 24, Niżny Nowogród: długo szukał sposobu, aby schudnąć bez szkody dla organizmu. Na wycieczki do siłowni nie mam czasu — dużo pracy, a ja lubię jeść (wolę zdrowej żywności).

  Nadwaga miałem mało — tylko 6-7, ale to było naprawdę chciałbym być trochę szczuplejsza. Pierwszą rzeczą, jaką próbowałem — odchudzanie z węglem aktywowanym. Wziął dwa kursy po 10 dniach, 6 funtów odszedł! Myślę, że wyglądają lepiej niż kiedykolwiek, i czuję się dobrze!

 • Elena, 37, Perm nowoczesny modny sposób, aby schudnąć, nie ufam — przekonani, że drogich środków — nie jest panaceum.

  Dużo czytam, a ostatnio w jednej z książek natknąłem się na artykuł o tym, co starożytni lekarze często używany węgiel wycofania nadmiaru płynów i ogólnego stanu zdrowia.

  Postanowiła przeprowadzić eksperyment i poprobovatpohudet węgiel aktywny Właśnie zastanawiałem. Wynik jest po prostu wspaniałe! Węgiel aktywny jest warta grosza, i pomaga fajne — w tym tygodniu rzuciłem 2, 5 kg.

  Już najlepszy przyjaciel poradził — nie może pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej na udach i brzuchu. Teraz przechodzi wzdłuż drugiej oczywiście, nadal schudnąć i wszystkie doradzić! Nie ma nic złego, ale efekt i uczucia — poza pochwały.

 • Share →