Odmian pomidora są uważane za najlepsze?

Odmian pomidora są uważane za najlepsze?

Odmiany pomidorów (pomidory prawidłowo nazywa) hodowcy przyniósł wiele. Ale odmiany uznawany za najlepszy?

Do tej pory, najlepsze odmiany pomidorów (pomidorów) uznawane dziesięć odmian: Admiralicja i Andromeda woły serca i Biały napełniania szlachetne i De Bara Verlioka i Neva rakietowe i Siberian dojrzewania.

"Admiralicja" gatunek. Ta odmiana jest odporny na typowe dla takich chorób jak późnej zarazy pomidora. Ta odmiana dojrzewa szybko (już w setną dzień), a ciężar jednego mięsnych pomidorów w środku dochodzi dwustu gramów.

Gatunek "Andromeda" dojrzewa jeszcze szybciej dziewięćdziesiątego dnia, ale ten rodzaj pomidorów jest dobre tylko do uprawy w szklarni. Średnia masa pomidorów osiąga stu gramów.

Gatunek "Biały napełniania" zbyt wcześnie dojrzewają i pomidory zawierają średnio osiemdziesiąt gramów.

Gatunek " Ox serca " Dojrzewa późno. Waga jednego pomidora sięga trzystu gramów lub więcej, te pomidory mięsiste i doskonale nadaje się do sałatek.

Gatunek " Barao de " idealny do uprawy w szklarni, pomidory są smaczne, ale dojrzewa późno.

Gatunek " Klejnot " nadaje się do uprawy w ogrodzie. Pomidory dojrzewają w setną dnia, wagi siedemdziesięciu — osiemdziesięciu gramów.

Gatunek " Verlioka " a także w uprawie w szklarniach, i należy zauważyć, że szczep ten posiada dużą odporność na różne choroby.

Gatunek " Newski". ta odmiana do uprawy w ogrodach. Pomidory dojrzewają wcześnie, średnią masę — pięćdziesiąt gramów. Pomidor ma czerwono-pomarańczowy kolor.

Gatunek "Rakieta". Te pomidory wyglądają jak krem. Średnia masa czterdziestu g pomidorów. Różnorodność jest przeznaczony do uprawy w ogrodzie, na szklarnie.

Gatunek "Rakieta" odporna na choroby.

Gatunek " Dojrzewanie syberyjski ", Ta odmiana dojrzewa wcześnie, duży owoc, osiągnąć sto gramów wagi. Ta odmiana jest uprawiana w ogrodach, w warunkach szklarniowych, nie jest potrzebna.

Ta odmiana jest bardzo smaczne w sałatkach, nawet te pomidory sól na zimę.

Należy zauważyć, że każda z tych odmian lubi światło i ciepło. Jeżeli temperatura spadnie poniżej 10, a następnie pomidory i przestają rosnąć w ogóle.

Share →