Odnushki studia projektowe, dvushka lub interesujące nowoczesne wnętrze?

Odnushki studia projektowe, dvushka lub interesujące nowoczesne wnętrze?

Efektywne planowanie przestrzeni życiowej, Kreacja apartamenty z jedną sypialnią — jest połączyć wygodę, funkcjonalność i piękno w jednym, często małe, w pomieszczeniach zamkniętych. Oto projekt lotu (lub host) myśli naprawę ograniczonej ilości i sposób życia członków rodziny, ich preferencji, zdolności i obecności «bagażu życiowego».

Najprostszym rozwiązaniem — zaprojektowane i przestronne pokoje z żywą osobą, ale problem jest skomplikowany w czasach, jeśli planujesz kawalerkę dla rodziny z dzieckiem, gdy masz miejsce zabaw dla dzieci lub cały pokój.

Pomysły na nowoczesną przebudowy odnushki

Niuanse małe przestrzenie wewnętrzne

Istnieją pewne zasady, które trzeba wiedzieć, tworząc studio projektowe w domu panelu. Wiele zależy od tego, w jaki sposób ustawić meble mały pokój, przykłady na zdjęcie, aby pomóc Ci zacząć:

Oczywiście, wszystkie powierzchnie muszą być stylistycznie związana — tylko tak można uzyskać nie tylko wygodne, ale także modne, dobre pokój. Wnętrze w stylu hi-tech, japoński minimalizm, kraju — ich konstrukcja jest najbardziej podobny do wymogów rejestracyjnych pomieszczeniach zamkniętych, takich jak studio. Od klasycznych rodzajów wnętrz powinny być opuszczone.

Style zdjęcia wnętrz mogą szukać w czasopismach oraz w Internecie, aby wybrać ich sympatię.

Studio nadaje się dla małej rodziny lub jednego mieszkańca. Ogólna zasada, która przewiduje projekt wnętrz małej obudowie — łóżko nie powinno być widoczne od wejścia. To może być oddzielona ekranem, zasłony, stojak i miejsce z dala od kuchni na podium, która zbudowana jest w szufladach do przechowywania. Jeśli to możliwe, należy wymienić łóżko stałe miejsce na kanapie lub łóżku transformatora, który «pojawia się» tylko w nocy.

Studia projektowe przede wszystkim polega praca z otwartej przestrzeni.

Przestrzeń Kuchnia oddzielona jest od baru w salonie i kontrastu kolory ścian, sufitu i podłogi. Ciekawa metoda «mirroring», gdy ciemna podłoga i jasne meble pokojowe zmiany dzienne światła i ciemne meble podłoga w kuchni, zachowując ogólny schemat kolorów.

Kuchnia jest w niezbędne jest proces naprawy, aby zapewnić możliwość «ukrycia» sink za partycji i zainstalować dobry wydech, bo niby brudne naczynia i sadzy nie urządzić mieszkanie. Jeśli przestrzeń pozwala na studia, możesz skorzystać z kuchni wyspę. Jeśli obszar jest niewielki, to lepiej, aby nie dodawać partycje lub pasek do oddzielania przestrzeni.

Część wypoczynkowa i odbiór zależy od aranżacji mebli tapicerowanych «twarzą w twarz» i stołem, który może być zarówno kawy, która jest ponownie wygodne transformatora. Przy odrobinie planowania, staranny dobór mebli i pracowniach projektowych gotowych.

Share →