Odzież dla dzieci - bawełna lub syntetyczne?

Odzież dla dzieci — bawełna lub syntetyczne?

Jak się ubrać dzieci na pogodę? Co do noszenia pod płaszczem dziecka — ubrania wykonane z bawełny lub z tworzyw sztucznych?

Często można usłyszeć, że ubrania dla dzieci powinny być wykonane wyłącznie z naturalnych tkanin, «Syntetyczne na ciele» — Jest to horrible i tak dalej. Ale nie spiesz się skrajności, i stosować się do "złoty środek",

Tak, piżamy muszą być wykonane z bawełny, ale bawełniane T-shirty nie zawsze nadają się do aktywnego wycieczce. Zobaczmy dlaczego.

Każdy, kto posiada system termoregulacji. Oznacza to, że podczas wysiłku organizm musi zdecydowanie odrzucić nadmiar ciepła. A osoba poty. I dziecko – zbyt. Z tym można i nie walczyć – to jest w porządku.

Należy rozumieć, że będzie to miało miejsce po zakończeniu okresu aktywności dziecka, gdyż często naprzemiennie z okresami odpoczynku.

Dziecko zmęczony prowadzeniem, pocenie się, zmęczony i usiadł na odpoczynek. Jeśli sąd gorącego lata i dziecka lekko ubrany, słońce i ciepły wiatr wysuszy bawełniane ubrania szybko jego lub ona nie ma czasu, aby mokre – Suszenie będzie niezwłocznie. Jednakże, jeśli na ulicy i fajne koszulki noszone na sweter, płaszcz lub kurtkę, bielizna gromadzi się nadmiar wilgoci i będzie mokro prawo obok ciała.

Po chwili, mokra ściereczka do ostygnięcia i zimne ubrania zaczynają brać ciepła z organizmu. Dlatego też, podczas relaksu dziecko szybko stygnie i może być schładza.

W tej sytuacji jest użycie szafy nowoczesnych tkanin syntetycznych tych dzieci, nie zwilżona wodą – Polimer ten polar i Termobielizna. Bielizna termiczna — Ten specjalny bielizny termoregulujące celu usunięcia wilgoci z powierzchni ciała. Nadaje się zarówno do codziennego użytku i do wypoczynku. Bielizna termiczna, założyć bawełniane zamiast koszul i rajstop, będą skutecznie usunąć opary z ciała dziecka.

Kostium syntetyczny przeprowadzi wilgotne dalej do odzieży wierzchniej. A szata daje to wilgoć w ich «oddechowy» Właściwości.

Jeśli kupisz Zestaw z polaru dla dzieci znana firma, nie można się martwić o to, czy będzie on wykonywać swoje funkcje. Czym dokładnie jest, więc wybrać produkt według innych kryteriów: kolor, styl, łatwość ubierania. Różnice pomiędzy rodzajami wysokiej jakości "flisok" niewielkie.

Standardowe wersje z różnymi producentami odzieży dziecięcej jest bardzo podobne właściwości.

W ten sposób, możemy z całą pewnością powiedzieć, że dziecko będzie odpowiednio ubrany mieć znacznie mniejsze szanse na hipotermii podczas spaceru.

Podsumowując, należy rozważyć inną wspólną nurtujące rodziców w zimnych porach roku: jak określić ciepłe dziecko lub zimno?

Aby odpowiedzieć na to pytanie wystarczy dotknąć pleców i szyi dziecka zaraz po powrocie z ulicy. Jeśli są gorące i mokre, należy usunąć kilka warstw odzieży pod kombinezon, na przykład poddёvu. Sobie tylko kombinezon i bieliznę?

Tak więc ogólnie nie pasuje do numeru izolacji i muszą lżejszą wersję takich jak kurtki dzieci. Jeśli dziecko przyszedł z zimnej szyi i plecach – trzeba jeszcze jedną warstwę ubrania lub ciepły kombinezon.

Share →