Ogród zaprojektować własne ręce

Ogród zaprojektować własne ręce

Zbuduj dworek, domek, willę? — Trzeba dbać o obszarze projektowania, architektury krajobrazu. To zadanie jest nie mniej ważne niż budowa domu i powinny być potraktowane jako prawa architektury.

Architektura krajobrazu, jego kierunek — projektowanie ogrodów. Co może być piękniejszego niż dobrze zaplanowanej i zadbany ogród, który w naturalny sposób utrzymuje się do wnętrza domu, dzięki czemu ich właściciele, aby pokazać gościom delikatny smak i apetyt na piękno.

Jak zrobić projekt ogrodu (obszar ogrodnictwo) harmonijnie przywiązanie ich do architektury samych domów? Najpierw musimy opracować szkic projektu poprawy, przeprowadzić analizę funkcjonalną działki, jej strefy funkcjonalne: Front, zakupy, gości, rekreacja dzieci.

Projektowanie ogrodów na zdjęciach:

Ogród zaprojektować własne ręce zdjęcie 1

Garden Design Zdjęcie 2

Garden Design Zdjęcie 3

Następnie przejdź do wyboru stylu ogrodu. a po jego udoskonalenia — materiałów, roślin i małych form architektonicznych.

Na przykład, jeśli wybierzesz Ogród francuski (Regularne Style), projektowanie ogrodu powinny mieć odrębny kompozytowego pręta planowaną przestrzeń ścisłej geometrii, a jeśli wybrany ogród krajobrazowy ( Angielski styl ) Musi być naturalne, gładkie linie, imitacja naturalnego krajobrazu krętych ścieżek, z malowniczymi stawami, kompozycji piętrowymi roślin.

Ogród zaprojektować własne ręce zdjęcie 4

Wygląda świetnie i ogród w stylu orientalnym: w małym ogrodzie japońskim, można utworzyć małą kopię świata i ogród chiński pozwoli zastosować swoją wiedzę Feng Shui i zgadza się na nastroju i psychologicznych cech otaczającego krajobrazu Ciebie. Aby cieszyć się śródziemnomorskim stylu, z dużą ilością roślin zielnych, piasku, żwiru i kamieni, projektowanie ogrodu wykonany własnymi rękami przyniesie wiele przyjemności.

Projektowanie ogrodów zdjęcie 5

Ale bez względu na styl projektowanie ogrodów na zdjęciach nie lubisz, konieczne jest podstawą konstruktywnego ogród — ścieżki, tarasy, mury oporowe, fontanny, sztuczne stawy, rzeźby, ławki ogrodowe, altany i rotundy.

Malownicze i konieczne do tej ulgi można osiągnąć poprzez odpowiednie umieszczenie małych form architektonicznych, podziału gruntów na obszarach funkcjonalnych oraz ich naciskiem, bez naruszania stylu domu i ziemi, łącząc je w jeden kompleks, gdzie można odpocząć i zrelaksować się, wracając do domu wieczorem i po posiedzeniu w cieniu ogrodu, na ławce w pobliżu stawu.

Ogród konstrukcyjne 6 zdjęć

Spójrz na zdjęcia projektowania ogrodów można stwierdzić, że prostokątna podstawa ogrodzie — win-win, a najczęściej sposób zaprojektować działce. To daje klasyczny wygląd (co może być lepsze klasyczne!), Szczególnie dobre dla długim i wąskim miejscu, «w przekroju» Ogród (stare obrazy, ogród zdjęcia projektowe rezydencje nas to jasno wykazać). Dlatego też wiele dać pierwszeństwo.

Ogród zaprojektować własne ręce zdjęcie 7

Jeśli chcesz, aby nie wolisz, możesz dać ogród okrągłych kształtach, takich jak podwórka, kwietniki, trawnik, trawnik. Jednak, że z góry, jak zostaną one pokrywają się, jak to będzie związane ze sobą.

Przeznaczona «skrzyżowanie» okrągłe i prostokątne kształty mogą być maskowane przez specjalnie wyselekcjonowanych roślin i struktur pierścieniowych, sadzenie roślin w szczelinach.

Lepiej jest zrobić szkice wcześniej ogród zaprojektować swoje własne ręce zdjęcia różne czasopisma i zasoby online są używane, tracąc jedną lub drugą 3D-wersję na komputerze.

Wiele projektowania krajobrazu pożyczonych od natury — dokładnie je studiować, skopiować poprawnie, skorzystać z bezpłatnego rosnących krzewów, klomby, miejsca odpoczynku, ścieżki ogrodowe z kostki brukowej, tworząc harmonię w całym ogrodzie.

Share →