Okłady do odchudzania brzucha - które wybrać

Okłady na brzuchu odchudzania, że ​​wybranym

W tym artykule:

Co robić okłady do odchudzania brzucha?

Jak to często bywa, i jakiego rodzaju cienkiej kobiety, a nie zła postać w głównym, ale to psuje żołądek. Powolny wiszące luźne fałdy, czasem rozciąganie, przypomina przebicia balonu.

Jak powrócić do przeszłości, jak zrobić to pasuje, mieszkania? Tak, nawet bez wizyty w drogich salonów kosmetycznych. Nie rozpaczaj, można zawinąć odchudzające recepty brzucha, które oferujemy.

Procedury octowego

Okłady mogą być wykonane z wielu różnych komponentów. Najczęściej używane okład wyszczuplający brzuch octu w domu.

Jak więc działa wrap?

Ocet paruje i chłodzi skórę. Korpus w celu utrzymania temperatury na powierzchni korpusu jest zmuszony wykorzystywać dodatkową energię do ogrzewania.

I wyciąga tę energię poprzez rozbicie tłuszcze, które znajdują się w warstwie podskórnej. W ten sposób można w uproszczeniu opisać to, co się dzieje, gdy owijania ocet.

Tak więc, ocet działa w kilku kierunkach:

    Kwas w nich zawartych, przyspiesza regenerację skóry, rozstępów i liczby ich spadku głębokości; Witaminy i minerały poprawienia odżywiania skóry pod wpływem przyspieszenia syntezę kolagenu skóry brzucha staje się bardziej elastyczny, Efekt chłodzenia światła przyspiesza rozkład tłuszczu, tym samym znikają guzki cellulit; występuje ze względu na wypływ płynu chłodzącego amplifikowany z komórek skóry i jej wydalania z organizmu, co powoduje zmniejszenie obrzęku, a w konsekwencji, do zmniejszania nadwagi.

Kawa

Informacje! Nie mogą być wykorzystywane tylko ocet. Właściwości antycellulitowe i spalanie tłuszczu kawę.

W stosowania okładów na brzuch odchudzania z kawą, można zmniejszyć cellulitu i usunąć trochę dodatkowych centymetrów do pasa.

Kawa, ze względu na zawartość kofeiny w niej, jest potężnym stymulatorem biologicznego, ma właściwości odmładzające i cieniowanie. Ale należy pamiętać, że mówimy o rodzaju kawy.

Jest mieszaniną opakowania otrzymuje się w sposób następujący:

Mielona kawa jest po prostu mieszany z gorącą wodą tak, aby otrzymać pastę, a które mają być stosowane do jamy brzusznej.

Top owinąć się musi trzymać okład filmu i ciepły koc. Można to wykorzystać do zawijania fusów pozostałych po mocnej kawy parzonej bez żadnych dodatków.

W celu zwiększenia efektu okłady kawy. mogą być dodane do mieszaniny i innych składników miodu, olejki eteryczne, etc.

Miód i musztarda

Właściwości lecznicze mają również mieszaniny miód musztarda.

Musztarda ma silne właściwości rozgrzewające, że pory otwarte, ciało zaczyna się pocić mocno, a potem z komórek wszystkie szkodliwe substancje, które zostały tam zgromadzone.

Komórki skóry są pozbawione także nadmiaru płynu, wspomaga utratę wagi i zmniejszenie objętości.

Miód nasycić skórę składników odżywczych, które są zawarte w niej w dużych ilościach. Z tych substancji przyspieszenia procesów metabolicznych w tym procesie lipolizy.

Te okłady na brzuch odchudzania z miodem i musztardą oraz pomaga w walce z cellulitem i nadwagi.

Ważne! Ale nie możemy zapominać, że musztarda jest silnym alergenem, należy stosować z ostrożnością. Miód jest potrzebne tylko naturalne, nie przeszedł żadnych obróbki cieplnej.

Mieszaninę reakcyjną przygotowano przez dodanie proszek musztardy miodowej. Na pierwszym zabiegu zaleca się przyjmować jej minimalną ilość i stopniowo zwiększać w kolejnych tajemnicy.

Akcja musztarda mogą być złagodzone przez dodanie mieszaniny oliwy z oliwek, tłuszczu, śmietana, śmietana.

Mieszaninę stosuje się do obszarów problemowych korpusu, z góry — folii do żywności. Nad filmem — ciepły koc. Czas obróbki — od 10 do 20 minut.

Glina

Jest to możliwe, ponieważ mieszaniny substancji czynnych stosuje się do owijania gliny.

Podczas prowadzenia okłady z gliny brzucha przy użyciu dowolnego gliny medycznej, ale jest najczęściej używany niebieski w walce z cellulitem w domu i do utraty wagi.

Aby zapewnić elastyczność skóry i pozbyć się nadmiaru płynu będzie również glinki.

Glina posiada doskonałe właściwości absorpcyjne. To jest jak gąbka chłonie wszystkie śmieci, które wychodzi z porów z potem w trakcie procedury.

W zamian, cały kompleks odżywia komórki składników odżywczych, pod wpływem których poprawia krążenie krwi i przyspieszenie metabolizmu.

Owinięcie prostą recepturę mieszania glinę miesza się z wodą tak, by otrzymać pastę, którą można dogodnie stosowane do ciała. Top musi trzymać filmu owinąć siebie i ukryć koc.

Informacje! W celu uzyskania dodatkowych właściwości mieszaniny i zwiększyć efekt, mogą być dodawane, i innych składników.

Wystarczy filmu

Nawet tylko owinięte wokół talii folii spożywczej pomoże poprawna postać, pod warunkiem dla żołądka do realizacji intensywnych ćwiczeń połączenie filmu żywności oblewania.

W tym przypadku, na koszt folii spożywczej jesteś pocenie się ciężko pozbyć się nadmiaru płynów, ale kosztem aktywności fizycznej i stopniowo topi warstwy tłuszczu.

Zaleca się do owinięcia umieścić na swojej skóry krem ​​antycellulitowy. A nad filmem nosić coś ciepłego.

Jeśli noc

Bardzo ciekawy sposób owija w żołądku odchudzania w nocy.

W okresie od 22 do 24 godzin w naszym organizmie wytwarza somatropiny hormonu, który sprzyja utracie wagi.

Aby mu w tym pomóc, kosmetyczka zalecamy przeprowadzenie wszelkiego rodzaju okłady na godzinę — półtorej przed pójściem spać. Po tym okład można spać spokojnie, a jednocześnie i schudnąć w przyjemny sposób.

Przeciwwskazania

Każdy z powyższych procedur ma przeciwwskazań. Nie powinny być one zaniedbane, może spowodować nieodwracalne uszkodzenie ciała.

Pamiętaj! Wybierz rodzaj pakowania, które najbardziej Ci odpowiada, być zastrzeżone przez cierpliwość i ostatecznie będzie można po raz kolejny być dumni ze swojej talii i płaski brzuch.

Materiały publikowane na stronie Obertivanie.com Autor: Płoty Vic

Share →