Okłady z cellulitem - najlepszy sposób na zwalczanie

Okłady z cellulitem — najlepszy sposób na zwalczanie

Istnieje wiele antycellulitowy, z których najbardziej popularne są antycellulitowe kremy do owijania. Są to jedne z najbardziej efektywnych środków, jeśli chcesz pozbyć się cellulitu warstwy

Dziś do zwalczania cellulitu różne kosmetyki użytkowania. Wśród nich są najlepsze z najlepszych środków głowy sól zarośla cellulitu.

Jak pokonać cellulit za pomocą okładów

Około 70% kobiet cierpi na problemy z cellulitem i marzyć usunąć brzydkie guzki na ciele. Więc dlaczego udało poza tylko trochę?

Do tej pory problemem cellulitu podano kluczową miejsce wśród dziewcząt i kobiet w każdym wieku. I tendencja ta nie jest zaskoczeniem, ponieważ nikt nie chce iść na plażę w "skórka pomarańczowa" na udach i pośladkach. Z tego samego powodu, problem cellulitu nabył wiele wskazówek i technik pakowania do utraty wagi.

Jednak nie zawsze wszystko dobrze. Co jest sposób wybrać? Jak usunąć cellulit w domu?

C jednym z najbardziej skutecznych sposobów jest antycellulitowy okład w domu.

Metody okłady z cellulitem

Sposób, średnio, dla każdej sesji pozwala zaoszczędzić jeden centymetr! Jest to spowodowane wypływem wody z tkanki, więc zaleca się procedury, w połączeniu z ćwiczeniami i diety.

Ponieważ stawka antycellulitowe okłady w salonie kosmetycznym kosztuje, dużo, przez prostotę procedury, aby okłady cellulitu w domu. Szczegółowe informacje na temat procesu cellulitu owijania recepty można znaleźć na naszej stronie.

Zawija w domu cellulitu dokonać zimno lub na gorąco. Czym się różnią?

Gorąca moda na celu zmniejszenie masy ciała ze względu na wygląd efektu sauny, i na zimno — przywraca dźwięk, więc to jest bardzo dobry w skłonność do obrzęków i zwiotczenie skóry.

Niektóre z najbardziej popularnych procedur

    Ocet okłady cellulitu — przyspiesza procesy metaboliczne w organizmie, przyczyniając się do resorpcji depozytów. Kawa wrap cellulitu — stymuluje przemianę materii w komórkach organizmu. Miód okłady z cellulitem — chyba najbardziej popularny, jest dostępny we wszystkich salonach. Antycellulitowe okłady z musztardą — poprawia krążenie krwi i metabolizm.

Weź pod uwagę wskazania i przeciwwskazania

Przede wszystkim, należy rozważyć przeciwwskazania owijania. żylaki, choroby nerek i skóry, ciąża, choroby sercowo-naczyniowe. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do swojego zdrowia, to lepiej skonsultować się z lekarzem.

Ale reszta show okłady. Pomagają one dać skórze elastyczność i gładkość, podnieś napięcie i zwiększyć krążenie krwi i zmniejszyć objętość w obszarach problemowych.

Jak wykonać procedurę okłady cellulitu

    Najpierw trzeba przygotować skórę i usunąć wszystkie martwe komórki skóry, które uniemożliwiają przenikanie składników aktywnych. Aby to zrobić, należy zastosować peeling, balsam, czy można oczyścić skórę przy pomocy kawy. Kolejny krok — zastosowanie do okładów ciała maski. Kup w aptece lub przygotowane w domu (czekolady, na podstawie gliny, glonów, miód).

    Aktywowania działania stanowiący maskę jest niezbędne do stworzenia efektu na skórę w saunie. Aby to zrobić, obszary problemowe są obracane w celofan lub folii. Po rozdzieleniu tłuszczowej muszą być wysyłany. W tym celu, kremu skóra wymaz masażu i intensywny masaż obszarach problemowych.

    Płyn zbędne wypływa otwartych porów skóry. Po zabiegu skóra spokój i zamknąć pory. Aby to zrobić, należy stosować wszelkie antycellulitowy krem ​​do owijania lub kojący balsam. Teraz przychodzi uczucie chłodu, który łatwo przekształcić w przyjemne ciepło.

    Homemade okład cellulit jest powtarzany dwa razy w tygodniu przez miesiąc.

Share →