Oliwa z oliwek dla skóry.

Oliwa z oliwek dla skóry.

Już od czasów starożytnych stosowane nasi przodkowie oliwa z oliwek do twarzy. Jego cudowne właściwości znane dawno temu i do dziś jest powszechnie stosowany do wytwarzania różnego rodzaju kosmetyków. Agent został dodany do prawie każdego makijażu: począwszy szampon i balsam do ciała kończąc.

Olej jest niezbędna przy wytwarzaniu produktów kosmetycznych i w domu dla wszelkich procedur, które zostaną omówione później.

Oliwa zawiera duże ilości dwóch niezbędnych witamin na skórę. Ta witamina E, która przedłuża młodość, i witaminy, które nawilża i wygładza strukturę skóry.

Regularne stosowanie oleju w kosmetykach znacząco spowolnić proces starzenia i otregeneriruet martwe komórki skóry. Ponadto, można uzyskać wspaniały efekt nawilżające i odżywcze. Oliwa zawiera również witaminy z grupy B, D, K, i inne użyteczne elementy dla skóry.

Na suchym starzenia skóry oliwa staje się źródłem odżywiania i nawadniania. Olej daje uczucie świeżości skóry, zachowując wilgoć przez długi czas. Olej całkowicie zatyka porów, dzięki czemu doskonale nadaje się do codziennej pielęgnacji.

Regularne stosowanie kosmetyków na bazie oliwy z oliwek, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry i wygładzają istniejące zmarszczki. Po prostu idealny dla oleju i opieki dla skóry wrażliwej. ponieważ nie ma właściwości uczulających.

Stosowanie oliwy z oliwek w kosmetyce, w domu

Podamy teraz kilka prostych przepisów na dom opieki dla skóry oliwy z oliwek.

Oliwa z oliwek jest wielka, jak co dzień produktów do czyszczenia twarzy. Wystarczy przetrzeć skórę z ciepłego oleju w godzinach porannych i wieczornych. Ogrzania go przez zbiornik oleju w gorącej wodzie. Procedura ta jest najlepiej zrobić w nocy, bez mycia, szczególnie dobre dla skóry suchej.

Jeśli jasne skóry rano, należy przytrzymać olej bez mycia, około 30 minut, a następnie usunąć za pomocą salfetkok lub ciepłą wodę.

Do czyszczenia skóry tłustej, face po zastosowaniu oleju trzeba wypłukać w wodzie w temperaturze pokojowej. Przechowywać oliwę również nie powinno być więcej niż 15 minut, tak, że skóra nie mają czasu, aby nawilżają wiele.

Może znacząco wygładzić zmarszczki dbanie o skórę wokół oczu jeśli twarzy wymaz z oliwą z oliwek. Doskonale nawilża delikatną cienką skórę i usuwa oznaki zmęczenia.

Dla tej procedury, po prostu smarować obszar skóry wokół oczu podgrzać oliwę z oliwek, lekko masując opuszkami palców. Możesz pozostawić na noc do najlepszych wyników, lub w celu usunięcia śladów urlopu zmęczenia przez 30 minut, a następnie wziął ją ściereczką.

Doskonały efekt będzie używać w domu Maski z oliwą z oliwek. Stosuje się w taki sam sposób jak w oczyszczaniu – oliwa utrzymywany jest w cieple przez 30 minut. Procedura ta jest obowiązkowa dla skóry suchej.

Maska z oliwy z oliwek na twarz

Jeśli masz jakieś obszary problemowe na skórze, które są stale w łupinach lub wysuszyć, kilka razy dziennie, nasmarować oliwą z oliwek.

Jak już powiedzieliśmy, oliwa z oliwek – jest to źródło młodości, tak aby maska ​​oparta na pomogą wygładzić zmarszczki i nadać świeżości starzenia się skóry.

Poczuj w wyniku korzystania z oliwy z oliwek i właściciela normalnego typu skóry. Prawda korzystać z takich masek może być mniejsza – 2-3 razy w tygodniu, trzymaj 30 minut.

* * * *

Olej z oliwek może być przydatne w połączeniu z innymi produktami – warzywa, owoce. Przepisy są proste w przygotowaniu. Należy tylko papkę mieszano owoce lub oleju roślinnego w stosunku 1: 1.

Tu możliwe jest skupienie się na funkcji skóry. Na przykład, sucha skóra kocha maski z masy celulozowej z bananów, agrest, morele, rzodkiewka, kapusta, ziemniaki.

Do skóry normalnej i mieszanej przydatne będą kiwi, wszystkie owoce cytrusowe, winogrona, maliny i truskawki, jabłka różnych odmian. Mieszanki takie są nie tylko nawilżają, ale także dać do odcienia skóry.

* * * *

Połączenie oliwy z oliwek i sera i żółtkiem – jest to doskonałe narzędzie do zmiękczania skóry suchej. Do przygotowania takich masek żółtek mash z 2 łyżkami oleju (żółtko można zastąpić łyżką twarożku). Przygotowanie masy przytrzymaj przez 20 minut i usunąć ciepłą wodą.

Jeśli twój zaniku skóry, dobrze jest dodać maskę miodu 1 łyżka lozhkuzhidkogo.

* * * *

Normalną mocą cery odżywczej lub oleju z oliwek w połączeniu z mąki.

Weź 1 łyżka mąki (pszenica, ryż lub owies) i oliwy z oliwek. Trzymaj mieszankę na twarz na 20 minut, zdjąć z użyciem zimnej wody. Możesz wymienić połowę mąki łyżka białej gliny.

Naturalnie, przepisy na maski oparty na oliwie z oliwek jest o wiele bardziej wybraliśmy tylko łatwe do przygotowania. Na naszej stronie jest wiele przepisów na różnych kosmetyków domowych, w których można spotkać składnik oliwy z oliwek.

    Zobacz także:

Share →