omlet: 15 najlepsze przepisy kulinarne z całego świata

omlet: 15 z najlepszych receptur z całego świata

Mamy tendencję do myślenia, że ​​kuchnia ma nic prostszego, niż zrobić coś z jaj w pośpiechu. Ale tak proste, jajecznica? Francuzi są przekonani, że umiejętność gotowania jest znany prawdziwy szef kuchni.

Wynaleziony przez francuskiego nazwy mieszkańców potraw bitą jajka sadzone – omlet – rozprzestrzenił się na cały świat, choć wielu kuchni narodowych są związane omlet recepty. Hiszpanie miłość tortilla (omlet z ziemniakami), japoński – omuraysu (omlet z smażony ryż), Włosi – Frittata (omlet z serem, pomidory, brokuły, pieczarki, kiełbasa, spaghetti). Brytyjczycy i Amerykanie, bez zbędnych ceregieli, po prostu dodaj dużo sera omlet i boczek.

Jajecznica, chyba, że ​​ty i twoi bliscy nie są uczulone na jego składniki, powinna być w menu letnim. Lekkie, przewiewne i satysfakcjonujące, to danie apetyczny nawet w upale i nigdy nie nudzi, bo różnorodność wypełnień omlet nie da pastę. Jest gotowane z ziołami. warzywa, sery, mięso, ryby, jaja, grzyby, owoce, jagody, owoce, orzechy, dżem, grając z różnymi sosami smak żywności i przypraw. Przez sposób klasyczny omlet, na przykład francuskim, nie zawiera mleka i wodę.

Omlet może być głównym daniem na śniadanie lub kolację, przekąskę lub danie gorące bocznego na obiad, pyszny deser na lunch. Punkt – Twoje pragnienie i wyobraźnia. Weź przyjętych najlepszych kucharzy Rady: jajecznica lekko niedogotowane lepiej niż przesmażyć.

Tworzyć, wymyślać, spróbuj WomanJournal.ru – Oferujemy Państwu 15 najlepszych receptur z całego świata omlet!

Share →