Opis Mifolian narkotyków, gdzie można kupić

Opis Mifolian narkotyków, gdzie można kupić

Badania przeprowadzone w syntezie steroidów przez «Roussel-Uclaf», doprowadziło do ustalenia, na koniec ubiegłego wieku, w mifepristonem narkotyków. Leki otrzymywane u jego podstawy, jest obecnie szeroko stosowane w celu zakończenia ciąży w pierwszych etapach — od 12 do 42 dni od dnia miesiączki. Według danych WHO, tabletki ciąża skorzystało ponad 2 mln kobiet.

Jednym z takich leków jest Mifolian.

Farmakologiczne działanie

Mifolian syntetyczny steroid, działa jako antagonista wytwarza progesteronu u kobiet. W wyniku braku własnego hormonu prowadzi do zniszczenia łożyska naczyń włosowatych i wyłączenia z ściankach macicy membran.

Dla skutecznego usuwania płodu za pomocą równoległego podawania leków zawierających prostaglandyny — powodują wzrost tonu macicy i czynność skurczową mięśni macicy.

Dawka i sposób podawania

Lek ten jest dostępny w tabletkach 1 lub 3 kawałkach w opakowaniach. Instrukcje podane do trzech tabletek doustnych Mifolian w obecności lekarza. W ciągu następnego godzina druga pacjent powinien być pod nadzorem personelu medycznego.

Dwa tygodnie później, badanie kliniczne kanał rodny.

W przypadku niekompletnej aborcji lub braku skuteczności, ciąża kończy się chirurgicznie, ponieważ istnieje możliwość, wad wrodzonych płodu.

Możliwa kolejna ciąża po aborcji medycznej. Tak jestem. Szczegółowe informacje znajdziesz link.

Przeciwwskazania i działania niepożądane

Skutki uboczne są ograniczone, co do zasady, objawy charakterystyczne samoistnego poronienia: ogólne osłabienie, nudności, skurcze w dole brzucha, dreszcze lub gorączka czasem. W przypadku korzystania z dodatkowych środków mizoprostol ewentualnego dyspepsją zapalenia pochwy, biały, czasami obserwowano niewydolność nadnerczy.

Mifolin przeciwwskazane w przypadku nadwrażliwości na mifepristonu, mają historię niewydolności nerek, wątroby, po doznaniu operacji ginekologicznych, podejrzenia ciąży pozamacicznej, choroby zapalne narządów płciowych.

Najlepsze kobiet w wieku 30+ jest zalecane, aby skonsultować się z terapeutą, ze względu na możliwość wystąpienia powikłań w układzie sercowo-naczyniowym.

Ile Mifolian apteki

Posiadającym certyfikat GMP produkuje tabletki «Shanghai Hualian farmaceutyczny». Na Mifolian aptekach zaczyna się od 1150 rubli i powyżej.

Aby uniknąć ryzyka leku należy nabyć w wyspecjalizowanych instytucji:

    • Po pierwsze, tam, będziesz w stanie morale, a jeśli zmienisz zdanie, zawsze możesz zwrócić się do lekarza, aby nie wykonać procedurę planowanego. W tym przypadku pieniądze będzie opłata tylko dla konsultacji i lekarstw nie wrócić.

    • Po drugie, kup sobie Mifolian tyle trudne, pomimo niskich kosztach. W sprzedaży detalicznej nawet w dużych miastach Rosji leczenia nie zawsze jest możliwe znalezienie podczas gdy instytucje prenatalnej on zwykle.

    Więc jeśli już zdecydujesz się na działania prawdopodobnie już jest pilna, odwołanie do specjalistów jest jedynym wyjściem. Ocena tego preparatu można pozostawić w komentarzach poniżej.

    Share →