Oryginalne karty do 08 marca, wykonane własnymi rękami

Oryginalne karty do 08 marca, wykonane własnymi rękami

W głównym świętem wiosny więc chcemy, aby zadowolić wszystkie kobiety w rodzinie. Zobaczyć uśmiech na twarzach matek, babć i ciotek szalenie miłe, gdy sobie sprawę, że nie na próżno. I to absolutnie konieczne, gdyż trzeba było spędzić nakładu, nerwy i materiałów. Najważniejsze jest to, że kochani prezent pamiętam.

Aby dowiedzieć się, jak zrobić piękne karty do 08 marca własnymi rękami, wyjaśnimy szczegółowo opisane w naszym artykule.

Oczywiście w dobie telefonów i innych środków kart komunikacyjnych ludzie dają sobą coraz mniej. Rzeczywiście wiele łatwiejsze, aby wysłać wiadomość do telefonu lub obraz na ścianie w sieci społecznej. Ale oto, jakie emocje wywołuje u ludzi? Odpowiedź jest oczywista — krótkoterminowe. Z jednej strony jesteśmy zadowoleni, że mile widziani nadal mamy, ale z drugiej strony nie mają, ani ciepła, ani duchowej.

I teraz pamiętam jako dziecko, że uwielbiał czytać litery pisane ręcznie, były czymś innym i wyjątkowym.

Dlatego wszystkie dary, które ludzie robią z ich rąk, są najbardziej wartościowe, a czasami jest to trudne do oszacowania prezent, więc wygląda eleganckie i drogie osoby.

Sceptycy często uważają, że stworzenie powitanie to zawód, który powinien zajmować się wyłącznie z małych dzieci i dzieło stworzenia, których nie można uznać. Ale nic, że wiele wątpliwości talentów młodego rukodelnikov. Jeśli dziecko jest dobre, aby spróbować, to może pójść bardzo oryginalne i piękne karty.

W ogóle, to nie ma znaczenia, co chcesz stworzyć prezent dla tubylców, a nie do publicznego wglądu na wystawie. Ale kto wie, może jeden mały karty rozpocznie się swoimi bardziej kreatywnych sposobów.

Jak zrobić kartkę z życzeniami w dniu 8 marca

Aby stworzyć słodki karty dniu 8 marca należy przygotować w materiałach zaliczek. I myśleć w czasie utworzysz małe arcydzieło, bo to nie byłoby bardzo dobrze, gdyby mama cię znajdzie. Praca na pocztówce, gdy jako twoi bliscy iść do pracy lub odwiedzić.

Potrzebujemy:

 • Kolorowy karton (zielony) — 1 arkusz
 • Tekturę jasne kolory — 7 sztuk
 • Ołówek
 • Klej PVA
 • Nożyczki

Jak zrobić kartkę z życzeniami w dniu 8 marca:

 1. List dość karton zwija się dwukrotnie, może być starannie nożyczkami na skróty do kart więcej ciekawych gatunków.
 2. Główną ozdobą kart będzie na górze, tak, że po wejściu do środka można napisać piękne życzenia, nie spiesz się, twoje pismo musi być uroczyste.
 3. Na okładce karty, narysować ósemki na całej wysokości skrzydła. Aby to zrobić, trzeba wziąć trzy płyty o różnych rozmiarach. Największy wyciągnąć ołówek w środku arkusza nieco mniejszy zestaw w centrum powstałego okręgu, a także opisać.

  Następnie umieścić go w taki sposób, że ona w obliczu pierwszej rundzie na górze. Narysuj i zabrać najmniejszą płytę do obiegu wewnętrznego.

 4. Jak widać, włączeniu ośmiu, jeśli nie ma krzywe nie martw się, te linie nadal nie będą widoczne. Potrzebowali tylko dla wygody.
 5. Weź falistej kolorowy papier i pokroić na kawałki. Nie powinny one być małe, idealne czterech centymetrów długości i dwa szerokości. Papier powinien być jasny, niech będzie czerwony, żółty. fioletowy kolor.

  Im więcej, tym bardziej jasne karty można dostać.

 6. Weź kleju pędzla i trochę masłem z jednej strony kawałek papieru, rozpocznie się trzymać je na narysowanej ośmiu.
 7. Upewnij się, że na zmianę kolorów i spróbować trzymać blisko papieru do siebie, a nawet w kilku warstwach. Korzystanie niewiele karty klej był schludny.
 8. Następnie pozwól wyschnąć i tworzenie może dać swój ulubiony mamę.

Oryginalna kartka dla Wiosny z rękami

Potrzebujemy:

 • Biały karton — 1 arkusz
 • Beżowy cienki papier — 1 arkusz
 • Czerwona bibułka — 1 arkusz
 • Nożyczki
 • Czas Glina
 • Władca
 • Klej w sztyfcie, jak
 • Srebrne i złote cekiny
 • Ziarna kawy — 8 szt.
 • Ołówek

Jak zrobić oryginalną kartkę z życzeniami w dniu 8 marca:

 1. Podstawa białego kartonu należy złożyć na pół.
 2. Na papierze, beżowa farba kwiat z sześciu płatków, powinno być średniej wielkości, miło jest usiąść na okładce karty.
 3. Na czerwonym papierze narysować kwiat, tylko dwa razy mniejsze.
 4. Kwiaty cięte i kleju na pocztówce. Pierwszy klej beige kwiatu, a następnie czerwonym, lekko w kierunku ruchu płatków tak, że nie są one zgodne.
 5. Napisz na karcie w zdaniu: «Marszu przestrzeni 8».
 6. Przy pomocy cienkiego pędzelka przytoczyć ten zwrot kleju.
 7. Natychmiast pokryte błyszczy, można przełączać się między złotymi i srebrnymi cekinami.
 8. Po kilku minutach i odwróć kartę i strushivaem dodatkowe błyszczy, więc masz piękny napis.
 9. Teraz poświęć chwilę i kleju ziaren kawy i używać ich do tworzenia środek kwiatu.

  Delikatnie rozprowadzić klej nasion i lekko docisnąć do kartonu.

 10. Ta karta nie tylko pięknie wygląda, ale pachnie wspaniały.

Dobra karta własnymi rękami

Potrzebujemy:

 • Biały gruby karton — 1 arkusz
 • Żółty tektury — 1 arkusz
 • Biała kartka papieru — 1 szt.
 • Kawałki tkaniny zielonych, żółtych i białych kolorach
 • Koraliki
 • Wątek
 • Klej
 • Nożyczki
 1. Gruby karton trzeba złożyć na pół.
 2. Żółty i ustanowienia podobnego cięcia z niego zorientowali prostokąt, który powinien się mniejszy niż połowa składa się z kartonu. Na dobre, falistych brzegach, można użyć nożyczek do paznokci.
 3. Klej faliste prostokąt na bazie tektury.
 4. Na białej kartce papieru wycięty prostokąt mniejszy niż poprzedni falistych i kleju na wierzchu.
 5. Z kawałków tkaniny cięte pędy, liście i płatki kwiatów. Jeśli okaże się, że trudno jest pracować ściereczką, a następnie użyć kolorowego papieru.
 6. Za pomocą igły i nici do szycia elementy kolory na pocztówce. Shiloh bardzo ułatwi pracę.
 7. W rogu pięknej farby i ozdobić postać osiem kulek kartka.

Mam nadzieję, że wśród oferowanych kart, które znajdziesz jednego, że twoja rodzina będzie jak kobiety. Raduyte im takich prezentów jak najczęściej. Przypomnijmy, że w poprzednim artykule mówiliśmy o tym, co prezent na 8 marca, można tworzyć własne ręce.

Share →