Oryginalne prezenty na urodziny

Oryginalne prezenty na urodziny

Oryginalne prezenty

Prezenty przedstawione uwagę poniżej są wyłącznie w naszej agencji dla klientów VIP poziom. Wszystkie pozycje są opracowywane przez nas ściśle indywidualnie dla każdego klienta. Ćwiczymy tylko osobiste podejście.

Jeżeli zamówisz nam rozwinąć oryginalny prezent na urodziny, klient musi posiadać informacje o obdarza człowieka. A my z kolei będzie upewnić się, że twój dar i uwagę na osobie bohatera okazji podkreślano jak najwięcej. Osoba, dla której zamawiania prezent urodzinowy dać wam wynik naszej pracy, od razu zrozumieć, jak wiele wysiłku i energii włożono go rozweselić.

Różnica w kategorii cena zależy od liczby kopii, poziom materiału, pracy i dodatkowych wymagań klienta. Każde zlecenie jest indywidualnie zaprojektowane i obliczone.

"Unikalne Gazeta urodziny"

Stworzymy rodzaju wyłączne gazetę, która jest wyjątkowa i nie może być. Tylko kilka egzemplarzy na całym świecie i tylko obdarowanego bohater na dzień! Wszystkie artykuły zostaną przeznaczone na urodziny i jego samego. Gazeta jest tak podobny do jednego z dobrze znanych publikacji, aby odróżnić go od pierwszego wejrzenia jest to po prostu niemożliwe.

Materiały o urodzinach (wywiady, notatki, itp), bierzemy z prasy, Internetu. Oczywiście, pod warunkiem, że istnieją, lub stworzyć je samemu. Ten humorystyczny artykuł, takich jak urodziny wybranego prezydenta Rosji, na jego kampanii wyborczej.

Stwórzmy profil ze zdjęciami. Bohater informacji okazji zaskoczenia na jego aktywnych działań na rzecz zwalczania nielegalnego pozyskiwania drewna i ochrony ekologii kraju. Mógł przeczytać kilka dowcipów o siebie i porad na temat zachowania się w miejscach publicznych.

Prezent to oryginalny prezent ulubionym, możesz skorzystać z naszego kuriera — specjalnie wynajęty aktor. Dla najlepszego efektu, możemy umówić się na sytuację, w której chłopiec urodzinach gazetę w rękach przechodnia: na stronie głównej, był zaskoczony, aby znaleźć dużą fotografię.

Sprawozdanie specjalne

Tak, razem z wami, możemy wybrać jeden z głównych kanałów telewizyjnych, a następnie przygotować i przekształcić naszą aktora w roli popularnego show. Stworzyć fikcyjną historię wideo — jesteś jednym z najbardziej wpływowych ludzi na świecie, tuż powietrza daje zadanie do centralnego kanału, aby dowiedzieć się, kto «naprawdę» jest chłopiec urodziny lub urodziny dziewczyny.

Ty nam przyjaciół i krewnych sprawcy kontaktowych uroczystości. Kto powinien być wcześniej ostrzegał, że przyjdzie do załogi. Ale wszystko musi być utrzymywane w ścisłej tajemnicy przez naszego bohatera!

Wraz z prowadzące program telewizyjny będzie podróżować do przyjaciół i rodziny urodziny, i strzelać sceny z najbardziej zaskakujących opowieści o swoim życiu, o zabawnych przygodach, które się do niego, i, oczywiście, gratulacje od przyjaciół otsnimem.

Gdy tworzymy wyjątkowe prezenty na urodziny, a następnie objąć wszystkie aspekty ludzkiego życia: my idziemy z krewnych w szpitalu, który urodził się na urodziny chłopca w przedszkolu i szkole, którzy szli w itp Mamy otsnimem dotyczy wszystkiego, co ściśle naszego bohatera. Po wszystkich fotografowania rozpocząć instalację.

Na wyjściu masz kolorowe DVD film o urodzinach moderator jednego z centralnych kanałów telewizyjnych, w których wszyscy moi przyjaciele urodziny opowiada fascynujące historie i wydarzenia z nim. Wszystko to zostanie przedstawione w humorystyczny formacie detektywistycznej, ale tak, że chłopiec urodziny poczuł nostalgię, co widział.

Książka jest o życiu człowieka

Proponujemy stworzenie ekskluzywnego i oryginalny prezent dla ulubionej prezent urodzinowy — książkę o życiu urodziny. W książce, powiemy o obchodach rodzice sprawcy jego urodzin, o tym, jak nasz bohater poszedł do pierwszej klasy i skończył szkołę. Będziemy pisać o tym, jak poszedł na studia, niektóre niezapomniane przygody mu się stało w czasie życia studenta, opiszemy kariery: od pierwszych początków trudną drogę przez przeszkody do sukcesu. Opowie o swoich przyjaciół i najjaśniejszych opowieści o życiu, opisujemy wieloletnią przyjaźń i separację.

Napisz opowiadanie o wielkiej miłości urodziny: spotkali się i zaczęła spotykać, to było robione ofertę małżeństwa, dzieci i wnuków. Ale zanim zaczniesz pisać książkę, musimy zdecydować, jaki styl jej pisania, jak iść do faktów biografii, która wymaga bardziej szczegółowego odniesienia i biograficzne fakty muszą być obniżona.

Błyszczący Magazine urodziny dziewczyny

Share →