Otwórz drzewo na terenie Sofii Mróz nie został zaproszony

Otwórz drzewo na terenie Sofii Mróz nie został zaproszony

Konkurs na Boże Narodzenie Święty Mikołaj uroczystości w Kijowie był Święty Mikołaj.

Tegoroczny konkurs do Santa Claus na święta Bożego Narodzenia w Kijowie będzie Święty Mikołaj. Opowiedział nam, jak założyciel projektu Folk Ukraina, która organizuje Sylwester na terenie Sofii . Igor Dobrutsky, wita dzieci i dorosłych, jak pierwotnie ukraińskiej postać z bajki. «Przed otwarciem choinkę na placu Sofii Mikołaja zejść na srebrnych nici z nieba do jego miejsca zamieszkania na terytorium Hagia Sofia. Rozpal choinka będzie on. I po wszystkich uroczystościach w styczniu, St. Nicholas lotu balonu do jego domu w niebie.

Jednak bezpośrednio w Nowym Roku w głównym drzewie będą różne postacie bajkowe — i Mikołaja, a Mikołaj i Joulupukki a Santa Claus «- powiedział Dobrutsky.

Mikołaja hippie

Darmowe ogłoszenia na stronach Mikołaje pchnął także St. Nicholas i Santa Claus, którzy oferują swoje usługi dla dzieci gratulacje. Jednak przybycie Mikołaja będą droższe niż tradycyjne Claus z czerwonym nosem. Jeśli połączenie jest na pół godziny do dziecka Mikołaj będzie kosztować 600 USD, 15 minut wyraźnych pozdrowienia w biurze — 600 UAH, 45-minutowego programu -1200, parafii św Mikołaja — 50-100 USD droższe kombinezonu.

Podobnie jak on rzadko.

Obraz aktorów Mikołaja, patrz jednak zupełnie inaczej — prawie jak Boże Narodzenie, ale w kolorze niebieskim, kapelusz nieco inna rasa i żakiet z krótkimi rękawami. «Mamy program — jest prawie taka sama jak dedmorozovsky — tańce, gry, ale w języku ukraińskim oraz z naciskiem na kolęd. Ale chodzi o Ukrainę, to nic nie powie. Ale dlaczego? «- Powiedział agencji.

Kilka agencji zaoferowali nam Mikołaja, bardziej jak Kobzar — w haftu, spodnie i szarą długowłosa peruka z odpowiednim repertuarze pieśni ukraińskie — Boże Narodzenie i wierszy. Jeden z aktorów powiedział, że obraz wygląda jak hippie Mikołaja — koszula, spodnie, wstążki do włosów przechwycone. «Jak nikt nie wie, jak to faktycznie wyglądało to Mikołaj. Nosić religijną sukienkę prawidłowo, poza tym jest jeszcze wakacje.

Ale będę mówić o duchowym i dzieci i dorosłych w języku ukraińskim «- powiedział» święty «, znany jako Święty Mikołaj, w razie potrzeby.

Share →