Padalka 8 marca z dziećmi

Padalka 8 marca z dziećmi

Prezent dziecko może mieć matkę i babcię — oczywiście, ręcznie wykonane różne łajdaku 8 marca. Na przykład, karta może być obecny jako odrębne i uzupełniające do głównego prezentu. Dla dzieci będzie prawdziwą przyjemnością do produkcji kart okolicznościowych babć i matek, i uczestniczyć mimo pomocników dorosłych.

Pamiętaj, aby powitać wyobraźnię dziecka, posłuchaj po wprowadzeniu karty.

Padalka może być bardzo różny od gliny, papieru lub także produkty z butelek z tworzywa sztucznego. Greeting Card «kawałek serca» jest przeznaczony dla starszych dzieci, dzieci z nią nie radzą sobie.

W celu dokonania takiej karty, trzeba będzie następujące materiały:

· Tekturę;

· Gruby papier kolorowy lub tektury (dla karty podstawowej);

· Nożyczki;

· Klej PVA (lub inne);

· Zszywacz.

Aby rozpocząć, należy ciężki papier (karton), złożyć na pół i wyciąć serce, tak że upadł na krotnie jednej strony serca. Left karty bazowe. Teraz musimy go udekorować.

Weź tektury falistej (czerwony, różowy, biały) i wyciąć z niej trzech okręgów o dowolnej wielkości.

Zapoznaj się z kręgu, złożyć na pół i pół ponownie, aby uzyskać prostokąt.

Następnie należy dokonać łodygi. Z zielonym prostokącie cięcia papieru i złóż go, jak pokazano.

Podłącz z bud z klejem.

Wszystko to samo z pozostałymi dwoma okręgami uzyskanych Zbieraj kwiaty w bukiecie, ozdobiony wstążką i kleju do base-sercu. Produkcja kart handlowych łajdaku 8 marca z dziećmi Wykonało się!

Międzynarodowy Dzień Kobiet jest również bardzo trudno sobie wyobrazić bez kwiatów. Jeśli tata da moja matka bukiet tulipanów lub żyjących przebiśniegi, mimozy, dziecko może podobać się jego matka i babcia podejmowanie Rzemiosło dzieci 8 Marzec kolor papieru.

Te kwiaty mogą mieć dziecko z tektury falistej lub kolorowego papieru, serwetek, można umieścić je w domowym wazonie.

Podstawą wazony mogą być wykonane ze szkła, cyny lub plastikowych butelek, materiały do ​​dekoracji — papieru falistego, kolorowe nitki, wstążki.

Aby dokonać takiego wazonu, w sposób przejrzysty pojemnik i wklej na niego z kolorowych kawałków papieru falistego. Do klejenia można użyć specjalnego kleju do decoupage lub wziąć zwykłego kleju PVA i rozcieńczyć wodą w stosunku 1: 1.

Share →