Paul Ekman "Psychologia kłamstwa"

Paul Ekman «Psychologia kłamstwa»

Dobry dzień dla wszystkich odwiedzających strony przydatnych sukcesu Blog.

Mamy wszystko do czynienia z nieprzyjemnym uczuciem, gdy jesteśmy oszukani, wprowadzeni w błąd! Niewielu z nas jest w stanie rozpoznać pierwsze minuty kłamstw i oszczerstw z ust rozmówcy, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z doświadczonymi «ekspertów» w swojej dziedzinie!

Książka « Psychologia kłamstwa «Sponsorowane przez Paul Ekman   nauczyć się, jak można łatwo zidentyfikować kłamstwa i nieprawdy rozmówcę z powodu jego zachowania, bo z jego wyrazu twarzy, przez jego nieszczere słowa!

Sama książka « Psychologia kłamstwa «To ma bardzo specyficzne i ciekawe tematy. Omówiono szczegółowo i opisuje ludzkie zachowanie w różnych sytuacjach, w których zamierza on wprowadzić w błąd inną.

Interesujące jest to, że jest jeszcze takie prace i książki na takie tematy nie mają! Jest tylko jeden zdzierstwo!

Postscriptum Polecam wszystkim, aby zapoznać się z fascynującą i użyteczne artykuł o tym, jak łatwo dowiedzieć się, jak motywować siebie! Kliknij tutaj!

Dla kogoś, napisał książkę «Psychologia kłamstwa»?

Po pierwsze, książka « Psychologia kłamstwa «To jest napisany dla tych ludzi, którzy nie mogą się doczekać, aby odsłonić fałszywość jego kolegów, znajomych, przyjaciół: wszystkie biznesmenów, prawników, polityków, lekarzy, gospodynie domowe, psychologów, menedżerów, wszystkie, wszystkie, które są dość bycia ofiarą innego oszustwa, którzy są zmęczeni, że podaje się wokół palca, tych, którzy są zmęczeni manipulowani!

Książka «Psychologia kłamstwa» i myśli moje!

Od dziś każdy powinien umieć rozpoznawać kłamstwo, bo oszustwo jest już obecny we wszystkich sferach działalności. Każdego dnia tysiące ludzi oszukanych przez swoich kolegów, przyjaciół i ich rodzin … Ludzie za każdym razem, oszukują się nawzajem, i to jest w książce «Psychologia kłamstwa» Paul Ekman powiedz nam, jak wykrywać kłamstwa, i jak się kłamcą do czystej wody.

W książce « Psychologia kłamstwa «Aby opisać wszystkie rodzaje kłamstw. Paul Ekman dostarcza interesujących faktów, które są często spotykane na drodze życia wielu osób.

Oto jeden z nich: Paul Ekman opowiada historię dziewczyny w psychiatrii, które często wykonane usiłuje popełnić samobójstwo. Odbyło się cały gabinet, który jest w 100% pokaż wszystkie znaki oszustwa i kłamstwa tej dziewczyny.

Ponadto, w książce « Psychologia kłamstwa «Opisując pracę wykrywacza kłamstw, na których jest oparta, a jak to jest, że niektórzy ludzie otaczają go wokół palca na tylko dwóch.

Wiele osób odnosi się inaczej oszustwa i kłamstwa. Niektórzy twierdzą, że musi być kłamstwo, ponieważ to sprawia, że ​​życie dużo łatwiejsze, a inni uważają odwrotnie.

Paul Ekman śmiało powiedzieć, że wszelkie kłamstwo, cokolwiek to było, nawet jeśli będzie to tylko «korzyści» z drugiej — wszelkie fałszywe wprowadzające w błąd ludzi, a od korzyści, jakie może wydobyć sobie tylko oszusta. Od tego wniosku jest — gorzka prawda jest lepsza niż słodkie kłamstwa, to wszystko.

Prędzej czy później, kłamstwa zawsze są ujawnione, a będziesz przegrany! Więc lepiej myśleć ostrożnie zanim postawił stopę na drodze oszustwa.

Paul Ekman w książce « Psychologia kłamstwa «Daje wiele ciekawych przykładów rodzajów kłamstwa jako» niewinnego kłamstwa «,» leży w sferze politycznej «, itd.

Postscriptum Chcesz stać się bardziej skoncentrowane, ale nie wiesz, od czego zacząć? Cicho! Nauczymy Cię to!

Chodź tutaj!

Chciałbym także, aby dać przykład pewnych typowych objawów, które leży bezpośrednio pokazują gdzie mówią prawdę, a gdzie kłamstwo.

Znaki leżącej osoby, zwrócić uwagę!

1. Twister zdradzają oczy!

Wszyscy wiemy, że «szybkie shifty oczy» jest typowym objawem fałszywości swojego partnera.

2. Również oszustem dać uczniów oczach!

Sądząc moszcz przez ich rozszerzanie i kurczenie w zależności od tego, co czuje emocje obecnie. Na przykład, gdy osoba doświadcza radości — źrenice oczu rozszerzają, gdy osoba doświadcza negatywnych emocji — są zwężone.

Więc powinieneś zobaczyć rozmówcę w oczy i ujawnić, czy był zadowolony, mówi na ten temat?

3. Określenie kłamstwa na temat gestów rozmówcy!

Kiedy człowiek kłamie, on nieświadomie, automatycznie podnosi rękę do ust, jakby chciał zasłonić usta i trzymać fałszywych słów.

Jeśli Twój rozmówca ręka obejmuje usta palcem wskazującym spoczywa na policzku — jest to najbardziej oczywistą oznaką kłamstwa.

4. Fałszywe przyczyny mrowienie w karku i twarzy!

Oszust często chcą drapać nos, poluzować krawat.

5. Osoba, która kłamie, często nie mogą siedzieć w jednym miejscu.

Kłamca, próbuje znaleźć swoje miejsce na kanapie, a następnie przez most na jednym końcu, lub inne. Iteracje jego guzików jego koszuli, ciągnąc jakie przedmioty w ich rękach.

Wniosek: Jeśli nie chcą być oszukiwani, należy przeczytać książkę Paul Ekman biznesowe, psychologia, «kłamstwo!»

Postscriptum Instrukcje do pobrania za darmo:

Kliknij na stronie łącza «pobierania książki» ⇒ Powinieneś zobaczyć stronę «Turbobit» ⇒ nie, kliknij na szary przycisk na dole «proste pobrania» naciśnij ⇒ dół szary przycisk «Nie, dziękuję» ⇒ dolną spojrzeć na to, ile czasu pozostało do pobrania, nie Ignoruj ​​ogłoszenia ⇒ wpisać captcha (zestaw numerów z listy w obrazie) ⇒ następnie odczekać 1 minutę ⇒ kliknąć na zielony przycisk «Pobierz plik» (być może w innym oknie otwierania ogłoszenia — zamknij) ⇒ i voila, książka dla Ciebie! Przeczytaj na zdrowie

… Jeśli nie możesz się doczekać, aby dostać tę książkę, możesz pobrać go szybko, bez ograniczeń i bez reklamy, a następnie: kliknij na link na stronie «pobierania książki» ⇒ Powinieneś zobaczyć stronę «Turbobit» ⇒ nie, naciśnij w dół zielony przycisk «Pobierz szybko »⇒ … i postępuj zgodnie z instrukcjami — książka masz 1 sekundy

Polecam szukać niesamowite filmy, jak złapać oszusta gorąco!

Share →