Perły kitu. Praca z kitu.

Perły kitu. Praca z kitu.

Dodano: 2011-08-03

Wyślij mi przychodzi wiele listów od tych, którzy dopiero zaczynają pracę z kit. Dla tych, którzy nie wiedzą, co to jest i dlaczego, wyjaśnia to piętro ciastka wykonane z prawoślazu żucia prawoślazu (nazwa Jest wśród kucharzy).

sam zefirchiki do kitu

Kit można wytworzyć z żelatyny, mleka w proszku, czekolady białej i czarnej prawoślazu. A to jeszcze nie wszystko! Jego 🙂 każdy kolor może zostać pobrane poprzez malowanie pigmentów.

Barwniki są: suche (w proszku) i żel.

Barwniki spożywcze w żelu

Używam barwników żel do koloru musi być tylko jedna kropla. Kit bardzo dobrze postrzegają ten barwnik.

Możesz ustawić kolor farby: więcej, tym bardziej intensywna będzie kolor masy uszczelniającej. Nie bój się zepsuć! Dodawanie spadek, zawsze można kontrolować nasycenie kolorów, więc można mieszać i farby do osiągnięcia pożądanego koloru.

Teraz przejdź przez pytania:

PYTANIE. Madame Kandurin jak go używać?

Odpowiedź: Jest to suchy proszek, który obejmuje produkt gotowy połysk. Stosowana jest w postaci suchej, powierzchni szczotki na produkt lub dodaje do masy jako zwykły barwnik. Mogą być malowane galaretki, marmolady, ciasta. Owoc ciastka wlewa glazura, glazura do tego, aby przygotować 50 g cukru, 150 g wrzącej wody do 1 g Madame Kandurin wszystkie mieszanej. fajne i polać ciasto.

Madame Kandurin

Powiem ci, jak to zrobić   PERŁA za pomocą pani Kandurin:

Bierzemy do tego małych słoikach (na przykład, od żywności dla niemowląt) 2 szt (jeśli perły dvuhtsvetov), ​​gotowane kit i pani Kandurin 2 kolory.

Rzuć kulek (kulki) Perły pożądanej wielkości i ilości. Pozwól im na sucho lub nie będą posiadać swój kształt. Pour Madame Kandurin w słoiku (nie przesadzaj z ilością) i dolnej części pleców nasze perełki.

Zamknij pokrywę jar i delikatnie strząsnąć. Otwórz pokrywę i tutaj są nasze koraliki perły.. To mniej więcej tak:

Perły ze Madame Kandurin

PYTANIE: Możesz porównać kit pod makuchy kremem?

ODPOWIEDŹ: Nie radzę, bo krem ​​mokry, i to szkodzi kitu.

ODPOWIEDŹ: Jako zwykły tort, ale świeże i smaczne.

PYTANIE. Dlaczego uszczelniającą, łzy, i staje się elastyczny. Nie tylko była mieszana, dużo złej barwnika w proszku, lub z innego powodu? Byłbym wdzięczny za pomocne wskazówki.

ODPOWIEDŹ. Najwyraźniej wiele proszku lub zbyt ugniata po lodówce, powinny leżeć na około 30 minut, a następnie zacieru również. Aby spróbować zaradzić sytuacja trochę kitu, że okazało, ciepło w kuchence mikrofalowej, dodać 100 g roztopione i lekko wymieszać marmishok rozgrzać bez pierwszego proszku, aż będzie gładkie. Trochę schłodzić do temperatury pokojowej, a następnie powoli wlać proszek i zagnieść, aż żądany konsistentsii.Sovet przyszłości nie rzucać proszku w ciepłej marmishki ponieważ lany rozpadnie. Niewiele Wlać proszku, przykryć folią, ochłodzono do temperatury pokojowej. Schłodzone lany zajmuje mniej proszku, i staje się bardziej elastyczna.

W tym przypadku ilość proszku i łatwiejsze do kontrolowania.

PYTANIE: Nie mam kuchenki mikrofalowej, można podgrzać w piekarniku lub marmishky lepiej w kąpieli wodnej?

Odpowiedź: Oczywiście, że tak. W łaźni wodnej.

PYTANIE. szybka, a kiedy trzeba dodać barwniki? Oczywiście, jeśli okładka, można od razu dodać, a jeśli z różnych elementów, to co?

ODPOWIEDŹ. trzeba wymieszać wszystkie kolory oddzielnie, jako gotowe marmishkovuyu lany jest bardzo trudne do malowania.

PYTANIE. czekolada marmishkova lany i na pewno umieścić w lodówce lub można formować z niej na raz?

ODPOWIEDŹ. jeśli to zrobię Pasty czekoladowe biżuterii, to nie jest długi czas wysłać go w lodówce i tylko wyrzeźbić kwiaty. Jeśli tylko pokryć ciasto, a następnie natychmiast po wymieszaniu. Czekolada marmishkova lany musiał zadowolić się rzeźbą.

W przeciwnym razie będą albo nie być w stanie dodać tyle proszku i będzie płynąć, lub odwrotnie zraszanie proszku i nie możemy nic zrobić.

PYTANIE. Barwnik próbował? Jaka farba?

Czytałem gdzieś, że farba nie jest bardzo przyjazny pastą czekoladową.

ODPOWIEDŹ: Farba jest stale gotowy do wklejenia na moim wybranym kolorze, wszystko po prostu super.

PYTANIE. Chcę zadać kleite cząstki lany szyby, światła, itp dokładniej, co? Mam same części żelatyny kitu do siebie nie jest lepki, spaść. Nie wiem, czy zbyt suche lany zrobić? A jednak, kupujesz w proszku lany gotowy?

ODPOWIEDŹ. części do żucia są klejone oraz czystą wodą lub wodą zmieszaną z wódką. Jeśli chcesz szybko suszone, kleju wódkę. Wilgoci powinna być stosowana z pędzlem, delikatnie i nie więcej niż wymaga tego elementu.

Dla części łączących gotuję syrop: cukier + woda + brandy. Kleje mocno. O cukier puder w młynku do kawy zmielić trzy razy, a do przygotowania lany dodać więcej i skrobię. Czasami kupuję, gdy nie ma czasu na peremolki, ale skrobia sklep proszku jest mniej potrzebne, więc to już jest.

PYTANIE. i ile można przechowywać produkty, takie jak kitu i zachować je?

ODPOWIEDŹ. Produkt przechowywany w temperaturze pokojowej, w suchym (zamknięte pudełko) przez kilka miesięcy. Gdy wyszedłem kwiaty i je stosować miesięcy do smaku był taki sam jak produkowane i kształt jest bardzo dobrze utrzymane.

A jednak chodzić odniesienie, że mam lewy tutaj. Ponazhimayte wszystkie wybrane słowa, a zostaniesz przeniesiony wprost do przepisów lub ciast

Chcę podziękować wszystkim, którzy w swoich pytaniach wysłać. Byłoby miło, gdyby mógł Pan przesłać swoje gotowe prace, udostępniać swoje przepisy i wskazówki. Oni nas potrzebują! Obiecuję, aby opublikować je obok zdjęcie autora 🙂

Wszystko szczęścia, cierpliwości i miłości! Ciąg dalszy nastąpi ..

Share →