Pięć najnowsze modele butów na nowy sezon

Pięć najnowsze modele butów na nowy sezon

Buty, drewniaki

Buty drewniaki z obcasami lub klinami w tym sezonie stał się uniwersalny model, który jest równie harmonijny wygląd i minimalistyczne i kolekcje etnicznych. Modne buty wiosna 2014 nie boi się eklektyczny! Szabo, ozdobione piórami, jak Rochas; na oryginalnej ramie pięty geometrycznej, jak Celine.

Stella McCartney czy Kenzo; futurystyczny, w Iceberg lub kobiecego różu, jak Sportmax — są idealne do upałów i bardzo wygodne.

Sandały

Ulubione starożytnych Greków i Rzymian w tym sezonie sandały sandały i są zastępując balet mieszkania. Spójrz na zdjęcie najmodniejsze buty wiosna 2014! Skóra jako portów 1961 lub Tod na; z dużych elementów dekoracyjnych, jak w kolekcji Valentino, Aquilano Rimondi i DolceGabbana; lub fluorescencyjny, z tworzyw sztucznych, takich jak Givenchy — Sandały łatwo uzupełnieniem każdego zestawu.

Ponadto, mogą one bez wytchnienia, aby spędzić na nogach przez cały dzień. Nasze ulubione — Victoria Beckham oryginalne sandały piaszczystych odcieni, które są stosowane zamiast ramiączkami szerokie paski z elastycznej tkaniny.

Sandały i buty z skarpet

Share →