Pieczone mięso "Mięso" kieszenie

Pieczone mięso "Kieszenie mięsne"

Pozdrowienia, drodzy czytelnicy «strony kulinarne!» W przeddzień tego wspaniałe wakacje, które jest najważniejsze w naszym kraju i na całym świecie, chciałbym podzielić się z wami bardzo smaczny przepis.

Jutro, kiedy oddajemy hołd naszych weteranów, mamy możliwość kontynuowania wypoczynku na świeżym powietrzu. Już na wiosnę, słońce, powietrze, pikniki! Oraz możliwe jest przygotowanie mięso pieczone na grill. Dlaczego miałbyś oddawać tylko do sałatek!

Camping zawsze odgrywał taki apetyt. Kucharz kebaby, gdy powinny one być bardziej skomplikowane.

A tutaj mięso pieczone. Możesz przesuwać i kiedy grill nie jest. Ale faktem jest, to danie bardzo!

Pieczone mięso «Mięso» kieszenie

Niezbędne składniki:

Schab 6-7 sztuk

Sol.

Na nadzienie:

300 g sera lub sera feta adygejski,

1 jajko,

Pieprz czarny mielony

Sol.

Olej:

100 g masła.

½ ostra papryka,

Bukiet z mięty i melisy,

2 ząbki czosnku.

Sposób przygotowania:

Ser 1.Natiraem, szynka drobno cięte, zgniatać czosnek, szczypiorek i połączyć wszystko w misce. Dodać jajka, wymieszać, sól i pieprz do smaku.

2.Promivaem Schab pokroić na kawałki (zostawić jedno żebro na każdym kawałku). Wszystkie elementy się sól z obu stron.

3. Weź jeden kawałek schabu, po stronie, gdzie ciało jej nacięcie wzdłuż. Okazuje się kieszeń z jednej strony, a z drugiej strony — z kością.

4. nacięcie położył farszu i tak zacząć całe mięso.

5. Aby wyciąć olej pieprz i zakłócać go, pożądane jest, aby usunąć nasiona, pokroić miętę i czosnek. Wszystko wymieszać z masłem i umieścić zmiękczonej jedną łyżeczkę tej mieszanki na każdym wycinku.

6. Stopa gotowane mięso na grilla do pieczenia. Gotowanie na węglach po obu stronach.

Przygotowując mięso pieczone. Jako dodatek można złożyć grillowane warzywa i ziemniaki. Wiesz, że to mięso pieczone na grillu przejdź do «okrzyki» przy dobrej pogodzie na każdej wycieczce.

Jeśli masz jakieś dodatki, to zapraszamy do wypowiadania się w komentarzach. Byłbym szczęśliwy, aby je przeczytać. Spójrz inny przepis grillowane mięso.

Gratulujemy Wielkiego Dnia Zwycięstwa!

Smacznego, drodzy przyjaciele!

Postscriptum  Jeśli jesteś blogów i gotowania w tym, z pewnością zastanawiasz się, jak możemy przyciągnąć klientów do niego. Kiedy — na początku prowadzenia bloga, napisał książkę  "Jak przyciągnąć turystów do bloga, w tym gotowania" .

Jeśli masz chęć, aby dostać tę książkę, a następnie podzielić się ten artykuł, po prostu klikając na poniższy przycisk i dowolnego się link do pobrania. Strona aktualizacje, a następnie połączyć się pojawiać.

Czy chcesz, aby pobrać książkę? Kliknij na poniższy przycisk,

Share →