Piękna dziewczyna i model portfela

Piękna dziewczyna i model portfela

Pierwszą rzeczą, jaką chciałem zrobić dobry Model portfolio. lepiej niż jest to możliwe. Prawda korzystać z usług najlepszych fotografów w Moskwie nie miałem okazji. Mieszkał w odległej prowincji i miałem trochę pieniędzy.

Musiałem szukać fotografa w domu, co zrobiłem. Zapytany jedną dziewczynę, która nakręcony ślub. Wzięła tanie, ale przyszedł kompletny nonsens!

Po prostu pieniądze wyrzucone. W rzeczywistości to, co się stało, było tylko moja dziewczyna nie wina fotografa, ale ja sam, jak nie było doświadczenie w pracy w aparacie.

Za radą znajomego, postanowiłem strzelać jak najwięcej w różnych fotografów. Niech fotografów amatorów, ale co ważniejsze, liczba sesji zdjęciowych. Ze względu na dużą liczbę próbek przyjść i doświadczenie oraz odpowiednią liczbę udanych fotografii.

W każdym razie, z kilkudziesięciu zdjęć, można wybrać dobrą pracę, potem drugi i tak teraz wpisany Wzorcowy portfel.

Poznałem fotografów. Aby to zrobić, aktywnie korzystać z witryn internetowych na zewn? Trz i randek. Utwórz profil w wielu miejscach, profil na serwis randkowy i strony w LiveJournal, nie jest dobrym fotografów.

Druk wskazane – komunikować się z tych samych interesów z kreatywnych ludzi, którzy kochają piękne zdjęcia pięknych dziewczyn, randki dla relacji nie jest zainteresowany.

Dlatego napisałem mniej wniosków o wątpliwej jakości. Z patrzy na mnie wszystkie na najwyższym poziomie, wzrost 178 tomów — klatki piersiowej, talii 58 86, biodra 88 Gruby lekko kręcone włosy, naturalną blondynką. Zdrowa skóra bez wad jasne, blizny, tatuaże i plamy.

Naturalnie nie ma nadwagi, tłuszczu brzuch i beczki sflaczałe słaby. Wszystko elastyczna i napięta, bo przydatności mnie prawdziwa przyjemność i radość w tym.

Dlatego też nie było wielu chętnych do pracy ze mną. Pieniądze ze mną nikt nie dlatego, że ma moje zdjęcia. Piękne dziewczyny W przeciwieństwie do mężczyzn, jest wartością samą w sobie, choćby dlatego, że jest piękna.

Z tego powodu byłem w stanie zrobić wiele sesji zdjęciowych w ogóle prawie 2000 zdjęć, z których do wyboru najlepsze stworzyć własny portfel.

Myśli zebrane idealny portfel, opublikował zdjęcia w LiveJournal i zaczął prosić radę najlepszych fotografów. Chwalił swoją pracę, lubię ich umiejętności i zdanie zapytać o radę. W rezultacie dobrze spełnione fotografa, który zaprosił mnie na weekend w Moskwie. Wspólnie wybraliśmy najlepsze zdjęcia, co miałem. A on zrobił dla mnie nowej pracy, które również połączone w moim portfolio.

W rezultacie, nie mam doświadczenia w branży modelowania, był obecny modelu portfela! Wszystkie są całkowicie bezpłatne, a ponadto mieć jakiś znajomy z fotografów, którzy oprócz zdjęć, aby dać mi rady, wiedzy i umiejętności.

Gdy szukasz fotografów, uczenia się i komunikowania, powtarzałam sobie – Jestem piękna dziewczyna, jestem piękna dziewczyna! Ten przyszedł do skutku, a portfel okazało naprawdę dobre, kiedy kupiłem to doświadczenie z zupełnie różnych ludzi – fotografów i nie wydając ani grosza! Ważne jest, aby te słowa powiedzieć – Jestem piękna dziewczyna. o sobie, nigdy nie mów głośno, a jeszcze bardziej w obecności innych dziewczyn.

Głównym powodem, dla którego warto przygotować wcześniej model portfela i nauczyć się komunikować z fotografami — z doświadczenia wiem, że sukces portfolio i doświadczenie z różnych fotografów zmniejsza prawdopodobieństwo awarii odlewu.

Zawsze miło, gdy go wybrać, a inne dziewczyny są odrzucane, to jest bardzo silny wpływ na samoocenę. Jeśli będzie zaprzeczyć codziennie, więc zajmie miesiąc – dwa, że ​​zaufanie spadnie dramatycznie, i niepewne dziewczyna ma znacznie mniejsze szanse na sukces.

Share →