Piękne rzęsy

Piękne rzęsy

Alicja H ciemne, długie, dość grube i piękne rzęsy zawsze daje nasze oczy jeszcze bardziej wyraziste, a niektóre kamery.

Ho, niestety, charakter takich rzęs mają nie wiele, a więc w trakcie tutaj są różne sztuczki, takie jak malarstwo i rzęs, a także wykorzystania objętości lub wydłużanie maskary.

Metody E będzie niewątpliwie osiągania wyników, a to jest po prostu wynikiem tego tymczasowego, a stan rzęs po tych wszystkich działań, może znacznie się pogorszyć.

T ak, na przykład, po rozwinięciu rzęsy, zwłaszcza gdy są one zbyt słaby, można łatwo zerwać pod ciężarem rzęs lub aktywnie zacznie spadać po usunięciu.

A nawet z jej naturalnym długo gruba piękne rzęsy. może w końcu stracić swoje piękno, jeśli całkowicie ignorować taki proces, jak Dbanie o rzęsy .

W ezzhaj rzęs w jej strukturze — to samo włosów. Dlaczego więc prawie zawsze regularnie traktować włosy, ale rzęsy bardzo często zapominamy?

Dbanie o rzęsy

H i rynek kosmetologia ma dużo pieniędzy, aby dbać o rzęsy, ale w tym artykule koncentruje się wyłącznie na naturalnych i ludowych środków zaradczych, które mogą zapewnić rzęsy wystarczy nie tylko z nich w celu wzmocnienia i żywienia, ale również znacznie zwiększyć ich gęstość wzrostu i objętość.

Olej do rzęs

H achnem pozornie naturalnych olejów, które są zalecane do smarowania rzęsy w nocy.

Elata jest możliwe przy konwencjonalnej szczoteczki z tuszy, oczywiście, dokładnie oczyszczone. Wskazane jest, aby nałożyć kroplę oleju palec na czubkach rzęs, a następnie delikatnie myć, aby rozprowadzić olej na całej jego długości, od podstawy do czubka, starając się unikać kontaktu z oczami.

O ne z najbardziej popularnych olejów używanych do pielęgnacji rzęs jest olej rycynowy . co przyczynia się do wzmocnienia i wzrostu rzęs, zapobiegając tym samym utracie włosów.

F lub zapobieganie kruchości i utracie oleju rycynowego rzęs zaleca się stosować do rzęs na 01:00, 3 razy w tygodniu.

W i-ty bardziej problematycznych rzęs (zwiększonej niestabilności i aktywnego strata) oleju rycynowego należy smarować rzęsy na co dzień, co noc przed snem, a nie myć go do rana.

F lub pielęgnacji oleju rycynowego rzęs może być mieszany z innymi olejami i składników.

T ak, na przykład, w przypadku dalszej dostawy rzęs i kremowości oleju rycynowego należy dodawać do roztworu oleju witaminy A i E (3-4 krople oleju rycynowego — 1 kroplę witaminy).

T akzhe dla dobrego wzrostu rzęsy oleju rycynowego zaleca się mieszać w równych proporcjach z rumem. Wystarczy być ostrożnym przy stosowaniu tego narzędzia, tak, że w żaden sposób nie dostanie się do oczu.

B Olee ciemne rzęsy można osiągnąć przez mieszanie (w równych ilościach) oleju rycynowego z soku z marchwi lub silnym naparu czarnej herbaty.

A oto kilka receptur mieszanki oleju rycynowego z innymi olejami do pielęgnacji rzęs:

Olej omimo P trzeba rycynowy olej z nasion winogron, olej z kiełków pszenicy, olej migdałowy . i oleju lnianego. Wymieszać wszystkie te oleje w równych częściach, na przykład, 1 łyżeczka i wlać mieszaninę do oddzielnej fiolki.

H i to jest w porządku, jeśli będzie się olej można przegapić. Można nawet tylko olej rycynowy wymieszany z tylko jednej z wymienionych olejów w równych proporcjach i są stosowane do podawania mieszanki i zwiększenia wzrostu rzęs.

E to kolejny mieszaniny olejów, które wspomaga wzrost i wzmocnienie rzęs:

Z wymieszać 1 łyżeczka oleju rycynowego i łopianu, i dodać do mieszanki 3 krople oleju witaminy E i sok wyciśnięty aż z liści aloesu.

H Anosov codziennie w nocy na 30 dni.

X podlewanie oznacza odżywiają, zmiękczają i jest puszysty rzęsy rokitnika . Może on być stosowany jako oddzielny smarowania, rzęsy dziennie wieczorem i miesza się w równych częściach z innymi olejami, takimi jak olej rycynowy z same.

W ego utrata rzęs dobre dopasowanie tego przepisu:

Na liście drobno posiekać świeże lub suszone róży. 1 łyżka. łyżka Otrzymaną masę wlać 2 art. łyżki oleju rokitnika, a sama ilość oleju łopianu. Umieścić naczynie z mieszaniną gdzieś w ciemnym miejscu przez 10 dni, a następnie odcedzić i używać uzyskany olej do codziennych rzęs smarowania.

Aby Który jest nadal naturalne i oleje roślinne są odpowiednie do władzy i wzmocnienie osłabionych rzęs, to migdałów, brzoskwinia . łopianu, kokosowy i oliwa z oliwek . olej z owoców dzikiej róży i oleju i ekstrakty z nagietka, rumianku lub Aevitum oleju rybnego na oleju.

W takich olejów i środków mogą być stosowane jako oddzielnie i zmieszanie ich.

E to kolejny przepis na mieszaninę oleju pielęgnacji rzęs:

P azmeshayte w równych proporcjach (1 łyżeczka do herbaty), olej rycynowy, olej z rumianku, ekstrakt z nagietka i olej. Mieszanina ta może być stosowana nie tylko do żywności i wzmocnienie rzęs, a także do łagodzenia skóry powieki.

W tych naturalnych olejów wymienionych powyżej, można łatwo znaleźć prawie każdy drogerii.

Aby Jakie jeszcze elementy mogą być odpowiednie do pielęgnacji rzęs, to produkty do pielęgnacji włosów. Rzeczywiście, jak już stwierdzono powyżej, rzęsy zasadniczo same włosów. Dlatego też, jeśli lubią środków ludowej i domowe maski do włosów, stosuje się je również do rzęs.

O f Oczywiście, nie wszystkie środki wykorzystywane do włosów, nadaje się do rzęs do balsamów do zakupu lepiej nie ryzykować.

T akzhe nie powinny być stosowane do rzęs takie maski, które zawierają alkohol, pieprz, cebula, wódkę czosnek i inne pokarmy, które mogą powodować uczucie pieczenia, kiedy uderzył w oko.

Z więcej niż ciężkich kompozycji maski do włosów, na przykład na podstawie miodu, gotowane ziemniaki, drożdże, itd. to lepiej nie używać tuszu do rzęs.

Odwrotnie, lżejsze kompozycje środków ludowej do włosów, takich jak żółtka jaj, różnych herbat i naparów z ziół, można bezpiecznie smarowania i rzęsy.

B Itay także:

  • Skuteczne gimnastyka przeciwko zmęczenia oczu

  • Co może pojawić się worki i obrzęki pod oczami
  • Share →