Piękny manicure na krótkich paznokciach

Piękny manicure na krótkich paznokciach

18. 04. 2014 Kategoria: Styl i Moda 18 komentarze 620 Autor: Natasza Davydova

Witaj, czytelnicy mojego bloga.

Ostatnio staram się częściej pisać, postawił sobie za cel, aby podnieść frekwencję do 500 mam nadzieję, że moi stali czytelnicy, mogę pomóc. A ja z kolei, będzie starał się pisać dla was ciekawych i przydatnych artykułów.

Dziś artykuł jest o pięknym manicure na krótkich paznokciach.

Bardzo fajny i elegancki pochwalić się długie paznokcie, pomalowane jaskrawo lakier. Ale wszystkie dane bez zarzutu długie paznokcie. Osobiście znam tylko 3-5 przyjaciół, którzy mają długie paznokcie i to jest naprawdę piękne. 2-3 przyjaciele rosną długie paznokcie, ale nie wygląda tak.

Główną część dziewczyn ma krótkie paznokcie i czasami narzeka na ten problem.

Ale jest to problem? Według statystyk, duża liczba mężczyzn wolą długo sztuczne paznokcie ładne i schludne manicure na krótkich paznokciach. Stale się budynku nie radzę — Po pierwsze, niszczy płytkę paznokcia, a po drugie, że ładnie wygląda tylko w pierwszym tygodniu. Następnie, w wielu połamanych paznokci i zrobić przywracanie. A potem kolejna, i przywrócić)). Plus to dość drogie.

Ale doświadczenie nie jest konieczne. Manicure na krótkie paznokcie też wygląda świetnie, jeśli przestrzegać pewnych wytycznych.

Wytyczne do tworzenia idealnego manicure

1. Należy wybrać właściwą formę paznokci. Mod jest teraz plac, ale jest bardziej do przyjęcia dla długich palcach. Gdy palce nie różnią pozazdroszczenia długo, to lepiej, aby owalny lub migdałów. Więcej na temat kształtu paznokcia, napisałem w artykule «Piękny manicure w domu »,

Kształt gwoździa jest wybrana prawidłowo, jeżeli wizualnie wydłużenia krótkich paznokci.

2. Konieczne jest, aby usunąć naskórek. Można to zrobić na 2 sposoby — Klasyczny i europejski.

Klasycznym sposobem — przed usunięciem naskórka, aby wannę wodą z mydłem lub solą morską, a następnie wyciąć go specjalnymi nożycami.

Europejska droga — traktuje się najpierw do zmiękczania skórek specjalnym pomarańczowym zmiany, a następnie trzymać.

3. gwoździ musi być tej samej długości. Na krótkich paznokci, nawet niewielka różnica w długości jest bardzo widoczne. W związku z tym, jest to ściśle przestrzegane i szczerze.

Share →