Pierś z kurczaka, kurczak

Pierś z kurczaka, kurczak

Kurczak – Najbardziej diety wszystkich rodzajów mięsa. Ponadto chicken — źródło łatwo przyswajalnych białek, witamin i minerałów. Biały piersi kurczaka mięso jest uważane za użyteczne dla minimalnej zawartości cholesterolu, jest drugim co do ryb.

Cooka piersi z kurczaka szybko i łatwo. Danie z piersi kurczaka są bardzo zróżnicowane: z kurczaka gotowane, smażone, duszone, pieczone, paneer, nadziewane. Problem pierwszy: piersi z kurczaka w procesie przygotowania może być raczej sucha, tak aby mogły być włączane soczyste tłuszczu boczek pokryć je lub umieścić je plasterkiem cytryny lub pół cebuli.

Nie zapomnij, przyprawy i przypraw: kurczaka East bogato przyprawione imbirem, kurczak duszony w Indiach z kardamonem, a do przygotowania popularnych dań na całym świecie "curry z kurczaka" trzeba kurkuma. Wytnij piersi kurczaka lepiej niż w poprzek włókien. Paski z mięsa zachowują swój kształt podczas obróbki cieplnej, a mięso staje się bardziej czuły; W końcu, poddawano obróbce cieplnej w dużym obszarze, co skraca czas gotowania.

Różnorodność smaków kurczaka pomogą wszelkiego rodzaju sosów. Na przykład oryginalny sos indyjski «murkarma» oparty śmietana, czosnek, cebula, imbir i wklej migdałów. Albo prosty sos śmietanowy z grzybami: smażymy na oliwie z oliwek, pieczarkami, cebulą i czosnkiem, wlać trochę suchego sosie z białego wina i śmietany (wpisz vyparte 33% tłuszczu), powstały poruszenie mas aż gęste.

Jako dodatek do piersi z kurczaka są ideałem. smażone lub gotowane na parze warzywa. grzyby i nawet owoce.

Share →