Piersi - lustro Zdrowie kobiet

Piersi — lustro Zdrowie kobiet

Masz w klatce piersiowej palpacyjnie gęste węzły? W większości przypadków jest to oznaką zapalenia sutka — łagodne nowotwory, które występuje u 60% kobiet w wieku rozrodczym. To nie brzmi bardzo ładnie, ale piersi — jest, w rzeczywistości, żelazko wyboista nawierzchnia składająca się z rakiem piersi, przewodowego i tkanki, która oddziela i wspiera je.

Większość kobiet w piersi jest co najmniej kilka węzłów lub uszczelek; jednak, jeśli czujesz, że jest ich więcej i czuć dyskomfort w tym obszarze prawdopodobnie rozwinęły piersi.

Eksperci twierdzą, że te zmiany zachodzą w piersi większości kobiet, i nie bój się.

Odnośniki literaturowe można znaleźć na zapalenie sutka jako «choroby zwłóknieniowe» — są utworzone przed stwierdzono, że choroba sutków jest nie większa niż miesiączki lub menopauzy. Gdy tkanka piersi mastitis może być zbyt gruba, selera w dotyku może być odczuwany mała uszczelka w kształcie kulki. Ponadto, piersi mogą być bardzo wrażliwe i opuchnięte; Czasami wydaje się, tępy ból i uczucie ciężkości. Dotykanie piersi jednocześnie powodują ból i kobiety starają się ich unikać.

Taki dyskomfort nie jest oznaką choroby.

Share →