Pierwsze urodziny w swoim życiu, które daje dziewczynie

Pierwsze urodziny w swoim życiu, które daje dziewczynie

Wspaniałe wakacje — urodziny! Choć bohater nie miał okazji jeszcze świadomi. Dla niej to tylko dnia w godzinach porannych, które są w jakiś sposób dorosłych radosnego zamieszania. Zaczynają się całować i ciągle męczyć z tym, co nie jest jeszcze jasne słowa gratulacji i życzeń. I pytanie — «Co dać dziewczynie 1 roku życia, nasza mała piękna być szczęśliwy?»

A odpowiedź brzmi: nie trzeba szukać długo — istnieje samo w sobie, trzeba tylko pamiętać swoje dzieciństwo. Wszystkie dzieci uwielbiają rozrywkowe, zabawki i słodycze. Wszystkie inne dary mogą być oceniane tylko przez rodziców. Jeśli należysz do osób bliskich do rodziny dziewczyny urodziny, możesz dać, oczywiście, drogie i poważne prezenty, dziecko potrzebuje.

Ale dla takich obecne koniecznie dodać mały prezent urodzinowy dla dziewczyny — nawet jeśli jest to dość tanie zabawki. W związku z tym, wszystkie dary, które goście mogą przynieść rodzinne wakacje urodziny dziewczyny można podzielić na prezenty dla dzieci i prezenty dla dzieci.

Prezenty, które zadowolą dziewczynę urodziny

Zabawki. Porozmawiaj z rodzicami, aby nie kupić zbyt proste lub zbyt skomplikowane zabawki. Dzieci w tym wieku szybko się rozwija, a ulubionym wczoraj piszczałka zawsze zapomniał, bo dziewczyna ma w ręce kolorowych kostek.

Nie wybieraj sklepie z zabawkami lalki, domki dla lalek złożonych — Dziewczyna w roku taki dar będzie długo, jak na swój wiek.

Znacznie lepiej pasuje:

  • PUP-żebrak, małe lalki i lalki bez drobnych części; Lalki mogą być w różnym stopniu trudności, ale pamiętaj: im bardziej złożony zabawkę — szybciej się zepsuje, powodując frustrację dziewczyna-kochanki;
  • Składane dom Namiot dla domu gier i w kraju;
  • opracowanie tabel z wielu elementów gry, kostki Zaitsev;
  • Doll Wózki dziecięce — żadna dziewczyna lub w roku lub 3 lub 5, nie ostoi się przed zabawki;
  • wszystkie gry z piasku: piaskownica z pokrywą na domki, zabawki piasku z miarek i pleśni;
  • Zabawki muzyki, światła i przycisków, uwielbiany przez wszystkie dzieci bez wyjątku;
  • domowe huśtawka, walcówka, nadmuchiwany basen.

Wszystkie zabawki trzeba kupić tylko w renomowanych sklepach, pytając wcześniej nie ma świadectwa sanitarne i świadectwo pochodzenia.

Nie jest tajemnicą, że 90% wszystkich zabawek na kontynencie produkowanych w Chinach, a 70% z nich — o podejrzanych zakładach, i najmniej kosztowne i szkodliwych materiałów. Płatna ankieta na jakość zabawek produkcyjnych — połączeń uporządkowanych, stawów, symetrii, równomierność farbowania, obecności silnego zapachu. Twój dar powinien być całkowicie bezpieczne.

Praktyczne prezenty: nie zapomnij o rodziców

Wychowanie dziecka — jest w dzisiejszych czasach dość drogie, więc nie zawsze jest wiele rzeczy, które można dać dziewczynie w ciągu jednego roku. Być może dziecko i nie zauważy pojawienie się tych rzeczy w swoim środowisku, ale bez wątpienia to pożyteczne i niezbędne.

Przede wszystkim, jest to praktyczny prezent — odzież i obuwie. Ale nie mylić, wybierając rozmiar przy zakupie dziewczynę prezent ubrania lub buty, trzeba skonsultować się z rodzicami. Jeszcze lepiej będzie, jeśli iść z nimi do sklepu i po prostu zapłacić prezent i wybierz własnych rodziców.

Jeśli możesz — można dać rodzicom zaświadczenie na zakup produktów w sklepie dla dzieci. Buty i ubrania Jakości dzieci nie są tanie, a dziecko takie prezent z pewnością się przyda.

Możesz przekazać piękną pościel, ręcznik, jasny zestaw dań dla dzieci. Często na rok prezentuje pamiątkowy łyżki srebrne grawerowane.

Piękny niezapomniany prezent — sesja zdjęciowa w studio fotografa profesjonalnych dzieci. Jakość zdjęcia — wielki pamięci na całe życie. A więc są dobrze zachowane, krewni mogą dać dobry album zdjęcia dziecka.

Możesz zamówić mistrzów introligatorskich wyjątkową okładkę albumu handmade, a ten prezent będzie pamiątka rodzinna od lat i będzie starannie przechowywane w honorowym miejscu nie wynosi 1 rok.

Możesz poderwać dziewczynę w zestawie prezent nagrań audio i wideo z ulubionych bajek, wraz z kolekcji książek. Przy okazji, można znaleźć wielkie księgarnie książki dla dzieci — jasny, wesoły i bardzo silne, co jest ważne. W ciągu jednego roku życia dziecko jest gryząc w ogóle, i zabić książkę na długo, by zadowolić dziecko.

Najbardziej nudne, ale bardzo przydatny prezent — depozyt bankowy, na którym do dorosłości dziewczynki mogą gromadzić miły kwoty rocznego ładowania go.

Kilka ważnych szczegółów

Nie kupuj dziewczyny na urodziny w roku 1 słodyczy w ogóle, bez konsultacji z rodzicami. Dziecko może być uczulony, diety lub po prostu nie chcą uczyć dziewczynie słodycze. Nawet jeśli rodzice nie sprzeciwiają się słodyczy, lepiej zastąpić je owoców, suszonych owoców i naturalnej słodyczy.

Ale trudno sobie wyobrazić, 1 urodzin dziecka bez ciasta z świeca. To jest niezwykle wzruszające, gdy dziewczynka pilnie stara się zdmuchnąć tylko światło na jego pierwszy tort. Książka ciasto dla dziewczynek gotowanie, godny zaufania. Jeśli dziecko będzie spróbować cukiernicze cud, nie powinny zawierać żadnych szkodliwych barwników lub dodatków do żywności.

Lepiej zrezygnować z oszałamiająco piękny wygląd dla dobra jakość i bezpieczeństwo produktu.

Matka może dać dziewczynę kwiaty, dużo kwiatów. 1 rok — najtrudniejszy dla rodziców, zwłaszcza jeśli dziecko i też 1st. Podstawowe obciążenie emocjonalne i fizyczne spada na barki matki urodziny dziewczynki.

Birthday 1 dla córki i bardzo znaczący wakacje, a ona zdobyła dość duży bukiet w prezencie.

Share →