Pijawki przeciwwskazań, co musisz wiedzieć

Pijawki przeciwwskazań, co musisz wiedzieć

Jednym z najstarszych sposobów leczenia w medycynie jest wykorzystanie pijawek. Do tego należy używać tylko pijawki lecznicze, które specjalnie hodowane i są sterylne. Szczegółowe informacje na temat leczenia pijawkami można znaleźć tutaj. Ten post jest poświęcony tym samym przeciwwskazań hirudotherapy.

Hirudotherapy traktują ogromną liczbę chorób, ale należy wziąć pod uwagę fakt, że ta technika nie jest odpowiednie dla wszystkich ludzi. Dlatego przed takiego leczenia, powinny być zwrócone do analiz biochemicznych krwi i uwzględniają wszystkie przeciwwskazania.

Z reguły nie ma alergie girudoterapii, ale możliwe indywidualne reakcyjną, która jest wyrażona przez zaczerwienienie, świąd i rozwija w chorobach trzustki. W takich przypadkach leczenie powołany przez odczulania, a po zniknięciu objawów, leczenie należy kontynuować.

Pierwsze miejsce dla przeciwwskazaniami do stosowania pijawek ma hemofilię, w którym rozwija incoagulability krew. Prokusyvaniya pijawka skórą może powodować krwawienia. Nie można też używać pijawek w obecności ciężkiej niedokrwistości, ciężką wyczerpania.

Nie zaleca skazą krwotoczną hirudotherapy się, niskie ciśnienie krwi, ciąża, zaostrzenia choroby psychiczne, obecność nowotworu.

Terapia pijawka jest leczenie pijawek lekarskich

Nie przepisać pijawek podczas ostrego przebiegu chorób zakaźnych, niedokrwistości z niedoboru żelaza. Kobiety powinny być trochę przerwać leczenie w czasie miesiączki i więcej — w ciągu trzech miesięcy po zabiegu (cięcie cesarskie).

Nie zaleca się dzieci girudoterapiya poniżej piątego roku życia, ponieważ nie są psychicznie gotowi do zaakceptowania tej metody leczenia.

Biorąc pod uwagę wszystkie " przeciwwskazania pijawki "Nie zapomnij, że jest niedopuszczalne, a samorządy pijawki. Należy traktować wyłącznie przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy znają wszystkie mechanizmy działania pijawek, wskazania i przeciwwskazania do leczenia nimi.

Należy zwrócić uwagę, że leczenie pijawki zyskuje coraz większą popularnością wśród populacji, że metoda ta jest sprawdzone, jest bardzo skuteczny i najmniej przeciwwskazań. Osteochondroza można leczyć hirudotherapy. Co mogę powiedzieć, jeśli leczenie pijawkami korzysta już nasze gwiazdy muzyki pop, w tym można zobaczyć oglądając załączony film.

Czy ktoś z was również bardzo zadowoleni Leczenie pijawki, recenzje dobre lub złe mogą opuścić ten post, powitamy każdego, kto odpowiada. Myślę, że zbyt wiele osób będzie zainteresowanych usłyszeć swoje doświadczenia z leczenia hirudotherapy i zdecydować, dla siebie, aby korzystać z leczenia pijawkami, czy nie.

Leczenie opinie pijawki

Share →