Plamy i blizny potrądzikowe, po

Plamy i blizny potrądzikowe, po

Trądzik na twarzy przez siebie są bardzo nieprzyjemne zjawisko, ale jeszcze bardziej frustrujące, że po zniknięciu trądzik na twarzy opuścił widocznych śladów w postaci czerwonych plamek lub pajączków. W walce będzie testowany środków ludowych, które oferujemy.

Plamy i blizny potrądzikowe — dowiedzmy się jakie techniki pomoże usunąć ślady, aby pozbyć się czerwonych plam i blizn potrądzikowych.

Maski plamy po trądziku

Efekt niezwykły, pochłaniania plam i blizn potrądzikowych, ma maskę z gliny. Aby pozbyć się czerwonych plam i blizn po pryaschey, podejmują ½ Art. łyżki zielonej gliny i rozcieńczyć niewielką ilością zimnej wody, aż do kremowej (bez grudek). Dodaj do masy gliny 3-4 krople olejku z rozmarynu i stosuje się mieszaninę na obszarach problemowych, w których istnieje wszelkie plamy lub plamy po, przez 10 minut. Nie zapomnij, aby nawilżyć skórę.

Oczywiście — 4 masek co drugi dzień, jeśli to konieczne, powtórzyć w ciągu dwóch tygodni.

Aby usunąć czerwone plamy po trądziku można użyć maski na bazie białego gliny: ½ Art. Łyżka clay rozcieńczono wodą, jak opisano powyżej i mieszano z soku z cytryny. 2 łyżeczki. Maskę nakłada się na miejscu i posiadają około 15 minut.

I tu jest inny, bardzo przyjemny, przepis, aby pozbyć się plam po trądziku – miodowo-cynamonowy maska. 1 łyżeczka. Miód rozciera z 1 łyżeczka. Cynamon, a następnie smarować wynikających ślady masowych trądziku i pozostawić na 20 minut.

W jaki inny sposób, aby pozbyć się plam i blizn potrądzikowych, po

Doskonałe właściwości wybielające słynie sok ogórek, których można używać w niemal każdej postaci, na przykład, umieścić pierścienie problemowe obszary ogórka, można posiekać startej ogórka i stosować na twarz w ten sposób przez 20 minut.

Olejki eteryczne, w celu usunięcia śladów trądzik można również stosować niezależnie od siebie. Na przykład, pomaga pozbyć się czerwonych plam po trądzik pryszcze zastępcy otarcia dotkniętych obszarów rozmarynu oleju skóry i drzewa herbacianego, kilka razy w ciągu dnia. Możesz także użyć mieszanki olejku z drzewa herbacianego, awokado, lawendy i sokiem z cytryny (wszystkie składniki są wykonane w równych proporcjach), blizny po trądziku, w tym przypadku szybko przechodzą.

Nie należy jednak nadużywać olejki eteryczne, jak również w dużych ilościach, mogą mieć bardzo duży wpływ na układ nerwowy, a nawet wywołać wzrost ciśnienia, kwota powinna być minimalna, tylko lekko smarować miejsca plamy po trądziku.

Pomaga usunąć czerwone plamy po trądziku bulionu z pietruszki. Przygotuj się na luzie, a następnie wlać do foremek na lód i umieścić w zamrażarce. Te kostki użyteczne wytrzeć ślady po trądziku, zarówno rano, jak i wieczorem.

Innym tradycyjnej medycyny zaleca pozbycia ślady i blizny potrądzikowe użytkowania nalewki z dziurawca: dwie łyżki ziela dziurawca wziąć jeden kieliszek alkoholu, umieścić szczelnie zamknięty pojemnik w ciemnym, chłodnym miejscu i pozostawić na dziesięć dni. Wlew gotowi stosować codziennie, powodując po lewej ślady po trądziku.

Równie skuteczne i ocet jabłkowy, ale zatężono, rozcieńczono wodą i (1 część octu do 3 części wody). Ułóż swoją skórę codziennie prać ocet rano i ślady trądzik zniknie. Aby usunąć nieaktualne lub kilka utworów i blizny potrądzikowe, to zrobić: moczyć w miękką szmatką i nałożyć go na twarzy przez pięć minut.

Należy jednak pamiętać, że w niektórych chorobach naczyniowych środki folk usunięcia plamy można przeciwwskazane, więc przed rozpoczęciem procedury opisanej powyżej ustarneniya śladów trądziku, należy skonsultować się z lekarzem.

Regina Raytova

Co więcej, proszę odwiedzić ludzi, którzy czytają Jak pozbyć się plamy, blizny, trądzik po następne

Jak pozbyć się trądziku. W Internecie można znaleźć dziesiątki wskazówek, jak pozbyć się trądziku, ale które działają, a które są stałe sprzedać? Aby nie tracić czasu, pieniędzy i kłopotów, po prostu czytać takie rzeczy, i wszystko będzie całkowicie jasne.

Maski do trądziku. Maski — najbardziej skutecznym sposobem radzenia sobie z trądzikiem, zwłaszcza jeśli mówimy o obszarze twarzy. Na jakiej maski są łatwe do przygotowania w domu, więc skutecznie walczył z trądzikiem na naszej skórze, znaleźliśmy specjalne badania.

Jak usunąć trądzik w domu. Jeśli zdecydujesz się radzić sobie z trądzikiem raz na zawsze i trzeba konkretny jasnych wskazówek, co zrobić, aby usunąć trądzik, masz się zająć. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące tego problemu.

Pokarmy, które powodują trądzik. Okazuje się, że istnieje wiele produktów, które się do naszego organizmu, wywołują trądzik. Jakiego rodzaju produkty, niż mogą być zastąpione i jak je usunąć skutki uboczne ciała, nauczyliśmy w diecie laboratoryjnych.

Przyczyny trądziku. Kosmetyczki i lekarze jednym głosem mówią, że w 99 przypadkach, trądzik nie mówi o problemach skórnych i dolegliwości danego narządu i skóry jesteśmy sygnalizowane. Zobacz, gdzie masz trądzik, i dowiedzieć się, że złamał się w organizmie.

Trądziku. Olejki eteryczne — dobre wsparcie w walce z trądzikiem. Na jakim oleju wykazała lepsze wyniki w porównaniu do różnego rodzaju wysypki i jak stosować te substancje czynne, które nie są szkodliwe dla skóry, nasz specjalny artykuł.

Opieki dla skóry problem. Jeśli masz problem ze skórą, która "obdarza" Ty pryszcze i inne wykwity, byłoby lepiej, aby zmienić standardowe zasady pielęgnacji skóry dla tych, które pozwalają Problem skóra jest szybko usuwany, a tym samym, być zdrowe i piękne.

Podoba się? Powiedz znajomym o tym, po prostu klikając na przycisk sieci społecznej lub blogu.

Share →