Plastry medyczne

Plastry medyczne

Łata (z greckiego emplasso – «uszczelniać») Pojawił się w 1899 roku. Dostawca JohnsonJohnson Earl Dickensa obserwował żonę Josephine, którzy stale ranilas podczas gotowania. On przymocowany do części jałową gazą w środkowym pasie taśma chirurgiczna – to prototype plastra medycznego.

W obecnej poprawki górna warstwa nie pozwala na odparowanie substancji czynnej, niższa – zawiera leki są wchłaniane przez pory naczyń krwionośnych i jest transportowany do narządów.

Plaster antykoncepcyjny

Wskazania Plaster antykoncepcyjny

Aby zmniejszyć ryzyko niechcianej ciąży Plaster antykoncepcyjny nie jest gorsze hormonalne tabletki antykoncepcyjne i gwarantuje 99,4%. Pokazuje kobiet od początku życia seksualnego 45 lat.

Akcja Plaster antykoncepcyjny

Każdy plaster przez 24 godziny uwalnia hormony: norelgestromina i 150 mcg 20 mcg etynyloestradiolu. Są wchłaniane do krwiobiegu i blok owulacji. Plus fakt, że substancje hormonalne tego leczniczego plastra nie wpływa na wątrobę, nerki i popęd seksualny nie jest zmniejszona.

W przeciwieństwie do przyjmowania tabletek hormon zmniejsza 2,5-12,5% kobiet libido lepki klej używany do antykoncepcji na tydzień.

Dawkowanie Plaster antykoncepcyjny

Plaster antykoncepcyjny związany z ciała w pierwszym dniu miesiączki, następujące 7 dni, ale musi «bronić» dodatkowo. Plaster należy zastąpić przez 8 do 15 dni cyklu menstruacyjnego, co odpowiada 2-3 tygodni. Na 4 tygodnie plastra antykoncepcyjnego nie jest używany. Potem znowu klejone Plaster antykoncepcyjny, niezależnie od tego, czy twój czas minął.

Jeśli w ciągu 48 godzin nie zastosować nowy plaster, prawdopodobieństwo stania podwyżki ciąży. Konsolidacja spoiwa medyczne mogą być w dowolnej części ciała (z wyjątkiem piersi). On nie nie powieść się w wodzie, dzięki czemu można bezpiecznie pływać.

Jednak, aby uniknąć podrażnienia, plaster należy trzymać za każdym razem nowy obszar skóry.

Przeciwwskazania do stosowania plastra antykoncepcyjnego

Nadwrażliwość na lek; zakrzepicy żylnej i tętniczej, w tym wcześniej przekazanej poważnego stopnia nadciśnienia tętniczego; cukrzyca ze zmianami naczyniowymi; migrena; rak piersi; rak trzonu macicy; gruczolakiem lub rakiem wątroby; wiek 18 lat; po menopauzie; Okres po porodzie (pierwsze 4 tygodnie); ciąża, karmienie piersią.

Efekty uboczne związane z zastosowaniem plastra antykoncepcyjnego

Obfite, bolesne miesiączki lub brak miesiączki tymczasowej (zanik miesiączki), nudności, bóle głowy, drażliwość, nerwowość, zwiększenie masy ciała, kandydoza (grzybica).

Przeciwgrzybicze łatka

Wskazania do stosowania plastra przeciwgrzybiczego

Przeciwgrzybicze plaster stosowany w leczeniu zakażeń grzybiczych paznokci (grzybica paznokci), pogrubienie łożyska paznokcia (nadmierne rogowacenie skóry () lub kalusa). Aby poradzić sobie z grzybów w płytce paznokcia, konieczne jest, aby je usunąć. Zrób to proste: nałożyć keratolityczne poprawki, które mają działanie zmiękczające.

Składa się z mocznika, kwasu salicylowego, antyseptyczne (np chinazolil lub jodu) i miejscowego przeciwgrzybicze – ketokonazolu.

Dawkowanie przeciwgrzybiczego poprawki

Przed nałożyć przeciwgrzybicze poprawkę, górna warstwa gładkiej paznokci należy wyjąć piłę. W tym przypadku lekarz w celu ochrony zdrowia skóry wokół gipsu płytki paznokcia, lub mogą być spalone. Wtedy uszkodzona część grzyba jest dołączony keratolityczne tynku i jego aktywny składnik powoli rozpuszcza paznokci. Przeciwgrzybicze plaster fix przez 24-48 godzin. Jednak w momencie, nie zawsze jest możliwe całkowite usunięcie gwoździa i bolesne procedura powtarza się 2-3 razy.

Po każdym użyciu, dotknięte obszary paznokci usunąć i zastosować środek przeciwgrzybiczy.

Przeciwwskazania przeciwgrzybicze poprawka nr.

Przeciwbólowe i przeciwzapalne poprawki

Wskazania do stosowania przeciwbólowego i przeciwzapalnego plastra

Przykładami takich klejów może służyć jako plastry lecznicze oparte na diklofenaku sodu i pieprzem. Są one wykorzystywane do leczenia tkanek miękkich i stawów: stłuczenia, skręcenia, bóle mięśni i więzadeł, zapalenie mięśni (bóle mięśni), nerwobóle, lumbago i innych form choroby zwyrodnieniowej dysku.

Działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne poprawki

Substancja przenika przez skórę i tkanki podskórnej i osiąga ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, zmniejszenie opuchnięcia. Przy stosowaniu pieprz poprawkę poprawia tkanki troficzne, zmniejsza ból. Ten leczniczy plaster zawiera ekstrakt z pieprzu cayenne, zioła, nalewki z arniki, sosna kalafonii, lanolina, wazelina i inne.

To nie może być usunięty przez 2 dni, chyba że istnieją poważne podrażnienia. W przeciwnym razie, po usunięciu skóry plamy z wazeliną.

Jednorodne stężenie diklofenaku sodu w plastry lecznicze obsługiwane przez ciągłe wnikanie kleju do krwi i nie jest zależne od pory dnia wynosi 12 godzin, po czym konieczne jest usunięcie dotkniętego obszaru i dołączyć nowy.

Dawkowanie przeciwbólowe i przeciwzapalne poprawki

Uzdrowienie pasty tynku na obszarze zagrożonym. Przed użyciem należy odtłuścić skórę za pomocą nadtlenku wodoru (3%). Przebieg leczenia 5-6 plastry.

W wodzie, te poprawki nie powieść.

Przeciwwskazania do stosowania leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych poprawki

Nadwrażliwość na substancję czynną, egzema, otwarte rany na skórze.

Odchudzanie poprawki

Wskazania do stosowania plastra do utraty wagi

Nadwaga i skutek «skórka pomarańczowa»,

Łata Akcja dla utraty wagi

Struktura poprawek do utraty wagi składa się głównie z ziołowych składników, które mają drenaż limfatyczny i efekt przeciwobrzękowe. Ten głóg, kofeina, kakao, karnityna (aminokwas zaangażowany w metabolizm tłuszczu), zielona herbata, kasztanowiec zwyczajny. Olejki eteryczne z goździków, cynamonu, imbiru.

Są to irytujące, zwiększyć krążenie krwi w obszarach problemowych. Ale odchudzanie plaster działa tylko na obszarach, gdzie jest dołączone, więc nie można mówić o pełnej efekt pozbycia Cellulit .

Odchudzanie poprawki różni się od antycellulitowe niektóre elementy. Składa się ona z – czarny sezam, guarana, Camellia. Klejone tynku medyczną od 30 minut do jednego dnia, należy ją zmienić.

Odróżnić patche brzuch, pośladki i uda.

Dawkowanie patch do utraty wagi

Każdy plaster – jednorazowe. Gdy jest mocowana na skórze, składniki krwiobiegu. Krok plaster leczniczy trwa od 8 do 24 godzin.

Nałożone oba typy 2 razy w tygodniu przez miesiąc, można powtórzyć bieg w dowolnym momencie roku.

Przeciwwskazania do zastosowania plastra na utratę wagi

Gorączka, choroby zakaźne, ciąża i karmienie piersią, uczulenie na składniki plastra, chorób ginekologicznych i endokrynologicznych, a także zmian skórnych (rany, stłuczenia, zapalenia). Nie ma ograniczeń wiekowych. Odchudzanie poprawki do korzystania z więcej niż miesiąc nie jest zalecane.

Patch do powiększania piersi

Wskazania do stosowania plastra na piersi

Chęć poprawy kondycji skóry piersi, aby zwiększyć swoją objętość ze względu na związane z wiekiem zmiany w gruczołach mlekowych.

Łata Skarga o piersi

Łata mechanicznie wspiera piersi bez kompresji i bez zakłócania jej. Jego składniki – jedwabiu kukurydziana i kwas glikolowy – złuszcza stare cząstki skóry. W rezultacie staje się płynne i jedwabiste. Również w patch do klatki piersiowej należą hydrolizowane glikozaminoglikanów – tzw «Skóra Matrix»Która wzmacnia tkankę piersi. Alantoina – zmiękcza i nawilża skórę, a witamina E – naturalnym estrogenem promuje rozwój żeńskich hormonów i odmładza.

Wizualnie można osiągnąć pożądany wygląd ze specjalnym płótnem lub poprawki, które będą wspierać piersi i nadać mu kształt. Ale zwiększyć rozmiar piersi za pomocą takich środków nie może.

Zastosowanie poprawkę dla powiększania piersi

Przeciwwskazań do stosowania plastra skrzyni

Przeciwwskazania: infekcje, endokrynologiczne i choroby ginekologiczne, uszkodzenia skóry, alergiczne na składniki plastra, ciąży i laktacji.

Tynk worków pod oczami

Wskazania do stosowania gipsu worków pod oczami

Jeśli nie jesteś uczulony na składniki plastra i cięć, rano lub wysypka – Plastry medyczne zacisnąć powieki i pozbyć się worków pod oczami.

Plastry akcji worków pod oczami

Jako część plastra – zielona herbata, głóg i inne składniki roślinne z efektem drenażu limfatycznego.

Nałożeniem plastra z worków pod oczami

Plastry nakładano na noc. Kurs – 2 razy w tygodniu przez miesiąc. W ciągu roku, procedura może być powtórzona.

Plaster przeciwko paleniu

Wskazania do stosowania plastra przeciw paleniu

Ten klej medyczny – zastąpić papierosy. Jego działanie – stopniowe odstawienie od nikotyny. Więc można uniknąć stresu do organizmu podczas zaprzestania palenia.

Działania przeciwko poprawki palenia

Share →