Płatki Diet 6

Płatki Diet 6

Dieta 6 płatków — skuteczna dieta dietetyk Anna Johansson ze Szwecji (Anna Johansson). Ta dieta pozwoliła tysiącom kobiet europejskich schudnąć kilkadziesiąt kilogramów! «Kwiat» i dziś, technika Johansson nadal walczyć z nadwagą, zyskuje coraz więcej fanów wśród kobiet, które marzą szczupły .

Dieta działania na tych dodatkowych kilogramów jest naprawdę imponująca! Statystyki pokazują, że 8 na 10 diecie osiągnąć maksymalną utratę wagi. Średni nachylenie dnia jest między 500 a 800 gramów.

W ogóle, schudnąć na «pożądanych» 10-15 kg diety zwolenników «6» nie może płatki tylko kilka tygodni!

6 dni — 6 mono-diety — 6 płatków kwiatów

Dieta 6 płatków kontynuowano przez sześć dni, podczas których rozpuszczalnik spełni 6 specjalnej diety, mono-kolejno ze sobą.

Pierwszy dzień — pierwszy mono-diet, drugi dzień — po drugie, trzecie — trzecie, etc. Schemat działania «sześciu płatków» zbudowany jest na sekwencyjnym przemian mono-diety. Według dietologa Anna Johansson, stworzył tę technikę do utraty wagi, 24-godzinnym mono-diety — system zasilania, który najlepiej oszczędza się zbędnych kilogramów.

Dieta «płatki» 6 — proste i radosne diety

Rzeczywiście, dieta «6 płatków» zdobył wysokie uznanie od kobiet w utracie wagi! I to nie tylko z jego wysoką wydajność w odniesieniu do dodatkowych kilogramów. Szwedzki dietetyk Anna Johansson, rozwój tej techniki, szukać wsparcia psychologicznego odchudzające kobiet. Dała jej dieta lekki kwiatowy obraz, wyraźnie przedstawiających jego menu jak ręcznie malowane kwiaty.

To Anna próbuje powiedzieć, że jej dieta nie tylko pomoże szybko pozbyć się nadmiaru kilogramów, ale także wspierać zdorovё, nastrój, pozytywnie ocenia siebie. Po tym wszystkim, nawet najbardziej skuteczny program do utraty wagi będzie nieaktywna, jeśli kobieta znosić niewygody i depresję — mówi dr Johansson.

W celu przyciągnięcia schudnąć w grze, w której każdy nowy dzień przyniesie mu poczucie samozadowolenia i szacunku dla samego siebie, dietetyk zaproponował cięcia papier własny kwiat, tak jak namalował obraz powyżej. Nawet nie mają się jak model papieru «Daisy». Można rysować tulipan, lilia, orchidea w końcu …

Najważniejsze jest to, aby mieć swoje płatki kwiatów było 6, które będą konsekwentnie … łza.

Wytnij swój kwiat papieru i oderwać jeden płatek po każdym dniu na diecie!

Tak, tak, biorąc jeden płatek papieru, na co dzień, poczujesz, że tego dnia nie było na próżno dla Twojej figury, że siła woli jest pokonany wszystkie «Delicious» pokus! Pamiętaj, aby podpisać płatki zgodnie z rysunkiem powyżej, nie mylić!

Oczywiście, cięte kwiaty papieru, czy nie — to jest twoja sprawa. Jednak, według ankietowanych kobiet, które stosowały dietę «płatki» 6, najlepsze wyniki mają ci, którzy zwiesił własne na kwiat cięty na drzwiach lodówki.

Tak, zalecamy skorzystać z porady popularne dietetyk Anna Johansson i umieścić w widocznym miejscu «dieta» kwiat!

Jak to działa?

Zasada działania diecie «6» na masę płatków bardzo prosty! Jego tajemnica tkwi w naszej samym fizjologii trawienia — mówi doktor Anna Johansson.

Po pierwsze, każdy mono-diety — jest, w rzeczywistości, przestrzegać zasad odrębnej żywności. Jedzenie żywności określone w definicji «Płatek», czyli dzień diety, nie mieszają się ze sobą elementów niekompatybilnych, szkodliwych dla rysunku.

Dla tych, którzy nie wiedzą, zauważmy, że takie «konkurują» ze sobą substancji spowolnić tempo trawienia, w wyniku tworzenia się białek, tłuszczów i węglowodanów, które, nie mających czasu na strawienie, są przekształcane w tłuszcz. W diecie «6 płatków» nie ma jednoczesne korzystanie z różnych rodzajów produktów, w związku z tym — mówi Anna Johansson, — możliwość dodatkowego zestawu wagi jest wyłączone.

Po drugie — mówi szwedzki dietetyk — Codzienne monodiets wywołać szybką utratą masy ciała na monotonnym jedzeniem na cały dzień. Jak pokazują badania przeprowadzone przez Europejskie Centrum do utraty wagi, mono-diety, która trwa nie więcej niż 25 godzin, najbardziej agresywnych działa na dodatkowych kilogramów. To ze względu na pewne osobliwości naszego układu pokarmowego, a raczej, ze względu na jego specyficzny organ — wątroby.

Wiadomym jest, że w wątrobie repozytorium, — rodzaju lodówce dla całego organizmu. W jej pończochy różnych substancji, które «jeszcze» nie potrzebne przez organizm. Innymi słowy, organ trawienia posiada «rezerwy» wiele substancji odżywczych. Pamiętaj, słowo kluczowe tutaj — «dużo».

Każdy dzień diety «6 płatków» towarzyszy pewien mono-diety, obserwując, że zmniejszenie masy ciała zajmie jeden konkretny produkt: kurczak, ser, ryby, itp Wątroba, o których mowa powyżej, jak również, a całe ciało, nawet na śniadanie syci gotowanego kurczaka i … zaczyna czekać na nowego zasilacza o innym składzie chemicznym. Po tym wszystkim, czy pamiętasz, że kluczowym słowem dla wątroby jest «ustawiony» składników odżywczych?

Ale, moi przyjaciele, nie ma innych jedzenie w ciągu dnia nie będzie korzystać, ponieważ jest mono-diety codziennie!

To powoduje następujące skutki: ciało, czekając na coś «nowego», strawić kurczaka (ser, ryby, owoce, itp) prawie «zmarnowanego» prawie bez jego wartość energetyczną. Jednakże, w celu właściwego funkcjonowania musi źródło energii. Na szczęście na odchudzanie, to źródło stanie się jej własne zapasy tłuszczu, czyli puszysta. Tłuszcz podskórny zostanie wydane dość szybko, od połowy dnia.

Więc można sobie wyobrazić, ile tłuszczu można spalić wszystko w jednym «płatek» lub pojedyncze codzienne techniki monodiet «6 płatków.»

Trzeciego Inną ważną cechą diety, która skutecznie schudnąć — diagram białka węglowodanów naprzemiennie. Twórca diety Doktor Anna Johansson, mówi, że 50% ciężaru straty diety sukces «6 płatków» wynika właśnie z tego programu!

Sędzia dla siebie: Dzień 1 — Ryby monodiet — czysta dieta; Dzień 2 — warzyw mono-diet — diety węglowodanów czysta; Dzień 3 — kurczak monodiet — czysta dieta; Dzień 4 — płatki mono-diet — diety węglowodanów czysta; Dzień 5 — twaróg monodiet — czysta dieta; Dzień 4 — Owoce monodiet — czyste węglowodany diety.

Białkowo-węglowodanowy naprzemiennie — jeden z fundamentów sukcesu diety "6 płatki"!

Jak widać, każdy dzień jest zmiana żywienia białka od węglowodanów. Ta taktyka pozwala na «oszustwo» ciało, zmuszając go do spędzenia złogi tłuszczu w organizmie, a nie czułem węglowodanów (energii) na czczo.

W odniesieniu do składnika tłuszczu w diecie dieta «6 płatków», jest reprezentowany tylko jednonienasycone i wielonienasycone kwasy tłuszczowe (ryby, ser, kurczak), które nie może wypełnić spożywane w diecie tłuszczu ludzkiego. W związku z tym, te tłuszcze są dietetycznego i występują tylko w diecie, aby zrównoważyć racje.

No to główne cechy diety «płatki» 6 szybko i skutecznie schudnąć:

 • Białko węglowodanów utrata masy wywołuje rotację przez zastosowanie podskórnych tłuszczowej ciała.
 • Zasady oddzielnej pomocy żywnościowej w przyspieszonym tempie, aby dać się nadwagi.

 • Monodiets dni, co pozwala na skuteczne trybie «spalić» tłuszcz.
 • Brak symbiotycznej trawienie zapobiega nawet najmniejszy przyrost masy ciała.
 • Śledź sekwencję «płatków»!

  W diecie «6 płatki» są niezwykle ważne, aby przestrzegać określonej sekwencji mono-diety:

  Dzień 1 — Ryby monodiet

  Share →