Półpaśca na zdjęciu. Rodzaje lishaёv

Półpaśca na zdjęciu. Rodzaje lishaёv

Pozbawiać – grupa chorób skórnych o różnym pochodzeniu (wirusowe, grzybicze, itp), wraz z głównej funkcji jako zapalnych i świądu poprawek. W zasadzie te choroby występują w niższej odporności. Półpaśca na zdjęciu jest wyraźnie widoczne na skórze człowieka.

Półpaśca na zdjęciu. Odmiany lishaёv

1. liszaj płaski. Jej objawy — swędzenie małe czerwone guzki z wrażenia w centrum. Najczęściej, na wewnętrznej stronie ud, powierzchni zginaczy przedramion pojawia się wysypka, ale może również pojawić się na błonie śluzowej jamy ustnej.

Mimo, że przyczyną jest nadal niejasna, wiadomym jest, że nie jest zakaźny.

2. Różowy półpaśca. Powodem jej występowania jest nieznana. Pojawi się skóry pierwszy wzrosła świetne miejsce, a po — małe łuszcząca różowe światło-czerwone lub żółte się płytek owalnych lub okrągłych kształtów. Miejsce wygląd — na klatce piersiowej, pleców, ramion, nóg.

Choroba nie jest zaraźliwa i zwykle ustępuje bez leczenia.

3. Grzybica – choroby powodowane przez grzyby. To rodzaj zaraźliwej pozbawienie przekazywanych od osoby do osoby i ze zwierzęcia na człowieka. Oni zwykle dotyka dzieci, złapać infekcję od chorych psów i kotów. Wpływa na włosy, skórę, paznokcie czasem.

Półpasiec objawia się zazwyczaj w postaci kilku plam na skórze, łuszcząca się, złamane włosy i strupy. Włosy na tej stronie, jak to było «Wycięte», Stąd nazwa choroby.

4. Półpasiec jest spowodowane wirusem opryszczki, który jest również środkiem powodującym ospę wietrzną. Występuje u osób, które doznały jak ospa wietrzna. Głównymi objawami są ból i wysypki skórne, które znajdują się na twarzy lub kończyn.

Jeśli podejrzewasz, że porosty może opóźnić leczenie lekarza.

Share →