Podczas USG pokazuje płeć dziecka

Podczas USG pokazuje płeć dziecka

Pierwsze pytanie, które pojawia się natychmiast po podniecenia miał nieco opadła faktem osiągnąć ciąży jest: «Kim jestem?» Kim jest ten tajemniczy nieznajomy, więc oszczędnie znajduje się wewnątrz są zabezpieczone przed wszystkimi zewnętrznymi potencjalnych zagrożeń, troskliwy rodzic organizm? Kto — Chłopiec czy dziewczynka?

Rozróżnianie płci bicie serca dziecka

Odpowiedź na to palące pytanie, na początku ciąży, niestety, nie może dać żadnych lekarzy lub szamanów. Pierwszy — ponieważ genitalia dziecka nie zostały jeszcze utworzone: proces ten zakończy się nie wcześniej niż 10 lub 12 tygodnia ciąży, a zewnętrzne cechy płciowe zmiana może być zidentyfikowane i że później, po 5-6 tygodniach od formacji. Z drugiej, i tak wszystko jest jasne.

Ale niecierpliwość matki oczekującej jest tak wielka, że ​​często uciekają się do alternatywnych metod determinacji płci — od daty poczęcia, stoły, a nawet starożytnych Chińczyków znaków. Wśród tych wszystkich, delikatnie mówiąc, metody wątpliwe, aby ustalić płeć bicie serca dziecka jest najbardziej wiarygodne.

Uważa się, że doświadczony Położnictwa i Ginekologii — te starą szkołę i odpuszczanie — może «obliczać» Podłoga częstotliwość bicia serca dziecka. począwszy od 10 lub 11 tygodni, kiedy korpus główny jest prawie całkowicie uformowane. Według tej teorii, dziewczyny tętna niż chłopców i jest, w większości przypadków, z 140-150 uderzeń na minutę. Chłopcy numery charakterystyczne poniżej — 120-130 tętno.

Jeśli jednak tętno mieści się w zakresie 120-150 uderzeń, to prawdopodobieństwo określania płci płodu wynosi 50/50.

Światło nowoczesnej ginekologii, twierdzą jednak, że metoda ta — nie więcej niż średniowiecznego bzdury, i innych metod określania płci dziecka, z wyjątkiem przy pomocy sprzętu ultrasonograficznego, nie istnieje.

Na jaki okres można określić płeć dziecka na USG

Nie staraj się oderwać lekarza sakramentalium «Kto jest ze mną, doktorze?» w pierwszym ultradźwięków prowadzi się w czasie 12-13 tygodni. Określić płeć dziecka przed 15. tygodniu nie jest możliwe. ale nawet w tym okresie, aby zobaczyć różnice między chłopcami i dziewczętami nie zawsze jest możliwe. Istotną rolę odgrywa kwalifikacji i jakości sprzętu.

Na wczesnym sesji USG obrzęk warg sromowych Majora dziewcząt, na przykład, mogą być mylone z męskiego organu płciowego i mocno zaciśnięty między nogami manhood faceci zbyt często mylące lekarza dyktowanie całkowicie błędną odpowiedź na pytanie drżącym mojej matki.

Najbardziej optymalne dla uznania płci dziecka jest uważany za 20-24 tygodnia ciąży, kiedy różnice między płciami są wyraźnie widoczne, a owoc jest inny wystarczające mobilność — więc jest szansa, że ​​w trakcie sesji nawet USA «świadomy siebie» dziecko ma pożądany kąt, aby pokazać swoją przynależność do przedstawicieli silny lub słaby połowy ludzkości.

Determinacja płci bliźniąt

Warunki określania płci bliźniaki — taki sam jak w przypadku pojedynczych ciąż, tylko możliwości «ukryć»Ukrywanie ze swoich czujników sprzętowych cechy płciowe, dwójka dzieci o wiele więcej. W związku z tym prawdopodobieństwo błędu w obliczaniu bliźniąt płciowe wzrasta znacząco. Zdarza się, że ustanowienie piętrze malucha, który jest w dogodnej pozycji do określenia, nie powoduje powikłań, ale drugi jest pewnie za ukrywanie «krewny» lub wstydliwie ukryte przewód — tak, aby dowiedzieć się, że to chłopiec, czy dziewczynka, nawet nie można powtórzyć sesje ultradźwiękowe.

Oczywiście, każda «pary ciąży» Nie chciał ujawnić tajemnicę, ukrytą od nich na razie mądrą naturę. A jeśli myślisz — to ma znaczenie na płeć dziecka? Nawet jeśli twoje oczekiwania nie są usprawiedliwieniem­jest, że dziecko urodziło się z tego nie będzie mniej cudowne, nie mniej kochane i nie mniej pożądane.

Share →