Pokoi dla Ciebie - jak pić wodę? Nie, to zapraszamy ...

Pokoi dla Ciebie — jak pić wodę? Nie, zapraszamy stać się prawdziwym piratem na urodziny lub zorganizować urodziny

ZAPROSZENIE

Zaproszenie do Partii Piratów musi być wyjątkowy. To może być zaproszenie, cięte i urządzone w statku pirackim. Win-Win jest czarny znak – w tym przypadku błąd nie może zostać przyjęty, w przeciwnym razie grozi gość «tragiczne skutki»,

Czarny znak może być wydane w formie okrągłej zaproszenie wklejony na czarną folią i wyposażony czarną flagę z jednej strony oraz informacji o imprezie na inne.

Nadal można «ucieszyć» oferuje prawdziwą wiadomość piratów. Weź pustą butelkę z korka, liny, papier pieczywa zapiekanego krawędzi. Napisz tekst na papierze za pomocą pióra wieczne, umieścić kilka plam.

Powrót zaproszenie do probówki, pop butelki i korka korka. Gość rąk.

GARNITURY

Sukienka Partia Piratów jest prosta. Czarny bandana z klejonych Jolly Roger, pasiaste koszule i kamizelki, opaskę na oko, duże pierścienie w uszy, szerokie pasy z klamrami metalu, pistolety, sztylety prześcignąć i miecze — ten prosty obraz typowego pirata. Improwizowane kostiumy dla gości, którzy nie zdążyli się ubrać, można szybko budować czarnych jednorazowych ściereczek lub czarnej ceraty, który jest sprzedawany w rolkach. Wycięte z jej wydłużonego prostokąta, aby szczelinę w środku na głowę.

Dół ubrania nierówno izrezhte nożyczki przypomnieć grzywkę Gdy goście pierwszy zejść piratów, umieścić je w takich czarnych garniturach, które przystąpiły do ​​odzieży czaszką i piszczelami i krawat strój szeroką wstążką. Nie zapomnij o chustą i oczu poprawki!

Również uzupełnić sposób piracki pomóc:

Lornetki i teleskopy do zabawy;

Miecze plastikowe, pistolety i innych rodzajów broni;

Fałszywe wąsy i broda;

Kamizelki i buty;

Sew papugę na ramię zabawki;

Flagi, opaski i taśmy z Jolly Roger;

Szeroki piracki kapelusz i trzciny na przywódcę piratów.

Z zawiązanymi oczami łatwo zrobić czarne wstążki szyte koło z gęstej tkaniny. Flagi zrobić z każdego rodzaju papieru, kolorowe czarny, i trzymać go na deskami do sushi. Dziewczyny mogą wygrzewać się w kamizelce. Rozmiar nie ma znaczenia.

Szeroki kamizelka może być noszona jako sukienka, opasane skórzany pas. Oprócz obrazu rajstop zużycie w dużej sieci, wysokie buty, złoty łańcuch na szyi i dużych pierścieni w uszach. Na głowę – twórczy bałagan, i, oczywiście, czarna chustka.

Głównym bohaterem pirata i prądu (lub partią) będą dobrze wyglądać w pirata kapelusz z fajką w ręku. Daj swojemu przywódcy lepszą broń!

ROZLICZENIE

Tworzenie strony piratów wymaga pewnych przygotowań i znaleźć rekwizyty. Umów, w miarę możliwości, wszystkie rodzaje butelek rumu, tequila, innych butelek z naklejkami wklejanych na nich znanych marek rumu. Znajdź kilka beczek z kranu i wlać napoje dla gości hotelowych tylko stamtąd.

Na tej samej czarnej ceraty można wyciąć duże czarne żagle i malownicze naprawić je do sufitu. Z czarnego papieru, aby trójkątne flagi, biały gwasz farby czaszkę i piszczele, bezpiecznych flagi stepplera na przeciąganie liny i wianek całym pokoju.

Czarne balony z symbolami piratów także nie ingeruje we wnętrzu.

Co jeszcze da pokój, w którym odbędzie się impreza, ducha piracki statek?

Wszystkie rodzaje drabin linowych;

Muszle, liny i sieci rybackich, dekoracyjne kierownicy zamontowany w widocznym miejscu;

Drewniane lub metalowe schował kufry i skrzynie;

Wycięte z białego papieru i dołączone do zasłon mew;

Mapy z antykami, plakaty i zdjęcia z piratami (z Internetu) na ścianach;

Kompasy, globusy, teleskopy i lornetki.

Przed wejściem na stronę lub na drzwiach sobie powiesić plakat z Jolly Roger. Niech każdy przychodzący powiedzieć hasło (wierszyk przedszkole lub wiersz pirat pirat), aby uzyskać dostęp do Partii Piratów.

Jeśli świętować w restauracji, czy goście mają naprawdę dużo, Pozwól im siedzieć przy jednym stole, a oddzielna tabela. Każda tabela – oddzielny pojazd. Podaj nazwy statków: «Wilki morskie», «Barracuda», «Filibusters» itd.

Zespół Statki będą walczyć między sobą, uczestnicząc w różnych konkursach piratów i nagrody, otrzyma od mistrza złota doubloons. Pod koniec wieczoru, oblicz zdobył skarb każdego zespołu i ogłosić zespół – zwycięzca

Keynote Partia Piratów zostanie skradzione skarby. Goście najpierw sprawdź ih..Dlya tego porwania wyglądał imponująco, przygotować stroje (podkoszulki, czapki, bandany), rekwizyty (piracką flagę, pistolety, sztylety). Motywem przewodnim i tła dla całego odcinka może piosenkę z filmu "Piraci z Karaibów" lub utwory z musicalu "Treasure Island",

W tym scenariuszu, masz wspaniały występ w hali oraz fotografować piratów skrzyń złota. To może być piratem lub improwizacja taneczna lub ponownego uchwalenia zdobyciu statku.

Wtedy kapitan pirackiego statku, państwa, które odbiera pole na jego statku "Phantom perłowy" jako maskotka. Jednak "szczery piratem"Oferuje gościom i jego zespół decydować o losie skarbów w otwartej walce. Daredevil montuje zespół podobnie myślących "angażuje się w walce z piratami",

Wyzwaniem dla zbawienia skarbów.

1. "Wszystkie ręce na pokład!"

Uczestnicy są wydawane gwizdki. Ich misja — gwizdać melodię tak, że domyślił ostalnie.Mozhno oferują tytuły piosenek na kartach.

2. "Pokład!"

Uczestnicy mają zawyżone balony, wewnątrz którego "piastrów", Zadanie graczy – pęknięcie piłki przeciwnika i przejąć jego piastrów, i to nie pozwala, aby rozbić swój balon.

Nazwa 3.Taynoe

Z udziałem dwóch. Szpilki one na odwrocie zdjęcia marynistycznym (na przykład, statek, rekiny, sztylet, Jolly Roger, kotwica) z danymi poniżej nich (na przykład, 35, 78, 111). Na odwrocie każdego gracza – zdjęcie i numer pod spodem. Gracze są naprzeciwko siebie, zginania jedną nogą w kolanie i trzymać się go jedną ręką.

Zadanie graczy – skacze na jednej nodze, spróbuj spojrzeć na tył drugiego pirata rozeznać jakie wzór i numer nie pokazano. Kto pierwszy dowiedział się tajne imię i wygrał.

4.Samy piratem Konkurs —

Cztery lub pięć wolontariuszy w czasie, kubek napoju koktajl z rumu! Może być skomplikowane — pić przez słomkę i zawiązanymi oczami.

Kto wypije, to zwycięzcą!

5.Utonuvshie skarby

Ta gra może być zarówno konkurencji, jak i poczęła fantom. Do gry, przygotowujemy dużą miskę wypełnioną wodą. W miski wrzucić kilka pomarańcze, cytryny, banany i jabłka.

Członek pirata klęka przed basenu z wodą, z rękami splecionymi na plecach na zamek, i próbuje chwycić kawałek zębów owoców i wyciągnąć go z wody.

6.Lovky piratem

Rozpraszają dużo balonów, zadzwonić kilka piratów wolontariuszy. Zadanie takie — w szybkim muzyki musi być uniesiona z podłogi i zachować jak największą liczbę balonów.

7.Abordazh

Podzielić na dwie drużyny piratów. Zamontować dwa krzesła z dala od siebie. Statki IT.

Na polecenie «Pokład!» Każda drużyna zaczyna wspinać się na krześle-statku. Brzmi szybki muzykę energetyczną. Gdy muzyka cichnie, gra zatrzymuje się.

Zwycięża drużyna, która ma więcej członków zostaną zaatakowane na pokładzie statku (m. E. Na krześle).

8.Taynik w butelce

Każda partia piratów wystawić butelki z wąską szyjką i 15 kulek, które chcesz trzymać w jednej dłoni. Sygnały Czołowi gracze zaczynają niższych koralików w butelce z ręki, w którym zamieszkują. Używane ukryte za plecami i pomoc, nie są dozwolone. Jeśli gracz jest rozproszone koraliki, montuje je w pięść ponownie (w tym już obniżona do butelki) i cały proces zaczyna się od nowa.

W grze ważne jest, aby poświęcić trochę czasu i postępować powoli i ostrożnie.

Na koniec konkursu daje kapitana pirackiego statku skarb klatki piersiowej Piraci śpiewa piosenkę. (Przykłady piosenek i pieśni)

Share →