Pomoc

Pomoc

Test ciążowy online

13 lutego 2011

Istnieje kilka rodzajów testów ciążowych internetowych. Przeważająca liczba tych badań są tworzone za pomocą tak zwanej metody kalendarza Ogino, Clauss. Metoda ta opiera się na stwierdzeniu, że najprawdopodobniej wyobrazić podczas owulacji.

Dlatego też, w wyniku testu line podano sporo problemów związanych z wiekiem kobiety, regularności cyklu menstruacyjnego, czas opóźnienia, sposób ochrony.

Niektóre testy bezpośrednio poproszony o obecności pierwszorzędowych objawów ciąży: obrzmienie piersi, zaburzenia smaku, nastroju, a nawet obecność wydzieliny z piersi. Według badania przeprowadzonego matematyczne obliczenie prawdopodobieństwa ciąży, który zależy od dnia cyklu, która została zrealizowana w niezabezpieczonym stosunku, i wiek pacjenta i na jakim jego stanu zdrowia w czasie testów.

Wyniki tego badania są przybliżone. Jeżeli badanie w oparciu o metodę Claussa, Ogino, ważne może być tylko wtedy, gdy cykl menstruacyjny idealny 28 dniach. Wszelkie odchylenia od tej metody figura nie jest już ważne.

Ponadto, jeśli testujesz kobietę po trzydziestu pięciu lat ta metoda liczy często nie działa, ponieważ w tym wieku stopniowo zmniejsza systemu reprodukcji swoją działalność.

Jeśli podstawą testu jest subiektywne odczucia kobiet, na przykład, jej apetyt i nastrój ( Badania takie mają również ), Ich autentyczność wciąż niższy. Po tym wszystkim, objawy te mogą wskazywać, różnych zaburzeń u kobiet, w tym nerwowego, stresu, depresji, zaburzeń hormonalnych, chorób przewodu pokarmowego.

Jest jeszcze inna kategoria testów ciążowych internetowych, które bardziej przypomina szamanizm lub wróżby niż naprawdę testowania dla ciąży. Twórcy takich badań może być poproszony o przedstawienie kciuk pewne ręce kobiety do tego miejsca, na monitorze. Aby zmienić kolor zależy od obecności lub nieobecności ciąży.

Przeciwnie, w takim teście mogą być zaangażowane nie tylko płeć piękną, ale również swoich partnerów, a nawet zwierzęta. Wyniki będą nadal tak samo niewiarygodne. Przeczytaj recenzje »

Share →