Ponad 200 tysięcy rosyjskich turystów odwiedziło Palma de Mallorca w przyszłym ...

Ponad 200 tysięcy rosyjskich turystów odwiedziło Palma de Mallorca w przyszłym roku.

Hot Tours Aktualności Ponad 200 000 rosyjskich turystów odwiedziło Palma de Mallorca w przyszłym roku.

Przeciętny Rosjanin podróżnik wydaje na hotele, restauracje i nabycia w Hiszpanii jest 4 razy więcej niż w Europie. W roku 2012, spośród tych, którzy wzięli na własność mieszkań w hiszpańskich kurortów, ludzi z Rosji, według oficjalnych statystyk, się do trzeciego poziomu, nie tylko dogoniła Brytyjczyków i Francuzów.

W tym roku są to, według specjalistów monitorujących wyprzedzą Francuzów. Biznesmeni z Rosji słynnego hojnym inwestycji w hiszpańskiej gospodarki.

Na lotnisku w Palma de Mallorca, głównego miasta archipelagu Balearów, rosyjski podróżnik sposób się zgubić: tutaj wszędzie znaki i znaki w języku rosyjskim. Szczególnie w tej części lotniska, gdzie znajdują się centra handlowe, gdzie personel mówi po rosyjsku. Pomimo ogromnego bezrobocia, dekoracji hotelach, restauracjach i zakresu handlu z znajomość języka rosyjskiego na Balearach, w dużym popytem, ​​zgodnie z lokalnym biznesmenem Joan Sarda.

Wielu turystów odwiedzić ruiny miast.

Według niego, w 2012 w Palma de Mallorca odwiedziło prawie 200 tysięcy ludzi w Rosji i pół miliona, który odwiedził w Hiszpanii. W ciągu ostatnich 5 lat, roczny wzrost liczby turystów z Rosji wzrośnie o 20-30 proc.

Powiązane artykuły

309 komentarze na temat «"Ponad 200 tysięcy rosyjskich turystów odwiedziło Palma de Mallorca w przyszłym roku."»

Share →