Porady, przepisy i wytyczne w sprawie wyboru związków dla noworodków ...

Porady, przepisy i zalecenia dotyczące wyboru mieszanek dla niemowląt

Karmienie piersią jest znaczny okres w życiu dziecka i jego matki, bo jest najlepszy i najbardziej naturalny dla noworodka. Ale nie wszystkie matki mają możliwość (piersią), a tu trzeba wybrać odpowiedni zamiennik mleka matki, która działa jako wzoru dla niemowląt.

Preparat dla niemowląt

Odmiany mieszanki dla niemowląt dla niemowląt?

Rynek żywności dla niemowląt posiada szeroką gamę odmian preparatów dla niemowląt, które są zgodne z wymaganiami GOST i Żywienia.

Przez stopień adaptacji mieszanki dla niemowląt są podzielone na:

W zależności od wieku dzieci, jak również identyfikację kilku gatunków mieszaniny.

Do 6 miesięcy — od sześciu miesięcy i starszych — poniżej.

 1. Wieku od 0 do 6 miesięcy. Przewód pokarmowy noworodka dziecko przyzwyczaja się do trawienia. Producenci mieszanek zaczynające wziąć to pod uwagę. Dlatego też jest bardzo zbliżony do potęgi mleka matki. Opakowanie dzieci Mieszanki dla niemowląt Producenci oznaczyć wartość «1», a także «(0-6).»
 2. Mieszanki dla dzieci w wieku 6 miesięcy. Producenci tych mieszanek są biorąc pod uwagę specyfikę metabolizmu i trawienia dziecka. Mają więcej białka, wapnia i żelaza, jak potrzeby witamin i składników odżywczych wzrasta wraz z jego rozwojem. Następujące mieszanki zostały oznaczone jako «2» i «(6-12)».
 3. Z roku na rok życia. Podczas karmienia-latków i starszych wykorzystanie mleka dla suchej rodzaj opakowania, które są oznaczone jako «3».
 4. Mieszaninę od narodzin do 1 roku.

  Karmienie dziecka od urodzenia do 1 roku mają możliwość korzystania niemowląt celową, korzyści z obecnych producentów żywności dla dzieci oferują te produkty w wystarczającej obfitości. Są one oznaczone «0 do 12».

Jeśli dziecko ma problemy zdrowotne

Sprawy przeciwieństwie mleka dla niemowląt przez obecność suplementów diety. Nazywa specjalnej mieszanki leczenia. Dotyczy to w przypadkach, gdy dziecko ma problemy zdrowotne.

Mieszanki przeznaczone dla wcześniaków

Mają one dużo białka, witaminy i białka serwatki w kompozycji i ma wysoką wartość energetyczną. Producenci wskazują pakowania żywności takiej wartości «0» innym prefiksem «Pre» w tytule.

Żywność dla dzieci z niedoborem laktazy

Czasem dzieci mają niedobór enzymu potrzebna do rozłożenia węglowodanów — laktazy. Wadą tego enzymu prowadzi do słabej tolerancji produktów, który składa się z laktozy. To zaburzenie ma nazwę medyczną «Niedobór laktazy» .

Dla dzieci z tą chorobą wytwarza mieszaninę o zmniejszonej składowej laktoza lub jej całkowity brak. Określane są one jako «Laktozy». Na przykład: «Nutrilak laktozy». «Nutrilon niską zawartością laktozy» .

Pokarm dla dzieci z zaburzeniami czynnościowymi przewodu pokarmowego

Jeśli dzieci mają skurcze, wymioty, biegunka, wymioty efektywne wykorzystanie reflux żywnościowych zawierających (guma lub skrobi), które działają jako środki zagęszczające. Na przykład: «Nutrilon AR». «Enfamil AR».

«Nutrilak AR». «Frisovom» .

W stosunku mocy zamków wzbogaconego jak guma, która ma szczególne włókna lub laktuloza. Laktulozy jest disacharydem, pobudza wzrost bifidobakterii. Laktulozy zawiera «Detolakt Bifidus». «Semper Bifidus» .

Posiłki dla dzieci cierpiących z powodu alergii

Wybór mieszanki do karmienia dziecka (dr Komorowski) VIDEO 2

Mieszaninę co do wyboru rodzaju różnych gatunków?

Wybór jedzenia do sztucznego karmienia dziecka musi koniecznie wykonywać po konsultacji i badania dziecka lekarz — pediatra. Ponadto, każdy uważny rodzic ma być zaznajomieni z podstawowymi zasadami, które pomogą wybrać odpowiedni pokarm dla dziecka.

Rozważmy kilka rzeczy, które pomogą młoda matka zrozumieć, jak wybrać mieszankę żywności dla niemowląt?

 1. Zakup energii musisz zgodnie z wiekiem dziecka;
 2. Zdrowe dziecko powinno być bardzo dostosowany mieszanka nadaje się do pierwszych sześciu miesięcy życia;
 3. Ostrożnie badania składu mieszanki, liczby elementów, informacje o kaloryczności;
 4. Użyteczna obecność karnityny, kwas linolowy, tauryna — są one zaangażowane w tłuszczu, białka, witaminy i metabolizm energii, wytwarzanie tkanki tworzenia narządów wewnętrznych,
 5. Należy zawsze dokładnie sprawdzić datę ważności produktu!
 6. Wytwarzanie mieszaniny przeprowadza się jedynie zgodnie umieszczone na pojemniku za pomocą gotowania utrzymać proporcje składników.
 7. Przy wymianie zasilacza, jak dziecko rośnie, spróbuj trzymać się tego samego producenta.

Jakie są objawy, że niemowlę nie pasują wybraną mieszankę?

Odebrać dziecko jedzenie może być trudne, a czasami trzeba zmienić kilka producentów. Niewłaściwe odżywianie może być określone przez następujące funkcje:

 1. Alergie, wysypki skórne;
 2. Częste stolce, obecność śluzu, białych grudek;
 3. Niepokój, biedne dziecko snu po karmieniu;
 4. Kolka;
 5. Dziecko powoli przybiera na wadze;
 6. Drażliwość, senność dziecka.

Takie objawy mogą być objawami innych chorób. Ale jeśli przyczyną jest niewłaściwa dieta — nie powinien natychmiast zmienić, musisz to robić stopniowo. Zmiana jedzenie dla dziecka ciała dużym obciążeniem.

Nowa mieszanka powinny być wprowadzane stopniowo, a około tydzień pod nadzorem. Pełna addiction zachodzi w ciągu 2-3 tygodni. Nie zapominaj, że obowiązkowe konsultacje pediatra, który powie, co to z mieszaniny dziecka wybrać!

Nie należy polegać na opinii innych.

Kup mieszanin (mieszaniny i kompozycje przeczytaj opinie)

 • Zobacz gamę mieszanek, przeczytać recenzje, opisy, sprawdź cenę i zamówić mieszaniny z dostawą w sklepie internetowym może BABADU.RU mieszaniny odniesienia zakres
 • POŁOŻNICTWO przechowywania lub online Mieszanki

Wybór mieszanki Wideo 3

Share →