Postawa snu

Postawa snu

Pozy spać sam może powiedzieć wiele o relacji pary.

Sen jest: "Łyżka"

Ta postawa w czasie snu jest najczęściej w ciągu pierwszych trzech do pięciu lat małżeństwa. Bliżej siebie, bardziej niezawodne i bezpieczne!

Zwykle jest to człowiek obejmując jego ukochana. Jeśli mężczyzna obejmuje kobietę, mówi się, że odgrywa rolę lidera w małżeństwie, ponieważ jego partner daje więcej niż on do niej, czy może to oznaczać, że osoba musi być bardzo delikatne traktowanie.

Gdy ludzie snu w tym położeniu są one w pobliżu siebie, zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznie. Wiele par znaleźć tę postawę podczas sortowania bezpiecznego kokonu snu, co daje im spokoju i komfortu.

W początkowej fazie małżeństwa, wiele par sprawował tę funkcję przez większość nocy. Kiedy jedna osoba jest zwracana, druga za nim tak, że pozycja "łyżki" nie jest zagrożona.

Jeżeli po upływie siedmiu do dziesięciu lat, będzie nadal, aby zapisać w tej pozycji nowożeńców — gratulacje! Oznacza to, że Unia nie jest doskonały, został zapisany siebie sympatię.

Sen jest: "Luźno związane"

Kiedy miłość jest wciąż płonie jasnym płomieniem i postawy nie często stracił miłośników nowości "darować" komfort w czasie snu na rzecz większej bliskości partnera.

Po około pięciu lat lub tak tępymi zmysłami szalona pasja, a związek małżeński wchodzi w nową fazę — spokojny, nawet miłość. Partnerzy

"dopuszczać" się bardziej wolność, a raczej komfort podczas snu. Emocjonalne jedność jest obsługiwana przez taką wzruszającą dotykania rąk, kolan i stóp.

Jest to dobry sposób, aby zrównoważyć potrzebę wygodnej pozycji do snu, a jednocześnie potrzebę emocjonalnej bliskości. Ten delikatny, ale nie seksualna Stanowisko organów.

Sen jest: "Prześladowanie"

Niestety, takie stanowisko organów podczas snu często mówi o różnicach.

Na przykład, po kłótni współmałżonek może obrócić się plecami na ciebie i poruszać się po drugiej stronie łóżka. W tym przypadku, ciągle chce, starając się go przytulić, powracając tym samym "zbieg" do siebie.

Czasem jednak ta postawa snu może mieć nieco inne znaczenie. Odejście od jego "połówki", Ludzie lubią prowokować jej (go) do "Pogoń", Jest to rodzaj zaproszenia: "Mogą podjąć inicjatywę?

Być może staniesz się bliżej mnie?" W tym przypadku jest konieczne, aby zrozumieć "wskazówka" i nadać swój ulubiony (ulubiony) ich uwagę.

Sen jest: "Dachówka"

Jeden z partnerów, zazwyczaj mężczyzna, leżąc na plecach, twarzą do góry, w tzw "Królewski" stanowisko, wskazując, że silne ego człowieka i jego poczucie własności.

I choć kobieta leży na plecach, zbyt, z głową opartą na jego małżonka na ramię, który obejmuje ją bardziej zależne i uległego charakteru.

Jakby dostosowując się do położenia mężczyzn "Pomimo świecie" z jego punktu widzenia, to osiąga poczucie niezawodności i ochrony.

Wiele par preferuje pozycję swojego ciała podczas snu, co wskazuje na ich silną wzajemną sympatię, zwykle w początkowej fazie małżeństwa.

Sen jest: "Embrace stóp"

Niektóre pary czują się nieswojo wszelkie przejawy kontaktu fizycznego podczas snu.

Dlatego połączenie emocjonalne ustala przypadkowo dotyka bliskiej palce, lub gdy twoja noga przypadkowo porzucony na nogach.

Zwykle sen ułożenia sugeruje, silnego ducha koleżeństwa, który króluje w par.

Skrzyżowane nogi razem partnerzy zakładają znajomość i komfort.

Sen jest: Embrace miesiąc miodowy

Twarzą w twarz, ściskając sobie w ramiona.

Ten typ pozycji podczas snu jest znacznie rzadziej niż poprzedni. Ponadto, w celu utrzymania tej pozycji niewygodnej w ciągu nocy.

Są to bardzo często w ramionach czułości musującego i pasji początku małżeństwa, gdy partnerzy są szaleńczo zakochany.

Para tak zanurzone w poczuciu miłości, że czuje się stałą potrzebę czuć całe ciało kochanka. Trudno jest zostawić nawet na chwilę, chcę być.

Niektóre pary wrócić do tej pozycji podczas snu i podczas długich latach małżeństwa — gdy ich uczucia przeżywa kolejny rozkwit. Stosunki w takich par są zwykle bardzo silne. Są one tak silnie zależne od siebie, że nie można nawet spać osobno.

Może się zdarzyć, że twój mąż lubi spać w tej pozycji, a znajdziesz to niewygodne. W tym przypadku konieczne jest kompromis! Zasnąć w pozie "Ogarnąć"A gdy człowiek śpi, w wygodniejszej pozycji.

Sen jest: "Kołyska"

Jest bliżej, kameralna wersja "półpasiec"

Weź swojego męża, nie tylko dotyka jego ramienia. Ta pozycja pozwala czuć się jeszcze bardziej niezawodne i bezpieczne.

Bardzo często to stanowisko dochodzi do kilku w czasie kryzysu lub choroby, gdy jeden z partnerów chce się przytulać i chronić innych, nawet podczas snu.

Ale to jest stanowisko organów tam, a nie z powodu jakichkolwiek kłopotów. Jeśli twój związek z człowiekiem rzeczywiście nieskończenie silne i łagodne, na "kołyska" — Inną metodą "łączyć" Po męczącym dniu.

Sen jest: "Zen Style"

Czas spędzony w małżeństwie łączy dwie niesamowitych ludzi!

Nie mają żadnych tajemnic od siebie (lub prawie nie ma).

Każdy z nich jest otwarte i jasne dla mężczyzn.

W tym przypadku, ludzie mogą czuć potrzebę prywatności, prawo do pewnego stopnia na swoich małych sekretów i tajemnic.

Krótko mówiąc, wszystko, co sprawia, że ​​indywidualność każdej osoby.

I to jest absolutnie normalne!

Niektóre pary kupić ich szersze łóżka, a niektóre znaleźć kompromis "Zen": Partnerzy dotykanie pośladków — to kontakt fizyczny i emocjonalny, ale nie trzymać się nawzajem.

W tej pozycji, spanie ludzie są jak dwa okręgi — niezależne, ale jednocześnie przecinają.

Są wolni, ale są współzależne.

Share →