Powiększanie piersi

Powiększanie piersi

Korekcja nosa — Korekcja

Powiększanie piersi (Z greckiego Rhinos -. Nosa) jest prawdopodobnie najstarszą chirurgia plastyczna. Rekonstrukcyjna Korekcja odbywa się około 2600 roku temu. W tym samym czasie, nosa z tworzywa sztucznego jest wykonana ze względów kosmetycznych nieco ponad 100 lat.

Nos częścią cechy twarzy ludzkiej i pełni dwie ważne funkcje: zapewnia przepływ powietrza podczas wdychania powietrza i jednocześnie odgrywa ważną rolę w estetykę powierzchni. Estetyczne rhinoplasty — jest działanie ukierunkowane na zmianę kształtu i / lub wielkości nosa zewnętrznego oraz poprawy wyglądu.

Gdy pokazano plastyka nosa?

Zmiana kształtu nosa przeprowadza się jeżeli pacjent chce nosem, to znaczy wielkości i kształtu współgrać z powierzchni, a tym samym poprawić ogólny wygląd. Operacja ta może być przeprowadzona w celu wyeliminowania wad wrodzonych, zniekształcenia nosa po urazach oraz w celu poprawy oddychanie przez nos (funkcyjne chirurgii nosa).

Nosa, jest jednym z najważniejszych struktur tworzących całkowitą harmonii twarzy. Dlatego deformacji nosa często powodują ogromne cierpienia chorych psychicznie. Wielu wierzy, że wyraz twarzy oddaje charakter osoby. Kształt nosa jednocześnie odgrywa znaczącą rolę, opisując na przykład, szlachta, osłabienie, upór, skłonność do przemocy i inne. Z tego powodu, wielu literackie i artystyczne nosa jest bardzo częstym motywem charakteryzuje typ osoby.

W środkowej części twarzy, nosa odgrywa kluczową rolę nie tylko w ogólnej postaci charakterystyczne właściwe dla wszystkich ludzi, ale także czynnik subiektywny charakteryzujących każdej osoby indywidualnie. Arystoteles w swojej książce "Physiognomika" przypisać do jakiejś formy nosa jest szczególnie charakterystyczne.

Zmianę kształtu i wielkości nosa może całkowicie zmienić osoby. Wiele gwiazd filmowych, modele i inne gwiazdy w dużej mierze ze względu na pozornie nieznaczne, ale znacząco zmienić swoją pozycję w życiu osobistym i społecznym — z nosa Korekcja części:

Share →