Prawidłowe odżywianie

Prawidłowe odżywianie

W tej części dowiesz się, że prawidłowe odżywianie działa cuda, zapoznania się z produktami, które pomogą zarówno w celu zwiększenia masy mięśniowej przy jednoczesnym spalaniu tkanki tłuszczowej. Dowiesz się, aby codzienną dietę, dowiedzieć się, co należy uwzględnić w menu i sportowca, jak jeść w ciągu dnia.

Kwestia właściwego odżywiania jest najbardziej złożonym i najmniej ulubiona większości sportowców. Początkujący często zupełnie zignorować ten punkt. Oczywiście, niemal nikt nie chce gotować i antypatie, i zajmuje zbyt dużo czasu. Mogę się założyć, że jesz tylko 3, maksymalnie 4 razy na dzień, a co najważniejsze jeść fakt, że nie było. W wiertarka powiedziałem, że podczas ćwiczeń rozdarty włókien mięśniowych, które następnie są skondensowane i stać się większa objętość.

Które rosły razem, trzeba mieć dobrą jakość materiału. Gdzie mogę ją dostać? Oczywiście, w naszej żywności.

Ale należy pamiętać, że nie wszystkie z żywności jemy, może przywrócić włókien mięśniowych. Jeśli nie wiesz, co tam jest, ze względu na brak różnych pierwiastków śladowych organizm zaczyna rozkładać się i zamiast przybierać na wadze mięśni, można go stracić. Teraz już rozumiem, że prawidłowe odżywianie jest niezbędne dla wzrostu mięśni?

W porządku.

Prawidłowe odżywianie

Mięśnie składają się z 75-80% wody i 20-25% białka. Tak więc, białko jak bateria jest konieczne. Dla osób zaangażowanych w kulturystyce i fitness, dzienne zapotrzebowanie na białko jest 2-3g na 1 kg masy ciała. Do zestawu masy mięśniowej, należy również wziąć pod uwagę kalorii. Dzienne zapotrzebowanie dla sportowca jest około 3000 kalorii dziennie. Do reprezentowania liczb, z którymi trzeba pracować, chodzić na przykładzie.

Obliczone dla naszego przykładu codzienną dietę sportowca o wadze 75 kg i wysokości 180-185 cm. Obliczenia będą prowadzone przez ectomorphic typu. O tego typu powiedziałem w prasie, jak huśtawka.

Waży 75 kg, nasz zawodnik powinien jeść w dniu 75 * 2 = 150 g białka. Ale należy pamiętać, że asymilacja żywności w przedziale 75% — 90%. Aby wziąć pierwszy stopień asymilacji 90%. Tak więc, [(2 * 75) / 100%] * 90% = 135 g.

Okazuje się, że do nabycia tylko 150g 135g. Weź standardów 2,3 g na 1 kg masy: [(2,3 * 75) / 100%] * 90 = 155.25g. Wynik ten jest odpowiedni, ponieważ 172,5g być nabywane 155,25.

Zazwyczaj osoba je 3-4 razy dziennie. Tworzymy codzienną dietę w 4 posiłkach.

Tabela pokazuje, że nasz zawodnik nie dostaje prawie 60 g białka i kalorii jest 1,5 razy więcej. Stąd możemy od razu stwierdzić, że jedzenie 4 razy dziennie, nie osiągniemy żadnych wyników. Mięśnie nie będą rosły. Ale to nie znaczy, że jeśli dwa razy, aby części, otrzymujemy wynik. Nie!

Tutaj musimy pamiętać, że każdy może być wchłonięta 03:00 tylko 30-35 gramów białka. Na przykład, jeśli dwukrotnie zwiększyć pierwszy posiłek, a następnie zajmie około 55 g białka, 30-35g oraz z których dowiedziałem się więcej i 20-25 g, nie da nam żadnych rezultatów, a recyklingowi wyłącznie w tłuszczu, to nie musimy , Zatem, nie jest konieczne zwiększenie porcję karmy. Aby wybrać inną te same 60 gramów białka, musimy dodać jeszcze dwa posiłki. Okazuje się, że nasz zawodnik nie powinien jeść 4 razy dziennie, a sześć razy w celu osiągnięcia wyników.

Sprawdźmy!

Teraz widzimy, że codziennie diety białka jest więcej niż 150 gramów, kalorie sięga prawie 3000. Ale to orientacyjne. Jeśli będziesz jadł chleb, kawę, herbatę, ale również muszą być uwzględnione. Tak więc, mięśnie musi wzrastać. Jeżeli taki dzień diety żywności mięśnie nie będą rosły, zwiększyć spożycie kalorii do 4000 zrobił to, myślę, że nie będzie żadnych problemów.

Obejrzyj i szukać tych produktów, które są bogate w kalorie. Na przykład, 100 g orzechów nam 700 kalorii. Jeśli masa mięśniowa nie rośnie z powrotem, a następnie obliczyć procent asymilacji — 80%. Rzadkich przypadkach, gdy konieczne jest obliczenie procentu asymilacji — 75%.

Aha, i nie zapomnij, aby jeść warzywa, zawierają one dużą ilość niezbędnych witamin i mikroelementów. Warzywa go dobrze z mięsa i promować lepsze trawienie białka.

Jest to, jak należy jeść Ectomorphs. Jak dla typu ludzi mezomorficznej mają w zasadzie takie same. Mogą być cięte trochę węglowodanów. Wyeliminuj z diety, takie jak makaron i zastąpić je warzywami, czyli zmniejszyć spożycie węglowodanów.

Dobrze. Wreszcie linia naszej przebojów Jestem ludziom tłuszczu endomorficzny typ. Czy jesteś gotowy, aby czuć się jak więźniowie obozów koncentracyjnych? Tak, trzeba przybrać na wadze i spalić tłuszcz w tym samym czasie. Zapomnij o słodki, smaczny majonez na, inną kalorii i tłustych w ogóle, wszystko, co przyczynia się do akumulacji tłuszczu podskórnego. Spróbuj znaleźć źródła i je wyeliminować.

Pamiętaj, znikąd nie gromadzi tłuszcz. Staraj się jeść prawidłowo, wszystkie te same 6 posiłków, a nawet więcej. Oblicz dla siebie na podstawie masy ciała.

Każdy posiłek staram się jeść tylko mięso (na 150g.) I warzyw. Kalorii i węglowodanów, starają się minimalizować. Zaczynają angażować się w tego samego ćwiczenia do utraty wagi.

Nie opamiętajcie się, zaczniesz spadać nadwagi. W miesiącu trzeba zresetować do 5 kg. Główne pokonać siebie, nie myśleć o jedzeniu, ponieważ jest ciągle głodny. Nie martw się, należy odnieść sukces. Tak, zapomniałem wspomnieć, że mięso należy gotować lub gotować w podwójnej kotła, gotować niemożliwe.

Jaja mają żadnych żółtka, pić więcej wody surowej, bez alkoholu. Dotyczy to wszystkich.

Chcę dodać te dane informacje na temat prawidłowego odżywiania, będzie zupełnie wystarczające, aby wiadomości z ulgą. Po 3 miesiącach, to już trzeba uzyskać dobry wynik. Jeżeli prasa będzie postrzegana dość jasno, i chcesz trochę więcej, a następnie wyeliminowanie z diety węglowodanów i kalorii żywności całkowicie. Spróbuj na dwa tygodnie do gotowania mięsa i zjeść świeżą kapustę w małych porcjach.

Zacznij poświęcić więcej czasu na ćwiczenia aerobowe. Aha, i życzę szczęścia!

Prawidłowe odżywianie. Spis produktów

Teraz mam nadzieję, że rozumiesz, że jedzenie odgrywa ogromną rolę w rozwoju mięśni. Radzę teraz znaleźć potrzebne dzienne zapotrzebowanie na białko dla ciała i utworzyć tabelę z właściwego odżywiania na co dzień. Oto ona przejąć inicjatywę w swoje ręce.

Zastanów się, co chcesz wziąć jedzenie, że można, a co nie może. Mamy nadzieję, że z wyborem danego produktu nie powstaje. Aby pomóc przynieść kalorii tabeli niektórych pokarmów.

Share →