Precz z kalorii w rytmie tańca - aerobik dla utraty wagi

Precz z kalorii w rytmie tańca — aerobik dla utraty wagi

Aerobik został wynaleziony w latach sześćdziesiątych 20 wieku amerykański K. Cooper. Aerobik dla utraty wagi — to cykliczne powtarzanie ruchów do rytmicznej muzyki, które muszą być wykonane z niskiej intensywności. Łapanie aerobik, można schudnąć i zawsze swoją figurę w «formie». Aerobik ćwiczy układ oddechowy, poprawia odporność organizmu.

Poczuj wynikiem lekcji może być tylko jeden miesiąc, a sześć miesięcy później swoją postać jest szczupła i stonowanych.

Plus aerobic do utraty wagi jest, że może być stosowany w domu. Nie koniecznie udać się do klubu fitness lub siłowni i płacić za lekcje. To wystarczy, aby pobrać samouczki wideo w Internecie; Kup DVD, płyty CD, książki w druku lub zobaczyć zestaw ćwiczeń w formie elektronicznej.

Jeśli potrzebujesz, aby szybko pozbyć się zbędnych kilogramów, Twój trening powinien być wziąć około 10 minut. W tym przypadku należy pamiętać o ruchu, rozwijanie elastyczności i wzmocnienie mięśni.

Ćwiczenia aerobiku dla domu

Rozważmy ćwiczenia w domu aerobiku. Walking — ćwiczenia, będzie w szybkim tempie 1,5-1,6 km, można z powodzeniem spalić 100 kalorii; wchodzenia po schodach od dołu do 30 minut (około 300 kalorii spędzonych); 20 przemieszcza minut tańca pod wesoła muzyka pozwoli Ci spędzić 120 kalorii. Natężenie przepływu zależy od tempa muzyki. Z treningu o wysokiej intensywności w postaci biegania przez 20 minut, można stracić od 90 do 120 kcal.

Łapanie aerobik, trzeba zwrócić uwagę na mięśnie brzucha. Skała naciśnij różne sposoby: Połóż się na plecach, kolana zgięte, stopy umieszczone obok siebie, wyciągnij ręce za głowę. Unieś górną część ciała, rozciągnąć kolana. Wystarczy 20-30 wspina się po pniu w dobrym tempie.

Tylko trzeba podnieść ostrze, pleców powinien być wciśnięty do podłogi. W pozycji z poprzedniego ćwiczenia zgięcia nogi w kolanach i unieś nogi równocześnie przeciągnąć łokcie na kolanach, podnosząc z podłogi górnej części tułowia.

Jak wiecie, dodatkowe kilogramy, jak «załatwić» na udach i pośladkach. Ich pozbyć pomoże bieganie, taniec, szlaki turystyczne i zestaw ćwiczeń na mięśnie nóg i pośladków: przysiady; podnoszenie na palcach; podnoszenie nóg leżąc na brzuchu, na plecach, na boku. Mięśnie klatki piersiowej i ramion, push-up podczas wykonywania wsparcie na palcach i kolanach.

Łapanie aerobik, możesz wykonywać ćwiczenia z ciężarami. Są to przysiady, pull-up, push-up, i inne. Najczęstsze hantle lub obciążaniu naleśników o różnych masach użytkowania, do wyboru być sam.

Stepowe i aqua aerobik dla utraty wagi

Jeśli zdecydujesz się zrobić aerobiku pod okiem trenera, a następnie zwrócić uwagę na krok aerobiku i wody aerobik.

Krok Aerobik

Ten zestaw ćwiczeń z wykonania elementów tanecznych z specjalnej platformie. Trzeba iść w górę, a następnie w dół w rytm muzyki, w połączeniu z prostymi elementami tańca. Wysokość platformy z kranu taniec często jest 15-30 cm wysokość platformy Początkujący ustalony na 15-20 cm, dla bardziej doświadczonych i przeszkolonych -. 30 cm.

Platforma szerokość około 50 cm. Jeśli chcesz, możesz wziąć lekcje na wygodne ławki lub zrobić podobną samą platformę. Na bardziej efektywne spalanie tkanki tłuszczowej, jeśli chcesz, możesz zrobić z hantlami w dłoniach.

Platforma — krok, zaczyna się do tego nasycić pracy.

Istnieje 200 sposobów do podnoszenia i zejście z platformy. Ruch w stepy są proste i łatwe do wdrożenia, idealny dla osób w każdym wieku i poziomu umiejętności. Ćwiczenia poprawić kształt, kształt ud i pośladków.

Dokonywanie muzykę szybkich przejść, step-up różnych na platformie, licznych powtórzeń ruchów tanecznych, często zmienia rytm i kierunek ruchu, obciążenia można osiągnąć, co jest równoznaczne z treningu na bieżni.

Podnoszenia pomostu kosztem techniczne. W tym przypadku trzeba zachować proste plecy i umieścić swoje stopy na platformie całkowicie. Dodać ostrych ruchów nie jest zalecane, powinno być gładkie, ale rytmicznie. Ruch jednej ręki lub nogi nie powinny przekraczać 60 sekund. Pół godziny przed klas mogą pić jedną szklankę czystej wody, aby zrekompensować utratę wilgoci w treningu czasowego.

Jako przykład, cztery główne ćwiczenia. Dzięki temu może ona pochodzić z nowych złożonych ruchów tanecznych.

  • Ćwiczenie 1. Połóż się na platformie krok prawą nogą, a następnie z każdej strony, jej lewej stronie, a następnie spadnie do podłogi prawej nogi, a następnie z każdej strony, na jej lewej stronie, na przemian nogi. Czy ten sam ruch z lewej nogi.
  • Ćwiczenie 2. Stań na platformie kroku z lewej stopy, przypisać do niego tuż po pierwszej kropli do podłogi, następnie prawą nogę lewą.

    Zrób to samo z prawą nogą.

  • Ćwiczenie 3. lewa noga powinna być zgięta w kolanie, umieścić go na platformie. Unieś prawą nogę lekko z podłogi bez narażania się na platformie, a następnie opadł na podłogę, a następnie przypisać ją do lewej nogi.

    Zrób to samo z prawą nogą.

  • Ćwiczenie 4. Stań na platformie lewej stopy, z prawą noga zgięta w kolanie i unieś i natychmiast osunęła się na podłogę, a następnie z każdej strony, lewą nogę. Zrób to samo z prawą nogą.

Jest możliwe, aby zmienić pozycję ręce, wziąć hantle dodatkowego obciążenia. Masa na koziołka może wynosić od 0,5 do 2 kg. Większa masa ciała nie jest zalecane, aby nie przeszkolonych zawodników, więc zapewnia intensywne obciążenie pleców.

Jest udowodnione, że w tym samym czasie spędził szkolenia stepaerobika, spalił więcej kalorii niż gdy robi aerobik taniec. Niestety, krok aerobik ma swoje wady. Angażując się w dużym stopniu obciążenia kolana i stawów biodrowych, co może spowodować obrażenia ciała lub ból, jeśli organizm nie ma wystarczającej ilości wapnia.

Aqua aerobik

Klas lub gidroaerobikoy aerobik w wodzie — to dobry sposób, aby spędzić czas w treningu. Podczas zajęć aerobiku wody, całkowicie zmienić sytuację, a ciało staje się światło i powietrze. To uczucie sprawia, że ​​łatwo dostać się z dala od niechcianych myśli i zmartwień. Zaletą Aqua leży w różnorodności jego form: może to być trening siłowy w wodzie i może być zazwyczaj rozwija gimnastyka w wodzie.

To dzięki tym wszystkim, aerobik w wodzie jest bardzo popularna na całym świecie.

Aerobik w wodzie jest na podstawie ruchów do muzyki, która pozwala wykonywać ćwiczenia stymulator oprócz uplifting. Jeśli instruktor jest kreatywne podejście do szkolenia, sprawi, że każdy trening jeszcze bardziej skuteczne i interesujące.

Klasy w wodzie będzie pomocne w utrzymaniu napięcia mięśni, ogólnego stanu zdrowia i masy ciała. Dobroczynne działanie wody na organizm nie jest już w wątpliwość to, tak wiele dziewcząt przejść do zajęć aerobiku wody do poprawy sylwetki. Do tego ćwiczenia w wodzie, jak również inne rodzaje aerobiku, wymaga kompleksowego podejścia i wymagają pewnej diety.

Ostatnio coraz większą popularnością i wody aerobik dla kobiet w ciąży. Dla kobiet w ciąży opracowała specjalny zestaw ćwiczeń, które pozwalają kontrolować i regulować mięśnie oddechowe. Aerobik wodny nie tylko pomoże Ci schudnąć, ale również pomaga utrzymać mięśnie w plecach, który jest doskonała profilaktyka wielu chorób i zaburzeń kręgosłupa.

Trening Wideo: schudnąć ogniste rytmy

Share →