Prezenty na 08 marca własnymi rękami

Prezenty na 08 marca własnymi rękami

Wazon z kwiatowej dekoracji

Wazon szkła zwykłego (nawet tylko duża żarówka) może być prawdziwym dziełem sztuki! Wystarczy tylko poświęcić trochę czasu, aby wykazać się wyobraźnią, i to jest idealne wazon prezent na 8 marca własnymi rękami !

Do produkcji wazonie będą potrzebne:

  • szklany wazon lub wysokość kolby 50-60 cm i średnicy 18-20 cm – przejrzyste, o gładkich krawędziach i bez wzoru;
  • kilka chusteczek o dużej liczbie w postaci kwiatów, motyli, etc ..;
  • PVA glue;
  • przezroczysty lakier akrylowy;
  • Farby akrylowe odcienie kolorów, z tych, które na rysunku;
  • witraże cynku kolor brązu obwodu.

Start z serwetki. Oddzielić od warstwy w którym wzór jest stosowany bezpośrednio. Następnie ostrożnie wyciąć dane dotyczące każdej serwetce i umieścić je na bok.

Przed zastosowaniem wzoru na samym wazonie, wskazane jest, aby umieścić go z wzorów wyciętych na kartce białego papieru około wyobrazić, że nie powinno być.

Odtłuścić i oczyścić wazon wycierając alkoholu lub rozpuszczalnika.

Mieszanie kleju PVA z wodą w stosunku 1: 1. Następnie zamocować cięcia tkaniny rysunek szczegółowy wagowych i promazhte jego mieszanina kleju i wody od góry.

Następnie skleić w taki sam sposób, wszystkie inne dane wycięte, aby utworzyć pożądany wzór.

Po wszystkie zdjęcia przyklejone na wazonie, odstawić na kilka godzin do wyschnięcia. Następnie, następna warstwa nasmarować mieszankę klejową z wodą, a następnie pozostawiono do wysuszenia na wadze.

Po całkowitym wyschnięciu kleju, zapewniają wagi jasności malować farbą akrylową wzór dowolnie. Gdy farba wyschnie, pokryć lakierem akrylowym z miski. Aby wazony wystrój był bardziej trwały, można suszyć w suszarce w temperaturze 130-140 stopni przez 30 minut.

Możesz dodać ostateczny szlif — okrąg na vintage obwodu masy ciała (ale najpierw chcę spróbować zrobić to na «szorstki» powierzchni, która nie jest szkoda psuć, takie jak na zwykłym banku). Po wysuszeniu obwód może ponownie objąć miskę z lakierem akrylowym.

Wazon jest gotowy! I pytanie prezenty dla 8 marca własnymi rękami rozwiązany!

Deska do krojenia ze zdjęciem

Taki prezent w dniu 8 marca własnymi rękami wymaga cierpliwości i wytrwałości – ale wynik będzie mile zaskoczony, któremu dałeś ten dar.

Do produkcji tych płyt będzie potrzebne:

— regularne deska do krojenia z uchwytem – Nowe, darmowe wzory i rysunki, nie lakierowane;

— Urządzenie do spalania;

— lakiery do drewna;

— gwasz;

— szczotki;

— plan.

Zrób prezent na 08 marca z rąk nie jest tak trudne. Weź krojenia i zastosować wzór lub zaprojektować za pomocą kalki. Po tym artykule usuń węgla – palić i zacząć rysować kontur za pomocą urządzenia do spalania.

Urządzenia dla spalania musisz uświadomić sobie, o tych samych ruchów jak ołówek. Kiedy końcówki pogarszają pętli – prowadzi go na drodze w kierunku samej figury, lekko dotykając drzewo. Ponadto, urządzenie do spalania powinna być nachylona pod tym samym kątem jak ołówek.

Możesz spędzić trochę czasu w tym samym miejscu, aby zmniejszyć jasność ścieżkę, ale upewnij się, że drewno jest zwęglone. To by zepsuć wygląd rysunku. Można także punkt obwodu – więcej niż spalonych punktów – ciemniejszy będzie wyglądać.

Aby dopełnić obrazu i obrazu trwałość krojenia pokrywa na górze gwaszem i lakierów.

Prezent w dniu 8 marca własnymi rękami Przygotuj się!

Decoupage Świeca

Dzięki decoupage – Technologie kolor – można włączyć nawet najbardziej przyziemne rzeczy. Na przykład, zwykły biały świeca.

Kilka świec, urządzone w różnych stylach, można dokonać prezenty dla 8 marca własnymi rękami dla wszystkich przyjaciół płci pięknej!

Do produkcji świecy będą potrzebne:

— gładka świeca (najlepiej biały) bez ramki;

— dekoracyjne serwetka lub rysowania na papierze zwykłym;

— Świeca lub jaśniejszy, który będzie użyty jako źródło ognia,

— regularne łyżka.

Do produkcji takiego prezentu w dniu 8 marca z ich rąk cięcia potrzebowaliśmy obraz szmatką lub papierem i umieścić go na świecy. Następnie podgrzać łyżkę nad płomieniem świecy zakrzywionej stroną do góry, przez 1-2 minut i delikatnie gładkiej zaokrąglonej części łyżki do obrazu podgrzane do niego świeczkę, jak to było «priplava», Ale należy to robić bardzo ostrożnie, bez dotykania samego świecę – tak, aby nie stopić wosk i zrobić otwory w świecy.

Po wzornictwo może dodatkowo ozdobić świecę za pomocą jasne wstążki lub dekoracji. I, oczywiście, nie zapomnij do sprawnego i polskiego rysunku frotte.

Oryginalny prezenty dla 8 marca własnymi rękami gotowe.

Share →