Prezerwatywy dla kobiet

Prezerwatywy dla kobiet

Kobiece sekrety

Różne kobiece prezerwatywy albo membrany do męskich prezerwatyw mają tę zaletę, że są one zainstalowane przed stosunkiem, a nie utrudnić pełne akt. W praktyce najczęściej stosuje się membrany. Jedyną wadą tej metody antykoncepcji — potrzeba, aby ustawić wartość przysłony przed stosunkiem.

Przesłona — elastyczny metalowy pierścień, na którym rozciągnięta kawałek lateksu. Wewnątrz plemnikobójczym lub inne środki rozmieszczone równomiernie na całej powierzchni cienką warstwę. Następnie membrana jest wysoko w pochwie, całkowicie pokrywając szyjki macicy.

Powinien być dodany tuż przed stosunkiem (nie zmniejsza skuteczności środków plemnikobójczych) i pozostają w pochwie podczas stosunku po sześciu godzinach. Jeżeli w tym czasie nie będzie drugi stosunek seksualny, a następnie, bez usuwania membrany, plemnikobójczych dodać. Przesłona musi być dostosowana przez lekarza. Może on być stosowany przez około rok.

Membrany są z trzech różnych typów i rozmiarów. Wielkość ustala się w zależności od stanu mięśni pochwy każda kobieta. Wzbudzoną pochwy rozszerza się i, jeśli membrana jest mała, to nie chroni przed penetracją szyjki plemników. Zbyt duża membrana może powodować ból podczas stosunku kobietę lub partnera. Podrażnienie pochwy wzrasta ryzyko zakażenia pochwy. Istnieje również niewielkie ryzyko zespół wstrząsu toksycznego.

Dlatego nie zaleca się stosowania membrany podczas miesiączki. Czasami reakcje alergiczne na membrany lub środków plemnikobójczych.

W każdym przypadku, przed rozpoczęciem być stosowane membrany muszą być dokładnie dopasowane pod względem wielkości. Przy doborze rozmiaru i szkolenia, aby zainstalować membrany są ważnymi czynnikami w jego skuteczność. Istnieją dziesiątki wielkościach powszechnie stosowanych membran, których średnica zwiększa się od wielkości standardowej wielkości do 5 mm. W celu osiągnięcia maksymalnej wydajności, konieczne jest, aby membrana dokładnie odpowiedni rozmiar, a kobieta była w stanie go używać.

Oczywiste jest, że przed użyciem tej metody antykoncepcji, trzeba skonsultować się z lekarzem. Dlatego też, jeżeli zostanie podjęta decyzja o użyciu membrany, a następnie odwiedzić ginekologa i poprosić ich, aby sprawdzić, czy masz.

10% kobiet, które nie mogą korzystać z membrany z powodu charakteru struktury anatomicznej spowodowane przez poprzedni ciąży, które często prowadzą do miejscowych zmian w obszarze genitaliów.

Zastosowanie membrany, w szczególności, zaleca się do młodych kobiet niezamężnych, którzy nie są bardzo aktywne życie seksualne i powinna obejmować stosowanie długo działających środków antykoncepcyjnych. Efektywna przysłona jest całkiem zadowalający (około 93—95%) — jeśli są regularnie stosowane w połączeniu z antykoncepcyjnej maści.

Sposób jest całkowicie bezpieczny dla kobiet. Jego jedyną wadą — potrzeba, aby ustawić wartość przysłony przed stosunkiem. Niestety, to dlatego, że jest to obecnie część młodzieży idzie w użyciu membran.

Niektórzy po prostu nieśmiały stosowania tej metody, która jest oskarżona o to, że pozbawia poezję miłosną. Jeśli montaż membrany, wymaga tylko kilka sekund, to jest nie do zniesienia, to lepiej, aby polecić kobietę do porzucenia tej metody po pierwszej próbie.

W przeciwnym razie może być strach i niepokój nad własnym ciałem, lub uczucie nieznośnego obrzydzeniem dla niego. Kobieta powinna być w stanie odmówić korzystania złe nos dla metody antykoncepcji, które obciążać prędzej czy później porzucić. Często jest to manipulowanie maści regularnie wraz z błonami pobudzają negatywnych odruchów.

Obrzydzenie u mężczyzn lub kobiet może spowodować sam maści, jego spójności, czasem zapach. I w tych przypadkach lepiej jest uciekać się do innych, bardziej odpowiedniej metody antykoncepcji.

Ale jeśli kobieta zdecyduje się użyć właśnie membrany, musi wybrać się do lekarza. Gdy jest on w stanie dokładnie określić odpowiedni rozmiar membrany i uczą kobiety, jak go używać, jak kontrolować swoje prawidłowe położenie. W przeciwieństwie do prezerwatywę pojedynczej aplikacji sama membrana może być stosowany w ciągu całego roku.

Ostatnio było tak skutecznych środków plemnikobójczych — substancje, które zabijają plemniki, że nie potrzebują specjalnych zaleceń. Jako siermitsidov stosować chlorek benzalkoniowy i nonoksynol wytwarzany w różnych postaciach. W sprzedaży jest wiele odmian maści i żeli, które są używane tylko w połączeniu z membranami.

Kapsułki różniła powszechnie sprzedawane targać i specjalne strzykawki do uproszczenia ręcznej manipulacji, i wreszcie proste gaziki i gąbki, które mogą być obecne w pochwie w ciągu 24 godzin. Efektywność Siermitsidov jest wystarczająco wysoka — 95—98%, mogą być zalecane jako doskonały antykoncepcyjnych, które mogą pomóc w czasie przypadkowego seksu — nie stosuje się, jeżeli inny, bardziej wiarygodny sposób.

Kobieta prezerwatywy są bardzo skuteczne. Jednakże, podczas gdy nie wybrać rozmiar i nie dowiedzieć się, jak mają membrany korzystać z innych środków antykoncepcyjnych. Po każdym użyciu membrany należy umyć mydłem i wodą, delikatnie wytrzeć ręcznikiem, trzymać z dala od źródeł ciepła, regularnie sprawdzać jego stan.

Share →