Produkcja krat do grzejników

Produkcja krat do grzejników

Zdjęcia kratki do grzejników

Więcej o ozdobnych krat na baterii

W nowoczesnych budynków i mieszkań nie wystarczy bez grzejników, różnych niszach i wentylacyjnych, oraz konieczność dbania o wystroju wnętrz, który będzie kilka połamane widok grzejniki. Dlatego najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest, aby korzystać z tablic dla grzejnika (ekrany na baterie), co da styl kompletność domu i stać się estetyczny element. Wraz z żaluzji i zasłon i innych elementów dekoracyjnych współczesnego przytulnym kratki wykonane z drewna będzie znakiem rozpoznawczym wszelkie, nawet najbardziej surowe wnętrze.

Proces wytwarzania siatki na kaloryferze prowadzi się w kilku etapach. W pierwszym etapie przygotowawczym przeprowadza się pomiary do obliczania wymaganej wielkości kraty, a następnie sporządzić i zgodził się z projektem klienta projektu. W kolejnym etapie, kiedy wszystkie spory są rozstrzygane, a strony osiągnęły wspólnie akceptowanego rozwiązania, występuje bezpośrednio producenci kraty. W etapie trzecim producentem sprawia, że ​​dostawy towarów do klienta.

I wreszcie ostatni etap — ustawienie siatki. W procesie tym, że ważne jest, aby nie popełnić błąd w obliczeniach, kratownica nie jest niezgodne z wybranym stylu pomieszczenia, a jak najdokładniej do wnętrza. To zadanie jest wykonywane przez każdego producenta.

Również możliwość jest produkcja drewnianej kratki na poszczególnych szkiców złożonych przez klienta. Nawet wtedy, że jest odpowiedzialny za dostarczenie obliczeń. W tym przypadku, proces produkcji jest znacznie zmniejszona.

Na życzenie klienta może zrealizować każdy projekt tarcia, jako dekoracyjne kratki niezwykle bogatej palecie różnych materiałów, ich faktury i koloru.

Oferujemy Państwu szeroki wybór ram drewnianych dla grzejników, sufitów, ścian wewnętrznych w stylu włoskim dziedzińcu, wentylacji.

Tutaj można kupić kratki chłodnicy, niezależnie od parametrów grzejnika.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w telefonie ++7 (495) 585-33-96. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Share →