Produkty wykonane z balonów z rękami

Produkty wykonane z balonów z rękami

Skręcanie

(W języku angielskim «skręcania») — jest wprowadzenie specjalnej kulki o różnych kształtach i rzeźb. Produktów balony mogą być różne. Możesz zrobić coś można myśleć: kwiaty, zwierzęta, girlandy, kapelusze, a nawet ubrania.

Skręcanie  — To dzieło sztuki z powietrza. Powietrze jest osłonięte lateksu (soku z drzewa), i może przybierać różne formy. Dla Rosji, tego nowego rodzaju dekoracji balonami.

Zajęcia skręcanie pomaga rozwijać kreatywność dzieci i dorosłych.

Każde wakacje mogą być ozdobione postaciami kulki.

Produkty wykonane z balonów z ich rąk — to naprawdę bardzo ekscytujące doświadczenie dla wielu dorosłych i dzieci, zamienia się w fascynującym hobby. Opanować techniki skręcania łatwe, a następnie można tworzyć własne postacie śmieszne zwierząt, biżuterię, kapelusze, kwiaty i wiele więcej.

Musisz robić balony 160Q, 260Q, pomp, markery na bazie wody.

Porozmawiajmy więcej o kulki do modelinovaniya (SHDM). Takie firmy jak bale produkcji i Betallatex Qualatex, w bardzo dużym zakresie. Najbardziej poszukiwanych ball — to 260Q. Oznakowanie to oznacza długość nadmuchany balon jest równa 60 cali (150 cm) i grubości około 2 cm (5 cm). Są grubsze ball — 360Q, i cienki — 160Q.

Jednakże, większość tych produktów są wykonane 260Q.

W takich kul, aby napompować?

Zawyżać te balony usta są bardzo trudne i niebezpieczne. W związku z tym do tego celu specjalnych pomp i sprężarek. Nadmuchiwania nie muszą całkowicie pozostawiając koniec około 10 cm, w stanie obrócić.

Opanować podstawowe techniki skręcania.

Proste skręt piłki — to podstawowe ruchy. Od kulkowej jest podzielony na segmenty, i który jest utworzony postacią. Skręcenie mogą być stosowane w połączeniu z blokadą skręt, ale będzie omówiono dalej.

Jest to konieczne, aby wziąć piłkę pod koniec lewą ręką, chwycić piłkę tuż po drugiej stronie i wrócić do lewej ręki wyszedł oddzielne kulki segmentu.

Strzałka wskazuje kierunek skrętu.

A to, co się stało:

Jak widać na zdjęciu, nowe segmenty powinny być zaciśnięte palce, żeby nie rozwijać. Aby to zrobić, zabezpiecza skręcanie.

Zabezpiecza to skręcenie pozwala na tworzenie złożonych kształtów.

Najpierw trzeba wykonać dwa kolejne segmenty kulek (normalne skręcania). Pobierz odcinek 4 kule.

Aby łatwiej to zrobić, należy utworzyć dwa małe segmentu, jak pokazano na zdjęciu. Ręcznie posiadamy wszystkie cztery segmenty, w przeciwnym razie zostaną one rozwiązane.

Następnie rozpoczynamy czwarty segment pierwszy, prawie krzyża.

Dwa Segment środkowy wykorzystać razem i obrócić strzałkę, tak jak pokazano na zdjęciu. Dodać trzy pełne obroty. Tak więc mamy stałych dwa centralne segmentaEsli wypuścić piłkę, a następnie wszystkie segmenty odpoczynek.

Zostały one przedstawione podstawowe elementy toczne kulek.

Możesz kupić gotowe zestawy, które już się instrukcje dotyczące wielkości produkcji.

A teraz zobaczmy, co można zrobić własnymi rękami:

I te sukienki i kapelusze, zbyt, «szyte» kulek (SHDM).

Share →