Produkty wykonane z ziaren kawy

Produkty wykonane z ziaren kawy

Produkty wykonane z ziaren kawy

Produkty z ziarna — to nowa technika tworzenia obrazów, zabawek i innych przedmiotów do wnętrza ziaren kawy. Szczególnie dobre i wygodne takie przedmioty pojawiają się w podmiejskich domów, domków i pokoi urządzonych z «drewna», wypełniając dom subtelny cierpki aromat świeżo parzonej kawy.

Ziarna kawy jest doskonałym materiałem do produkcji płyty, zabawki, figurki i ozdoby, które mogą być niezapomniany prezent dla przyjaciela, wykonany własnymi rękami.

Jednak takie produkty mają jednak wadę gromadzenia pyłu i nie może być umyte. Dlatego przed użyciem pokrywę wykończenia ziarna. Możesz również obejmować specjalny lakier odporny na wilgoć ma gotowego produktu, który zachowuje połysk i piękny wygląd.

Utwórz łajdaka z ich dzieci, więc można spędzić kilka ciekawych godzin razem, dzieci uwielbiają się zaszczepić kreatywności i dzieci czasami pomysły i wyobraźnię niż arcydzieła doświadczonych rzemieślników.

Dla rozwoju umiejętności motorycznych niemowląt, odpowiednie ziarna kawy, mocno przyszyte do różnych worków. Dotykając palcami i ściskając drobne ziarna, dziecko rozwija zdolność do przechowywania drobnych przedmiotów, a lekki zapach kawy pobudza poczucie pozostałości zapachu.

Produkty wykonane z ziaren kawy krokach

Jeśli jesteś po prostu nauczyć się tworzyć produkty o ziaren kawy, spróbować umieścić je świeczniki, kubki lub ramki. Zobaczymy jak to wszystko włączyć i wyglądają niezwykle oprawione ziaren kawy.

Do dekoracji kuchni, szczególnie dobrze wyglądał różne obrazy i panele z kawy, która jest bardzo prosta do wykonania.

Na przykład, zacząć od prostego kawę, na gęstą arkusza tektury.

Potrzebne będą:

  • ziarna kawy
  • wodoodporny klej
  • Lakier wodoodporny
  • blacha z kartonu + płaskiej ramie
  • obraz z was lubi filiżankę

Proces rozwoju produktu:

  1. Na kartce ramki kartonowe patyku.
  2. Centrum liścia wklej zdjęcie filiżankę kawy.
  3. Ostrożnie dołączyć ziaren kawy na zdjęciach konturu jak «kolorowanie» go.
  4. W ten sam sposób klej ziaren kawy na ramie.
  5. Zastosuj polskiego ziarna ponad ręcznie robione artykułu i pozostawić do wyschnięcia na kilka godzin.

Najpierw spróbować użyć ziarna kawy w tym samym kolorze. Następnie można malować je w różnych kolorach, dając swoje produkty prawdziwa czekolada palety.

Aby jasność artykułu ręcznie robione mogą być używane wielokolorowe błyszczące farby, kamienie, koraliki, wstążki i dżetów — Twoja wyobraźnia nie zna granic, próbować, eksperymentować i niech twoje produkty będą wyjątkowe, a nie jak każdy inny, którego!

Produkty wykonane z fotografii ziaren kawy i samouczki wideo

Jeśli lubisz artykuły fotografii ziaren kawy i lekcje wideo pomoże Ci nauczyć się nowych technik może skłonić nowe pomysły. Tak więc, można przesyłać zdjęcia swoich produktów, aby podzielić się z innymi swoim talentem.

Share →