Program Izon dla początkujących

Program Izon dla początkujących

Uważa się, że Izon została wynaleziona w Anglii, gdzie tkacze w XVI wieku rozpoczął skręcanie nici w nowy sposób. Narzędziem pracy zginął w tablicy z paznokciami, wokół którego rozciągniętych nici. Efektem ich przeplatanie były tak ciekawe wzory, nowy sposób tkania stał się popularny. Nowoczesne rzemieślników zastąpiły deski i gwoździe skomplikowanych produktów, papier aksamitny i niektóre inne rodzaje stałego podłoża. Na przykład, dzisiaj często korzystają z CD-dyski.

Bądź cierpliwy i puścić fantazji w locie, na takie niepotrzebne spacje stworzyć niesamowite piękno izonityu. Poniżej możesz pobierz program Izon dla początkujących haftowane kobiet, jak i master class stworzyć oryginalny kartkę z życzeniami z własnymi rękami z pomocą tego wspaniałego technologii.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, Izon niezwykle skomplikowanych technologii, ale to nie jest tak. Aby zacząć, trzeba opanować utworzenie tylko dwóch elementów — wypełnienie kąt i koło.

Na końcu znajdziesz Zdjęcia Izon z zasadami wypełniania tych geometrycznych kształtów. Różne odmiany tych elementów pozwala tworzyć prawdziwe dzieła sztuki.

Aby zacząć, trzeba magazynie:

— arkusz kartonu lub papieru aksamitu;

— nożyczki;

— szydło;

— Igła;

— Gwint (idealnie — nici, ale pasuje i inne);

— linijka, kompasy, ołówek;

— klej.

Harmonogram tekstylne korzysta się z dwóch etapów — wypełnić w kręgu i kąt wypełnić. Aby wypełnić technika kąta Izon na przeciwległym boku podłoża kartonowego musi przygotować kąt, a następnie każda strona ma być podzielony na równych odstępach, za pomocą linijki. Początkujący igła kobiety powinny być ponumerowane punkt, w przeciwnym razie można stracić podczas haftowania.

Dla wygody, należy użyć programu. który pokazuje kolejność wątków Wprowadzenie (opisać tę procedurę, będzie musiał zbyt długo).

Wypełnienie okrąg w technologii Izon przeprowadzono w taki sam sposób. Przy użyciu linijki i kompasu koło jest podzielona na równe części, zawsze w liczbie parzystej. Ponownie, dla wygody, można szukać w Internecie i znaleźć schemat gotowy Izon, ale niezależnie wymyślone wzory są często o wiele bardziej interesujące.

W przypadku napełniania koła odbywa się wzdłuż cięciwy. W każdej igły do ​​nakłuwania wchodzi dwa — a na przedniej stronie i tylnej stronie. Na wykresie, liczba nieparzysta jest oznaczona wątku wejścia po złej stronie, parę — wątek wejścia na przedniej stronie.

Należy rozpocząć od najbardziej prostych układów, i nie boi się trudności. Po przeszkolony i uzyskał co najmniej minimalne doświadczenie, można przejść do bardziej skomplikowanych wzorów. Po opanowaniu zawiłości techniki haftu dowolnego obrazu w ramach programu nie będzie trudne.

Pobierz Izon schemat kwiat do transportu na podstawie haftem można z tego linku ,krok po kroku program w tej technice haftu — pod tym linkiem. (W haftować kwiat — 1-9, Kwiat kroki 1-11, płatki — 1-7 krzyż będzie haftować łodygi).

Wypełnienie kąt i okrąg w technologii Izon.

Share →