Projekt jest nowa generacja 3D spektakularny show. On nie ma analog ...

Projekt jest nowa generacja 3D spektakularny show. On nie ma odpowiednika w Ukrainie. Tylko ciekawe pełna niespodziewanych efektów programu po raz pierwszy w Dniepropietrowsku. Muzyka stop Magic 3D pokoje Extravaganza w niezwykłej dekoracji w ciągu pierwszych minut zanurzone w magicznej atmosferze sztuki cyrkowej w przyszłości.

Prawo znikąd pojawiają się sylwetki ludzi w hipnotycznym tańcu z czterech elementów, symbolizujące narodziny początku nowego programu.

Oto próbuje wspiąć się do gwiazd płócien nieustraszony trapezie artystę do wykonania trudne akrobacje ponad zamrożone z sali strachu. Wszystko kończy się szczęśliwie. Pudel i zaskakująco wdzięku szczęśliwie wykonywać swoje sztuczki.

Proszę gigantyczne konie wydajności.

Egzotyczne zebra na wolności z niebezpiecznym złego charakteru bezkrytycznie posłuszni ich gwiazda Tamer.

Wirtuozi velofiguristy jego prędkość podczas wykonywania trików podniesienia chmury pyłu gwiezdnego.

Lub przestaje zadziwiać swoich wspaniałe sztuczki magika Magician drutu.

Za zgodą konstelacji niebieskich «Ursa Major» przyszedł do nas ogromny niedźwiedź — prawdziwe drapieżniki Mary i Laura.

Nierealistyczne żonglerzy równoległe pomiary pokazują umiejętności, aby wygrać atrakcyjność różnych obiektów.

Największy utalentowany Bernard jest bardzo inteligentny i wykonuje po prostu niesamowite akrobacje. Jest również zaangażowany w prowadzenie samochodu z gromkimi brawami.

Znamiennym przykładem rasy małp jest członkiem 3D wykazują dużą małpę z tajemniczą nazwą. Z powodzeniem wykonuje różne gatunki akrobacje cyrkowe uchwycić widownię.

Radosne prezent jest kosmiczny komik pokaż «Czy uśmiech», które w każdym powtórzy ekscentryczny, plastik, humor i błyskotliwy aktorstwo.

Nasz cyrk cię kocha i czeka.

Larissa Elovskij.

Harmonogram i program może ulec zmianie.

Share →