Proste sałatki

Proste sałatki

P Recepty sałatka Wysokość — minimum składników i bardzo mało czasu na przygotowanie.

Wziąć proste produkty — tych, które można kupić w każdym supermarkecie. Na przykład, z produktów mięsnych łatwiejsze w użyciu kurczaka, kiełbasy, gotowane mięso wołowe. Najprostsze warianty kombinacji — tego marchewka, jabłko i śmietany; ogórki i śmietany; filety drobiowe, zielone, oliwa z oliwek i ocet, i tak dalej. d. mniej składniki w sałatki, większe prawdopodobieństwo, że ich smaków zostanie starannie uzupełniać, a nie zabicie siebie.

W kuchni, w krajach basenu Morza Śródziemnego, na przykład, że trudno znaleźć sałatki, które byłyby większe niż pięć składników (zob. Na przykład przepis na włoski Sałatka Caprese).

Opcje Wkłady do prosta sałatka. olej roślinny, ocet (lub sok z cytryny), pieprz, sól; jogurt, śmietana lub inne produkty mleczne; majonez.

Proste sałatki przeznaczone do szybkiego przygotowania trzy do pięciu minut — a sałatka jest gotowa. Ta sałatka jest w stanie wykonać nawet najbardziej niedoświadczonego kucharza (lub doświadczony, ale bardzo zmęczony po ciężkim dniu pracy). Oto kilka prostych przepisów na sałatki.

Inne przepisy

Share →