Przeciwgorączkowe

Przeciwgorączkowe

Wszystkie te grupy są na tej samej zasadzie, i powodować trzy główne skutki: przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne.

Główne wskazania: Podwyższona temperatura ciała.

Cechy: Wszystkie te grupy są na tej samej zasadzie, i powodować trzy główne skutki: przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Blokują wytwarzanie substancji wywołujących gorączkę.

Dlatego poniżej normalnej temperatury, nie mogą obniżyć.

Ważne informacje dla pacjenta:

Podwyższona temperatura – reakcję obronną, konieczne jest, aby zmniejszyć jedynie gdy jest to wskazane. Jeśli numery na termometrze nie przekracza 38,5 °Ponieważ w tym przypadku zadowalający stan zdrowia, a osoba nie ma poważne choroby przewlekłe, można zrobić tradycyjne metody leczenia i dać swoje ciało do zwalczania infekcji.

Ważne, aby nie zmuszać, ale bezpieczeństwo obniżających gorączkę leków. W większości przypadków wystarczające, aby zwiększyć w niższej temperaturze 1–1.5 °C. W związku z tym nie należy spożywać jedną tabletkę po drugim, jeżeli temperatura nie spadła do normy.

Przeciwgorączkowe leki nie powinny być stosowane «Nagłówek» zapobiec wzrostowi temperatury. Muszą radzić sobie z gorączką, gdy temperatura wzrosła już.

Nie należy używać przeciwgorączkowe bez konsultacji z lekarzem dłużej niż 3 dni.

W bardzo wysokich temperaturach (powyżej 40 °C) potrzeba pilnie zadzwonić «ambulans»,

Nazwa handlowa leku

Share →