Przepisy na Multivarki. Obiady w Multivarki

Przepisy na Multivarki. Obiady w Multivarki

Strona zaproponowała kilka przepisów na zupy Multivarki. Jak można sobie sprawę, że kucharz Multivarki naprawdę proste. I to oszczędność czasu i wysiłku.

W tym artykule, witryna chce zaoferować Państwu kilka przepisów na dania główne w Multivarki. Tutaj zakres jest tak bogaty, że jest to po prostu niemożliwe, aby obejmować wszystko, ale postaramy się pokazać szeroki wybór dań.

Ziemniaki z kurczakiem w Multivarki

Zacznijmy nasz pierwszy przepis jest z ziemniaków. Istotnie, głównym produktem każdym stole — i na co dzień, jak i na świątecznym stole. Kurczak — mięso dostępne dla wszystkich.

Dlatego będziemy łączyć te pokarmy raz w jedno danie nie trzeba gotować osobno.

Filet z kurczaka

Marchew

Cebula

Sól, przyprawy do smaku

Przygotowanie:

Ziemniaki obrać i pokroić. Mięso umyć, ręcznik suchy papier i pokroić na kawałki a la carte. Ruszt marchewki i pokroić w paski, cebulę — w drobną kostkę. Wszystkie produkty kładziemy na patelni na Multivarki, solą, pieprzem i dodać inne ulubione przyprawy. Wszystko dokładnie wymieszać.

Teraz napełnić wodą oczyszczoną, ale należy pamiętać, że woda nie wyparuje zbyt wiele, i wypełnić wyżej ziemniaki nie powinny być. Włącza «Wygaszanie» o 2:00. W tym czasie nie muszą mieszać produkty, tak pod pokrywką szczelnie zamknięte wszystko gaśnie i na parze.

Pokrojone ziemniaki są tak piękne i nienaruszone, jak je umieścić.

Jeśli ktoś nie lubi posiłki dietetyczne (i nasze duszone ziemniaki — dość diety posiłek i bez oleju do smażenia), można dodać łyżkę masła Sołowjow lub kwaśną śmietaną.

Smażonymi ziemniakami w Multivarki

W każdym Multivarki jest funkcja «Hot». Wielu może zapytać, dlaczego jest to konieczne, jeśli można smażyć na patelni, a ponieważ zasada jest taka sama. Ale jeśli masz gdzieś jechać na wakacje, a następnie multivarka aby nie tylko ugasić, ale również gotować smażone ziemniaki.

Tutaj jednak bez udziału multivarka będzie nie, gdyż ziemniaki trzeba wymieszać tak, że nie ulega spaleniu.

Olej roślinny do smażenia

Sól, przyprawy (biały pieprz i papryka)

Cebula, czosnek, opcjonalne

Ziemniaki czyste, umyć i posiekać. W multivarku wlewając olej i przełącznik trybu «prażenie» przez 30 minut.

Pierwsze minuty multivarka ogrzewane, więc po prostu nie umieścić ziemniaki. Gdy jest już gorący, umieścić ziemniaki i mieszano natychmiast każdy element był w oleju. W ciągu 30 minut należy zmieszać dwa razy.

15 minut po rozpoczęciu soli kuchennej i przyprawy dodaną.

Ziemniaki pieczone w Multivarki

Do tego dania najlepiej użyć małych i średnich ziemniaków, a on razem powinna być w przybliżeniu ten sam rozmiar.

Share →